BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 10 miesiąc temu #388214 przez Hania
domii, jak tam po zumbie???
Kasiek, u nas też pogoda wstrętna w ogóle nie czuć lata :angry:
a dziadek parsknął śmiechem!!! najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet jak nie widzi dziadkai tylko słyszy go gdzieś w oddali to od razu woła "gongo" "gongo"...


kaj reszta laseczek????? wracajcie kochane na forum!!!! my tęsknić bardzo!!!!


mykam pościemniać troszkę... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388314 przez martucha
hej dziewczyny!

wybaczcie mi moją nieobecność ale po pierwsze mam mega dużo pracy, po drugie brak sił, po trzecie ostatnio chodze jakaś taka wkurwiona czy też poddenerwowana i jakoś tak nie mam nastroju na pisanie...za duzo rzeczy mi sie chyba zwaliło na głowę :S :dry: wybaczcie...

Ile mogłam tyle Was poczytywałam a z dzisiejszego dnia pamiętam tyle że Agusia znowu wymyśla jakiś autyzm u Jerzyka :ohmy: Jakbym Cie miałam pod ręka to byś tak dostała ode mnie przez łepetynę że od razu wybiłabym Ci te głupie pomysły z głowy :ohmy:

Pippin kumam i nie dziwie sie że sie wkurzasz...ba :ohmy: ja się dziwię że Ty to wytrzymujesz :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hania "gongo" rulez!!

Borys jak na razie mówi mama,baba,mam,bam i nie pamiętam co jeszcze ale tata ni huhu chociaż cały czas mu powtarzam bo mojemu m powoli robi sie przykro ehmmm

A no i Borys dzisiaj spotkał sie z koleżanka starsza o 2 dni i tu informacja dla Kinii bo Zosia waży ok 7kg,jej rekord w wypiciu mleka to 120ml,generalnie to nie lubi jeśc i zawsze jej wmuszają ale co najwazniejsze jest zdrowa ,miała zrobione wszystkie mozliwe badania i wszystko jest ok na poczatku tylko jak była malutka to musiała dostawać witaminy zelazo i takie tam bo miała lekka anemie ale teraz jest wszystko ok a jest tak szybka i zwinna że nie można za nia nadążyć;]

Domii i co tam kupiłaś kwiatek?? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388415 przez a!gusia
hej
nie wymyslam autyzmu ale ten wpis swiadczy tylko o tym jakie glupoty ludzie na necie pisza..
jest 21 a Jerz jeszcze nie spi!z jednej strony spoko bo mam okazje z nim pobyc a z drugiej chcialam sobie usiasc z Wami popisac,zrobic cos do jedzenia na jutro i w ogole ale nie mam jak....no coz ;)
widzicie Wasze dzieci jakies tam sylaby wymawiaja a Jerz kompletnie nic!!!!!za tydzien mamy wizyte kontrolna u pielegniarki wiec zapytam ja o to....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388701 przez Kasiek
hej

Martucha wybaczamy ale moze jakbys z nami popisala troszeczke to by ci sie humorek poprawil? :blink:

Agusia Iga ostatnio w ogole sie przestawila na zasypianie o 21 albo pozniej :dry:

Igi rekord w wypiciu mleka to 150ml :laugh: czyste szalenstwo, ale sie przyzwyczailam :)

Domii jaki kwiatek?? po co kwiatek? bo ja chyba w temacie nie jestem :(

Haniu a Iga jak slyszy ze idziemy do dziadka to od razu dziubki daje :laugh: :laugh: :laugh:

kupilam dzis strój kąpielowy w Cubusie i mam ciut lepszy humor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388791 przez jusia
Heloł :) ale miałam cieżki dzień w pracy, ale chyba w nagrode puścili mnei wcześniej do domu :)

Martucha ja tez jakas wk...chdoze :/
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388796 przez jusia
Renatko, Wiki kiedys upadla na bramke od pokoju, buźką i od tamtej pory potrafi juz bezpiecznie upadac :) chociaz tez czasem ją łapię :) ostatnio wykyslila sobie zabawe n alozku ze leci na plecy i sie smieje :/ ale na szczescie na podłodze nie powtarzala tego ;)

M juz wie ze ma ją opier jak to usłyszy ale wiecie one sa przebiegłe :P i wiem ze i tak jak nas nie bedzie to bedzie robiła po swojemu :dry:

Pippin ja mam to samo,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388805 przez Renata Anna
Jusia ja się Tobie wcale nie dziwię, że się wkur*iasz na T. Ja to bym jej powiedziała, że moje dziecko nazywa się Wiktoria i nie życzę sobie takich okropnych zdrobnień. Przy okazji wręcz jej listę sympatycznych zdrobnień od imienia córci... typu: Wiki, Wikuś, Wiktorcia... i powiedz, żeby się nauczyła jak ma problem.

Co do M. Też mam czasami takie dni, że oceniam go negatywnie. Ale u mnie jest odwrotna sytuacja. To ja jestem D*PA w tym związku i tyle. Trzymaj się kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388871 przez Hania
martucha, wybaczamy :kiss: :) zrzuć kolce i olej T.!

agusia, a ćwiczysz z Jerzusiem mowę sylab??? bo Fifi tylko w ten sposób łapie..

kasiek, wrzucaj focie stroju:)Jak Igusia dzubki daje? może Fifika uda mi się nauczyć ;)
jusia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388880 przez jusia
hahaha Haniu dobra :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388886 przez domii
Hej

Chora jestem Blazej tez tzn ma straszny katar a wszyscy zarazilismy sie od T ktora w srode prychala, kichala w czwartek pojechala na dzialke a nas zalatwila :angry: wiec wybaczcie ale nie poodpisuje :(


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388962 przez a!gusia
hej hej
Domii Kochana zdrowiejcie!!taka pogoda a Wy chorzy :(
Jusia nie daj sobie powiedziec ze m jest nierobem!!!takie czasy niestety.. :(

Haniu od niedawna nie mowimy do niego inaczej jak mamamamamamamadadadadadadadabababababab ;) ;) :)

dzis Jeziu zasnal o 8 wiec w normie.. fajnie bo mam chwile na odetchniecie ;) i ciesze sie strasznie ze jutro spedze z moimi chlopakami caly dzien..
w srode mamy sprawdzenie rozwoju u lekarza wiec go wypytam co i jak z ta mowa Jerza..

Jusia Wikuchna moze by przeszlo raz ale tak na codzien?my ostatnio zaczelismy Jerzyka nazywac Jurek bo tu Irlandczkyom ciezko wymowic Jerzyk wiec beda do niego mowic Jurek..i spoko,reaguje juz ;)



aaaaa!i zazdroszcze Wam pogody..u nas leje.. :( i cale 15 stopni!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388967 przez Kasiek
Domii kurcze zdrówka dla Ciebie i Błażejka :kiss:

Haniu dobre to z tą babką :lol: :lol: :lol: Iga robi usteczkami taką rybkę i cmoka i tak własnie daje dziubki :laugh: wystarczy jej powiedziec "Igusiu daj dziubka" :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia Jurek tez ładnie :)

jutro wyjezdzamy, moze uda mi sie rano do was zajrzec a jak nie to do zobaczenia kochane :kiss: :kiss: :kiss: . Nie wiem czy na wakacjach bede miała neta, wiec moze tak byc ze pojawie sie dopiero za dwa tygodnie :( ale netbooka zabieram, gdyby net był bede zaglądać :) buziaki :)

Adee, Flower a Wy czemu nic nie piszecie? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388969 przez Pippin

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


poza tym

domii zdrówka

agusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: nie czytaj pierdół na necie nic dobrego z nich nie wyniesiesz

Renata jakoś nie wierzę żeś dupa w kraglu ..... :dry: :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388970 przez a!gusia
achhh Kasiek ale Wam zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pogoda ma byc boska podobno!!!!milego wypoczynku Kochana!

Pippinku jedz i koniec!po to pracujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388978 przez Kasiek
Agusia dzieki :kiss: własnie mam nadzieje ze pogoda dopisze :)

Pippin te 2msc szybko zleci :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Domii byłabym zapomniała. Przeciez dzis piatek. Jak było na ćwiczeniach z Błażejkiem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl