BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #519108 przez iwonaNAVI
Moni wlasnie na gwiazdke dla rodzicow byly swieczniki z masy solnej gwiazki i choinki wiec musi byc cos innego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519111 przez beti
Iwonka, wpisz sobie w Youtube Art Attack, to taki program gdzie pokazują dzieciom jak robić różne rzeczy...może coś Ci przyjdzie do głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519117 przez monika1984lodz
Iwonka zszywka.pl zajrzyj :) napewno cś Ci wpadnie w oko


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519131 przez beti
Lecę spać dziewczynki, a wcześniej chwilkę poczytam, ale nie to co myślicie :P :P
Jak lubicie Grocholę to polecam najnowszą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519149 przez pati-m
Podczytuję Was, ale wybaczcie że nie skrobnę za wiele bo siedzę na papierami do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519183 przez Sylwia26081982
Fanka ja tez uwazam ze to Ci minie i podobnie jak dziewczyny polecam poczytanie,poogladanie czegos erotycznego,ale nie w poludnie a przed samym pojsciem do lozka. Pomogloby tez jakby Twoj M sie bardziej "zakrecil" i Cie zachecil.. Mi np.sie nie chce ale to z lenistwa ale jak moj T wezmie sprawy w swoje rece i sie postara to wszystko sie zmienia. Mam nadzieje ze wszystko wroci u Was do normy. Jezeli nadal bedziesz odczuwala wstret to jedynie pomoc u specjalisty pomoze i nie ma sie czego wstydzic. Trzymam kciuki.:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519186 przez Sylwia26081982
Fanka ja tez uwazam ze to Ci minie i podobnie jak dziewczyny polecam poczytanie,poogladanie czegos erotycznego,ale nie w poludnie a przed samym pojsciem do lozka. Pomogloby tez jakby Twoj M sie bardziej "zakrecil" i Cie zachecil.. Mi np.sie nie chce ale to z lenistwa ale jak moj T wezmie sprawy w swoje rece i sie postara to wszystko sie zmienia. Mam nadzieje ze wszystko wroci u Was do normy. Jezeli nadal bedziesz odczuwala wstret to jedynie pomoc u specjalisty pomoze i nie ma sie czego wstydzic. Trzymam kciuki.:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519205 przez Agusia83
I ja jestem :laugh: wyrasowalam 2 sterty ciuchow a i tak z jedna na bank zostala, ale nogi juz mi wchodza w dupke...szkoda, ze Slowiczek nie mogl mi pomoc :silly: (pisze, bo wiem, ze lubisz to robic :blink: haha...jak to brzmi)

Jesli chodzi o mowienie, to Emi tez coraz wiecej powwtarza...przez kilka dni nauczyla sie mowic ladnie dziadzia, pokazywac jak ktos kicha...na siebie nie ma zadnego okreslenia..ale my, to mama, mamu(mamus :laugh: )tata, tatu(tatus) i jak robi cacy, to tez mowi przy tym tatu, do tego, tam , tu, czesc bardzo ladnie mowi, tak, nie, ajci (czyli na polko :silly: )i jeszcze wiele innych, ale juz mi w nieznanym jezyku :silly:

Jagodka, jestes boska...i jaka madra :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia, dbaj o uszka..chodzisz w czapce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519276 przez mgielka22

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lilka tez nawija :) pozniej wam wstawie filmik jak nawija do pendraka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519324 przez ewelinaa
Hej :)

Wasze dzieci to gaduły :laugh: :kiss: Kinga na wszystko teraz mówi: NIE! o cokolwiek się ją zapyta to mówi NIE - czyżby bunt dwulatka :ohmy: :P :S B)
Dużo po swojemu mówi, ale jak ma ochotę to coś powtarza - mówi Klala (Klara) i Ali (Aleks, mój chrześniak) itp. Ale i tak ulubione słowo to nie :S


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fifik jaki tancerz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519332 przez ona19
Cześć.
Przepraszam, że tak Wam wchodzę w słowo, ale mam do Was prośbę. Mój synek strasznie się przeziębił i chciałabym Was zapytać co Wy dawałyście swoim dzieciom, tzn jakie leki, bo czasem Was podczytuje ( :) nie gniewajcie się) i wiem, że Wasze maluszki też niedawno chorowały.
Igorek ma strasznie mokry kaszel od soboty i lejący katar, a w nocy i dziś rano wymiotował.
W sobotę byliśmy u lekarza i bierzemy: syropy lipomal, fosidal, pecto drill, i antybiotyk klacid, ale dziś po nim Iguś zaczął kaszleć i zwymiotował.
Niestety nie mam jeszcze inhalatora i muszę jakoś sobie poradzić bez niego.
Do noska kropimy Quixx i nasivin.

Pomóżcie, jeśli znacie jakieś dobre syropy itp, dziś chyba i tak się wybiorę do lekarza, to ewentualnie coś zasugeruję.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519338 przez magda79
maja1982 napisał:

apropo gadania - to własnie przed chwilka wołał z łóżeczka mama :blush: to jest tak słodkie,już nie takie mamamam tylko świadome MAMA :blush: :) powiedzcie czyż bycie mamą nie jest cudowne :blush: :)



TAAAAAAAAAAAAAAAAAAk :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519342 przez beti
Hej dziewczynki, mam dziś home office bo i mnie jelitówka dopadła :(
Fifi w nocy sobie zrobił przerwę w spaniu od 4 do 5 a ja do 6 nie mogłam zasnąć :(

Ona, u nas ambrosol się sprawdził, bo on rozrzedza wydzielinę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519343 przez magda79
ona19 napisał:

Cześć.
Przepraszam, że tak Wam wchodzę w słowo, ale mam do Was prośbę. Mój synek strasznie się przeziębił i chciałabym Was zapytać co Wy dawałyście swoim dzieciom, tzn jakie leki, bo czasem Was podczytuje ( :) nie gniewajcie się) i wiem, że Wasze maluszki też niedawno chorowały.
Igorek ma strasznie mokry kaszel od soboty i lejący katar, a w nocy i dziś rano wymiotował.
W sobotę byliśmy u lekarza i bierzemy: syropy lipomal, fosidal, pecto drill, i antybiotyk klacid, ale dziś po nim Iguś zaczął kaszleć i zwymiotował.
Niestety nie mam jeszcze inhalatora i muszę jakoś sobie poradzić bez niego.
Do noska kropimy Quixx i nasivin.

Pomóżcie, jeśli znacie jakieś dobre syropy itp, dziś chyba i tak się wybiorę do lekarza, to ewentualnie coś zasugeruję.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Was.


fosidalu nie znam ale pecto drill stosowałam u Majki i po nim sie wiecej kaszle ale jest bardzo dobry....działa nawet jak przestajesz stosować...jak chodziliśmy z Majką na kontrole z migdałkami a była wtedy przeziębiona to lekarz zapytał co bierze i jak powiedz że pecto drill to mówił, że bardzo dobrze. A zwymiotował z zalegania flegmy - to dobrze nic się nie przejmuj. Domi jak był chory to też zwymiotował chyba ze trzy razy...bierzcie jak Wam zapisał i daj mu pare dni żeby sie pozbierał a bedzie dobrze :)

smaruj go dodatkowo albo pulmex baby albo jak masz sadło gęsie i oklepuj - pomaga

możesz dać mu troche miodu na łyżeczkę

i powodzenia zdrówka :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519350 przez magda79
Beti kurcze nienawidze jelitówek :P :P :P trzymaj się!!!mam nadz że masz "wersję łagodniejszą"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl