BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #519556 przez Mała
Oli nie da rady zostawić w łóżeczku, bo tak wyje, że by blok obok obudziła. My to tam diabli, możemy być zombi, ale Kamil musi być wyspany, żeby funkcjonować, uczyć się, ćwiczyć i co najważniejsze boję się, żeby z nie wsyspania nie miał ataków padaczkowych. Braliśmy ją do siebie i się tarzała u nas w wyrku, aż w końcu padła, a wtedy ją przenosiłam do łóżeczka. Jak bym jej pozwoliła się bawić to by poszła z miłą chęcią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519561 przez ewelinaa
Zjadłyśmy zupę i Kinga drzemie, a ja zamówiłam na allegro kalendarze i jestem w trakcie wybierania do nich zdjęć - oj baaaaardzo ciężko się zdecydować :) i zamówiłam sobie kalendarz biurkowy też ze zdjęciami - wezmę do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519563 przez maja1982
no każde dziecko inne - nie ma idealnego rozwiązania na niespanie naszych bąbli ;) trzeba przetrwać :) :dry:

iwonka - dużo siłek posyłam :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519569 przez Iwonka
Lecę do księgowej bo trzeba złodzieja zus zapłacić wrrr ,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519650 przez Marta M
Witajcie, powoli zaczynam nadrabianie :)

Wczoraj wróciliśmy mega późno, od chrześnicy do wrześniaka Arturka i na końcu do pradziadków Majki, trzy domy pełne ludzi B) W domu byliśmy przed 23 :cheer: Ale fajnie było z tym że ja ledwo co wyzdrowiałam już choruję...i siada mi wszystko gdzieś nisko i razem z Majką jak oddychamy to "świszczymy" :(

Lecę w tył poczytać co u Was..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519659 przez Iwonka
Marta zdrowiejccie szybko

Bartkowi skończył się wkońcu antybiotyk ale jeszcze kaszel jest.

Kupiłam sobie pocieszacza czytać Czekoladę i paluszki hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519669 przez maja1982
marta - kurcze znowu coś się przyplątało :( zdrówka dla Was :kiss: teraz wszędzie jakieś choroby, ktoś kicha , kaszle :S byle do wiosny :)

iwonka - i bardzo dobrze - czekolada na pewno poprawi troszkę nastrój ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519675 przez fanka
witam i ja
a ja miałam być w pracy a tu w domu bo dawidoff chory :-( o p€lnocy obudził się z takim płaczem jakby go ze skóry obdzierali, wziełam go na ręce, a on gorący- wręcz parzący, za chwile zaczął wymiotować, wszystko dookoła było zawalone, a szczególnie ja bo na mnie lądowało! zmierzyłam mu temp. 39,5!!!! ale jak przestałw ymiotować to temperatura bardzo szybko spadała, dla spokoju dałam jeszcze paracetamol. Nad ranem znów gorączka, znów paracetamol, obudził się rano z 38, i tak sie utrzymuje cały czas, już nie wymiotuje ale jest blady bardzo, oczy podkrążone, na 17.30 idziemy do lekarza bo wcześniej nie było numerków bo podobnop dzieci chorują na potęge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519685 przez magda79
Kurcze dziewczyny byle do wiosny...niech juz te wirusy przestana atakować...wrrrrrrrr

Martus Fanka zdrówka :kiss: :kiss:

Marta jak świszczy to na oskrzelach pewnie siedzi...idziecie się przebadać?? czy przetrwacie w domu? już nie wiadomo co lepsze..czy w domu byc i samemu się leczyć czy iść do lekarza i może złapać jeszcze coś :(

Dawidek biedactwo :kiss: tez tak mielismy 40st w nocy....staraj się żeby pił....u nas było troche gimnastyki z piciem bo Domi nie chciał pić nie chciał jeść...jakoś przeszło i wracamy do zdrowia...jeszcze tylko apetyt na 100% nie powrócił...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519689 przez Marta M
wszystkim widzę narty się marzą, ja wyrosłam koło Zakopanego i na wyciągu byłam raz, nie znoszę tłumów, jeździłam z górki koło domu ;)

Beti brak słów, ale wiem że jesteś mądrą kobietą i że podejmujesz słuszne decyzje :)

Jogo jestem pod wrażeniem Twojej komunikatywności :)

słowiczku już Cię widzę w tej kreacji od adamsów, polecam jeszcze róż :silly:

Iwonka ja to myślę że nie umrze ten sklep bo takich pomyleńców dziś coraz więcej..jak ostatnio usłyszałam co jakaś para zrobiła to padłam: ich hasło: masturnuj się, bzykaj, nagraj, wrzuć na naszą stronę i ratuj lasy deszczowe :ohmy: :ohmy: Ponoć są już milionerami i przekazują kasę na ratowanie drzew, a ludzie non stop wrzucają perfidne filmy na ich strony i cieszą się że pomagają światu :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519696 przez mgielka22
Łooo mtko a co to tak wszytsk,ie maluchy po polnocy sie budzily??? U mnie akurat nie mam pojecia bo w pracy na nocy bylam ale M nei mowil ze cos bylo nie halo...hmm... dzis bylam zxapisac Lile do lekarza kolo nas takze kolejna sprawe mam z glowy :)

Martus zdrowiejcie Kochane :kiss:

Iwonka i takie dni sie zdarzaja...

A mnei cos wlazlo pod prawa strone posrodku zeber i nei chce wylezc boli :/

Beti Kochana smecta, nifuroksazyd loperamid i zyjesz :) albo kieliszek wodki z pieprzem :D

Która z Was kupowala ten mix salat z biedronki jak to mozna przyrzadzic??? Zaczynam zdrowe jedzenie gotowac :P kupilam pstraga wlasnie i go usmaze a wczoraj normalnie M skusil sie na brokula zreszta ja tez :P nop i Lilka zjadla :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519700 przez magda79
mgielka22 napisał:

Łooo mtko a co to tak wszytsk,ie maluchy po polnocy sie budzily??? U mnie akurat nie mam pojecia bo w pracy na nocy bylam ale M nei mowil ze cos bylo nie halo...hmm... dzis bylam zxapisac Lile do lekarza kolo nas takze kolejna sprawe mam z glowy :)

Martus zdrowiejcie Kochane :kiss:

Iwonka i takie dni sie zdarzaja...

A mnei cos wlazlo pod prawa strone posrodku zeber i nei chce wylezc boli :/

Beti Kochana smecta, nifuroksazyd loperamid i zyjesz :) albo kieliszek wodki z pieprzem :D

Która z Was kupowala ten mix salat z biedronki jak to mozna przyrzadzic??? Zaczynam zdrowe jedzenie gotowac :P kupilam pstraga wlasnie i go usmaze a wczoraj normalnie M skusil sie na brokula zreszta ja tez :P nop i Lilka zjadla :cheer:


Mgiełka możesz z pomidorem / tylko o tej porze roku wiadomo jakie sa/ mozarellą i sos sałatkowy grecki to tak najprościej a smacznie.

możesz dodać pierś z kurczaka pokrojona w kostkę,podsmażoną lekko na patelni na oliwie z oliwek i doprawiona ziołami...pycha i winko do tego :blink: pomiodorek tez może być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519703 przez mgielka22
Madziu brzmi smacznie :D ale kurczaka nei dam bo bedzie ryba na obiad :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519705 przez magda79
no jasne..... :blink: jak dajesz kurczaka nie dajesz mozarelli i na odwrót

jak sie Wam mieszka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519709 przez Marta M
mgiełka :huh:

przyjaciółki :( :(

Tak pati, halogeny są przy suficie, nad tapetą jest podwieszany sufit :)

Pyśka ten Twój brat jest zadziwiający :)

Sylwia gratuluję ruchów :)

Nadia w Sylwestra poczuła co to dobra zabawa więc nie ma się co dziwić ;)

smerfetka i za mną już ta piosenka chodzi ;)

Agusia oj podziwiam, podziwiam brzusia :):)

Magda ależ Ci ta Majeczka dumy przynosi :) Gratuluję :)

A ja jak zobaczyłam Fifiego na fb samej zachciało mi się pupą zakręcić :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl