BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519723 przez gosia2324
Monia, Mala powiem Wam ze od dzis CAŁY BLOK i cale misto uslyszy moje dzieci ...DOŚC!!!!
Znow cal noc lazilam od jednego do drugiego,
kuba u siebie, kuba u mnie, jogo u siebie, jogo u kuby, jojo u mnie :angry:
KONIEC tego !
od dzis mogą wyc, mogą nie spac, moga stac na glowie, ale nie wyjda ze swojego lozka do rana,
Kube wymowalam i bralam do siebie zeby nie plakal, zeby dal pospac i co ???
Ma 3,5 roku i spi u siebie do 23.00 i laduje u mnie , koniec !
trzymajcie za mnie kciuki, zeby nas ni eksmitowali :P pewnie z 2-3 noce spedze na krzesełko w dziecięcym pokoju :dry:

Monia, spicie w dużym pokoju, chyba cos przeuczyłam, Emi ma juz swoj pokój?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519734 przez Marta M
Adi sam się oduczy pieluszek, rewelacja :):)

Sylwia miałaś nieregularne cykle że dopiero w 8tc się dowiedziałaś???

Hihi Mała to T nas fajnie nazywa :)

Jojo zdolniacha, a KONIU to nasz znajomy ;) Ostatnio w przychodni jeden dzieciaczek, ze 2, 5 roczku podbiegł do jakiejś babci co przyszła z wnuczkiem i na cały głos pokazując na nią palcem MAMO! BAGA JAGA, biedna babcia czerwona miękkim głosem tłumaczy że nie jest babą jagą ale dziecko się jej bało i uciekło...

Mała moja też dalej tylko po swojemu gada...

A Fifi jaki rozgadany, zdolniachy :kiss: :kiss:

Maju widzisz, my jesteśmy z dziećmi same cały dzień, Ci którzy mieszkają jeszcze z kimś dzieci są nauczone że są inni i inni zabawią, Maja też tylko mama, mama...najlepiej żebym z nią za rękę chodziła, każe mi co chwile przy niej siadać i moją ręką by wszysko robiła..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519769 przez slowiczek
hej :)

Gosia, ja tak do 5 roku zycia przechodzilam do lozka rodzicow :blink:
trzymam kciuki za zmiany!

Mgielka a co jest nadzwyczajnego w jedzeniu brokulow :P? Lilka nie jadla wczesniej czy jak?

a ja jestem dumna, karmilam dzisiaj zupa Natalie, wyrwala mi lyzke i dokonczyla sama :) (nie uczylam jej wczesniej) na poczatku troche nieporadnie ale szybko nabrala wprawy i 90% trafialo do buzi a ja w tymczasie zrobilam sobie 2 sniadanie i zjadlam, ach ta samodzielnosc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519773 przez Marta M
fanka mam taki sam problem od dłuższego czasu :(:(

Zdrówka dla wszystkich :kiss:

Nadrobiłam ale muszę już kończyć bo Maja nie śpi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519817 przez Sylwia26081982
Marta Ja brałam tabletki anty i zapomniałam ze dwa razy i widocznie przestało działać...jadłam je dalej bo nie wiedziałam ale przerwalam bo zle sie zaczelam czuc, no i czekalam na okres a tuu nie ma i nie ma, wiec po test poszłam a tu dwie kreski w 2 sekundy :)
Poszłam do lekarza i obliczył ze 8 tygodni juz, ja nawet nie wiedziałam kiedy okres miałam bo przy anty nie dostawałam nieraz 3 miesiace..


Dzieciaczki zdrowiejcie bo az serce sie kraja.. Mój chrześniak wyladowal w szpitalu w nocy, zacząl sie dusic, nie mogl powietrza zlapac a nic mu nie bylo, widac jakis wirus sie zagniezdzil i rozwijal po cichu :( Później bede dzwoniła co z nim, a ma 2,5 roku.

Gosia trzymam kciuki, ja spie z malym, za cholere nie chce w łożeczku, nie wiem czemu..moja wina pewnie, ale przy drugim sprobuje nie brac nigdy do łożka ;)

kochane nie mam NK ani Fb wiec wybaczcie ale musze pochwalic sie moim skarbem bo pierwszy raz mi z usmiechem zapozowal do zdjecia (proszę na bałagan w tle nie zwracać uwagi, juz posprzatalam ) :D:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519877 przez mgielka22
ooo ale slodziak :D

Slowiczku to jest nazdzwyczajnego ze my takich rzeczy nie jadamy i pierwszy raz zrobilam :P a Lilka pierwszy raz jadla :P

Gosia dasz rade :)

Madzia super sie mieszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519892 przez slowiczek
no to niezle :silly: a brokuly to ulubione warzywo Natalii, kalafior tez :) bardzo zdrowe wiec jedzcie sobie na zdrowko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519929 przez magda79
oj jaki piekny usmiech!!!!!

Gosia trzymam kciuki!!!!

Co do spania moich dzieci to nie zapeszam każde śpi w swoim łózku całą noc.... :)
Majka też do nas wędrowała w nocy jak odstawilismy ja do swojego pokoju....brała poduche pod pache i na pół spiocha właziła do łóżka i kładła sie miedzy nami to było zazwyczaj gdzieś o 2-3. i samo jakos się uregulowło.

Domi spał tylko część nocy z nami jak go karmiłam i tyle...jak narazie :blink:

Mgiełka polecam krem brokułowy, krem z pory z groszkiem ptysiowym, potartym serem żółtym i zieloną pietruszką.

Natalia brawooo pieknie :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519956 przez pati-m
Witam :)
Znów się tłumaczę czemu mnie mało - praca, dom, szkolenia ;)
Ale czytam was oczywiście :)

Zdrówka dla chorowitków! :kiss: :kiss: :kiss:

Co do spania z maluchami, to Kacper też potrafi wylądować u nas w łóżku.
Ale ostatnio zauważyliśmy, że właśnie budzi się w nocy bo jak się wierci to rączkami uderzał w szczebelki łóżeczka. I uwaga! Uwaga! Wczoraj przerobiliśmy łóżeczko na tapczanik (bo kupiliśmy z taką opcją) i dziś była pierwsza noc w dorosłym łóżeczku :)
Obudził się dopiero o 5, wzięliśmy go do siebie i pospaliśmy do 8 :) Dorośleje mi synek :)

Brokuły, kalafior i inne warzywka Kacper uwielbia, zresztą codziennie ma jakąś zupkę z warzyw, więc na szczęście nie mam z tym problemów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520105 przez ona19
Dziękuję za odpowiedzi,dokupilam mu ten pulmex i mam nadzieję że niedługo przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520233 przez maja1982
Witam wieczornie :)

lolo zasypia - a spał tylko godzine dzisiaj jak dla niego to bardzo mało :dry:

Kaperku - wkraczasz pomalutku w dorosłe życie ;) fajnie :)

pati - pokaż wasz tapczanik bo ja sie zastanawiam czy lolkowi przy urzadzaniu pokoju od razu łóżeczka "normalnego"nie wstawić ??

gosia - trzymam kciuki za zakonczenie wędrówek nocnych ;) uda sie :) :kiss:

słowiczek - gratulacje dla Nataluszki :)

sylwia - synuś - pieknotek usmiechnięty :)

fanka - jak Dawidek??co powiedział lekarz??

ide sobie jakąs sałatkę zrobić :) cały dzien za mną chodzi a mam mieszanke biedronkowską ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520243 przez Pyśkaaaa
Fifulek :* tancerz :)
Moczarkowa rodzicnka :*
Beti zdrówka
Marta i dla Was zdrówka
Dawidek i dla Was też :*
Maja dalej siedzi mój brat z Franiem :) jutro umówiłam Nianie na 18 i przez telf juz wydała sie fajna :)zobaczymy...a u Nas nie ma żadnych punktów żłobkowych nic takiego :(

Fraula sporo mówi tak mi sie wydaje :) uwielbiam jak mówi mama ciagle pyta co to na siebie woła Niunio...na groszek wola kółko :P na bąbki bam bam woła Ola jajo Ala tandam (banan) i tez uwielbia na wszystko NIE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520246 przez mgielka22
Musz e się wam pochwalic moje dziecko zjadlo cale i jeszcze wiecej KIWI :) pierwszy swiezy owoc bo nie chciala :D ale sie ciesze :D

Madziu poprosze o przepis :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520277 przez maja1982
mgielka - to super ze Lilka sie do kiwi przekonała :) małymi kroczkami .... apropo kiwi to lolek tez lubi :)

pyska - moze tym razem sie uda :) tzrymam kciuki :) jak w pracy?? tesknisz bardzo za Franiem??

ja wcinam sałatkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520288 przez pati-m
maja - ja kupowałam cały zestaw mebli do pokoju Kacperka z ATB i zależało mi właśnie na łóżeczku, które można przeobić na tapczanik żeby od razu kasy nie tracić.

Mamay takie www.mebledladziecka.pl/Lozeczko_dzieciece_SWEET-1981.html dąb mleczny,
Jak dla mnie super, bo Kacper sam wchodzi, a jak siedzi sobie na brzegu to prawie dotyka nóżkami podłogi, takie jest niziutkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl