BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #525893 przez fanka
Beti :kiss: bardzo mi przykro
Gosia strasznie przykra historia z tym maluszkiem, że też takie rzeczy musza sie dzieciom przytrafiać, i jeszcze to przedszkole, tragedia jakaś!!!
Bewipo na nagrodę składał się : dwupak chusteczek nawilżonych, litrowy płyn do kąpieli, żel pod prysznic, szampon i takie tabletki do farbowania wody do kąpieli ale to dla dziec powyżej 3 lat więc komuś odstąpie.

A wiecie co tak sobie dzis myslałam, że my to jakiś fenomenjesteśmy. Całkiem obce sobie babki poznaja sie przez inetrnet przez długi okres czasu( dopóki nie bylo zlotów) tak naprawdę nie miałyśmy pewności czynie piszemy z obleśnymi, starymi facetami, albo moherowymi babkami, a potrafilysmy stworzyć tak fajny team. Oczywiście każda ma s woje zycie, swoje obowiązki itd ale ja np jak nie mam czasu czy sił po całym dniu nawet kompa odpalić to i takzawsze kłada się soać myślę co tam u was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525894 przez Agusia83
A ja niedawno wrocilam od endokrynologa...Kurcze, znow tsh mi poszedl w gore...6 tyg. temu mialam 0,700 a dzis 3,21...dr powiedzial, ze to przez sterydy, ktore jeszcze utrzymuja mi sie w organizmie , ale musimy je czym pedzej wyplukac. Dostalam dodatkowy lek, ktory jak na zlosc jest w nielicznym aptekach :angry:
Tata uspil Emi, wiec ja mam luz bluz...a tak naprawde zaraz pojde spac bo mi sie oczy kleja.

Fanka, po pierwsze, Dawidzio cudnie przesyla buziaki, a po drugie, o co chodzi z tym glosem? Przeciez masz bardzo mily i sympatyczny :laugh:

Gosiu, biedny maluszek :(

Marta, uwazaj, bo dziewczyny dobrze pisza...powiklania po grypie moga przybrac dosc tragiczny obrot...

Beti, przyjmij ode mnie kondolencje, bardzo mi przykro.
No i trzymam kciuki by z praca meza sie unormowalo, albo cos zmienilo na lepsze.

Fanka, masz 100% racje...ja tez tak mam...a ostatnimi czasy, gdy posiadam neta w tel..to jakbym nie wiem jak byla zmeczona, musze przeczytac, co u Was slychac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525898 przez mgielka22
Lilka tez sie przebudzila zasnela bez smoka ale znow sie obudzila i ewidentnie ja zeby meczyly wiec na spokoj dalam jej smoka nei mam sily do niej biegac nogi to mi wchodza nie powiem gdzie... I tak go wypluwa...

Marta wgh mnie to nie zarty i za dlugo definitywnie trwa goraczka i antybiotyk nei pomaga, ja bym to skonsultowala ale z kims innym zeby cie przebadali nawet pod katem tej swinskiej czy ptasiej zeby miec pewnosc ze to nei cos gorszego!!! Bo moze byc za pozno jak cos wiecej sie rozwinie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525906 przez fanka
Agusia trzymam kciuki żeby sie unormowało szybko wszystko.
Marta ędem do innego lekarza, nie ma co lekcewazyć bo teraz tyle różnych świństw panuje.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525910 przez Agusia83
Emi tez sie juz budzila :angry: :angry: smoka nie chce...to dobrze...herbatke wypila...pogryzla sobie palce i zasnela...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


jaka minka :laugh: Dzem musial byc pyszny :laugh:

Fanka, a rozmawialas z M? Bedziecie przyspieszac staranka o rodzenstwo dla Dawidka?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525977 przez gosia2324
WItam sie pierwsza,

nie spimy od 5,40 ale WARTO ! :silly:

Pierwsza Noc BEZ SMOKA !!!!!
Normalnie sie ciesze jak glupia! i jestem taka dumna z mojego dziecka :blush: :blush:

Agusia :blush: ale brzusio .... :blush:

Fanka :( no czasem tak bywa .... oby udalo Wam sie szybko począc rodzenstwo dla Dawidka :kiss: :kiss: :kiss:

Wiecie ja tak strasznie sie balam ze nie bedzie Jogo :( moja mama 7 lat po 1 dziecku nie mogla miec dzieci.... i dziekuje Bogu ze sie udalo nam za 1 razem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525992 przez mgielka22
DrugA

Lili znow sie czesto budzila ale to zeby ewidentnei ja meczyly dalam jej nurofen i zasnela ale tezp ojekiwala przez sen... niestety jeszcze noca ze smokiem... ale bynajmniej zasypia bez niego jak ja klade dopiero potem sie budzi i wyje...wiec Gosiu gratulacje :)

Dawidoff dzemikowy potwor :) Fanka uda sie zobaczysz :) tylko juz zaczynajcie staranka :)

Agusia ale cudny brzuszek :D ale ten czas zlecial :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525995 przez Agusia83
No to jestem trzecia:-)
Emi przepała calanoc w lozeczku. Pobudka o 6:40. Udało nam sie jeszcze godzinę poleżeć..

Gosiu,cichutko gratuluje,oby wszystkie noce były bezsmoczkowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526052 przez Mała
Witam.
Fanka to do roboty, wcale nie musi być ciężko. Dobrze że gin cię uprzedził, chociaż wiesz co i jak. A natura zrobi swoje. Kiedyś wam pisałam o mojej mamie, ona miała operację na jajniki i został jej kawałek jednego, też mówili że może nie mieć dzieci, a tu 4 :)

Jogo brawo:)

Mój T też się dzisiaj zabrał za odsmoczkowanie, a jak ja chciałam to nie niech jej żeby wyjdą,
25 min histerii, szlochania, a śpi juz45 min, rekord bije

Agusia brzus mmmm śliczny

Dawidzio widać że smakowalo

Z telefonu, więc tylko tyle. Do wieczora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526139 przez angie1713
Witam :)
Nie było mnie kilka dni bo miałam awarię ładowarki do lapka i zamówiłam na allegro i wczoraj przyszła :)

Dzieciaczki super śpiewaki i gaduły male :)

Zdrówka dla chorowitków :kiss: :kiss:
Moja mam pojechała do Anglii do siostry i tam 2 tyg chorowała wróciła tydzień temu i okazało się że zapalenie oskrzeli przechodzące na zapalenie płuc dostała antybiotyk i już lepiej jutro dopieo idziemy ją odwiedzić :) Więc teraz tragedia z chorobami ;)

Agusia brzusio sliczny :kiss:
Dawidzio dzemowy :)

Gratuluję Wam odstawiania od smoka u nas nie mamy smoka od Wigilii :) i obyło się bez płaczu :)

I mamy dwa nowe zęby czwóreczki dolne :)

Przeczytałam wszystko ale nie pamiętam już co miałam napisać teraz będe na bieżąco bo M wraca od poniedziałku do pracy :)

U nas tyle śniegu nasypało że szok i jeszcze sypie już byłyśmy na spacerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526244 przez magda79
witam się...

Beti :( :kiss:

Martus teraz te grypy tak trzymają długo ale jak nie ma poprawy po antybiotyku to dziwne...

Maja Nasza Majka jest teraz na nartach - ma lekcje z instruktorem....hm ciekawe jak jej idzie :) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a jutro mają byc goscie a mi jakoś weny do roboty brakuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526262 przez fanka
Magda nie ma co szukac informacji w necie, człowiek się naczyta i zawsze najgorsze scenariusze przymuje. czekajcie na wyniki badań, trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

ja zaraz lecę do szkoły na egzamin ale przez tą chorobę dawida umiem tyle co nic także idę dla formalności chyba tylko, a do tego ledwodziś żyję bo moje dziecko wczoraj płakało i stekało od 22- 2 w nocy także jestem nie przytomna! :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526268 przez angie1713

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fanka trzymam kciuki za egzamin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526270 przez monika1984lodz
Magda nie czytajcie nic w necie- bo wujek google yto najgorszy lekarz na świecie!!!! czekajcie na wyniki- my tu wszystkie bardzo mocno trzymamy kciuki

MArta jak się czujesz????


Dawid dżemikowy hihi śliczniusi :)
agusia wygłaskać proszę piłeczkę :) i ten malutki włochaty łepek w [rawym dolnym rogu też :) :blush:

Fanka to do dzieła- nie ma na co czekać

dzień dobry w ogóle

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526274 przez mgielka22

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl