BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #530510 przez Pyśkaaaa
i do tego wszystiego dolne 4 się przebiły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530513 przez mgielka22
Pyśkaaaa napisał:

i do tego wszystiego dolne 4 się przebiły...


To chociaz masz juz z glowy kolejne zeby ;)

A Lilka tak sie dzis przyfanzolila buzia o wanne jak nie wiem ze znow jej krew poleciala z zebow kurde nei wiem kiedy se jej powybija i jak ona to robi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530515 przez pati-m
Pyśka :kiss: :kiss: :kiss: Jak się trzymasz? Pewnie zmęczona jesteś :kiss:
Wzięłaś zwolnienie czy chodzisz do pracy? Franuś gorączkuje nadal?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530521 przez pati-m
mgiełka - Kacper jakieś 3 dni temu uderzył buzią o poduchy na kanapie i też nie wiem jakim cudem, ale rozciął sobie górną wargę. Płacz, krew i warga spuchnięta jak u boksera ;)

A co do herbaty, to jedni dają, inni nie. Czarna, owocowa, wszystko jedno, póki maluchowi nie szkodzi. Nie popadajmy w paranoję, bo za chwilę będziemy żywiły dzieciaki energią słoneczną (jak Sachursky :P ) Kacper próbował i takiej i takiej, plus soki itp. Głównie pije wodę, ale jak chce np napić się z 3 łyczki herbaty bo widzi, że ja pije, to mu daje i póki co żyje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530524 przez Pyśkaaaa
pati-m napisał:

mgiełka - Kacper jakieś 3 dni temu uderzył buzią o poduchy na kanapie i też nie wiem jakim cudem, ale rozciął sobie górną wargę. Płacz, krew i warga spuchnięta jak u boksera ;)

A co do herbaty, to jedni dają, inni nie. Czarna, owocowa, wszystko jedno, póki maluchowi nie szkodzi. Nie popadajmy w paranoję, bo za chwilę będziemy żywiły dzieciaki energią słoneczną (jak Sachursky :P ) Kacper próbował i takiej i takiej, plus soki itp. Głównie pije wodę, ale jak chce np napić się z 3 łyczki herbaty bo widzi, że ja pije, to mu daje i póki co żyje :silly:


no właśnie o to chodziło mi z herbatą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530529 przez Pyśkaaaa
pati-m napisał:

Pyśka :kiss: :kiss: :kiss: Jak się trzymasz? Pewnie zmęczona jesteś :kiss:
Wzięłaś zwolnienie czy chodzisz do pracy? Franuś gorączkuje nadal?


trochę jestem bo w nocy z pon na wt nie spalismy do 5 potem lekarz poszłam na chwile do pracy bo musiałam...
dzis jestem w domku pracuję w wolnych chwilach...teraz maluch śpi :)
a o zwolnieniu do konca nie pomyślałam... :P bo u nas to trzeba poprosić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530549 przez slowiczek
no wlasnie nie wszystko jedno czy czarna czy owocowa :) a na tej samej zasadzie mozna dac dziecku sprobowac kawy czy coli, nie umrze po paru lyzeczkach i pewni nic mu nie bedzie ale czy to zdrowe i ma jakakolwiek wartosc to juz inna sprawa :) poza tym jest roznica dac 3 lyzeczki a poic herbata przez caly dzien...no ale kazda mama ma swoja ideologie, mnie nic do tego, nawet jakbyscie laly sprite'a do butelki :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530560 przez Iwonka
Hej wszystkim,

Czytam was i nadrabiam was ale ostatnio jakoś nie mam siły myśleć o tym co odpisać i w ogóle pisać tyle się dzieje że masakra , praca wyjazdy do lekarza z mama a to z tata itp itd ..... w piątek jadę do wrocławia z mama po peruke więc znowu dzień zleci ehhh czasem brak siły na wszystko.

Życzę wszystkim dużo zdrowia . Buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #530578 przez gosia2324
Herbata hmmmm, Kuba ma 3,5 roku i jeszcze nie pil ani czarnej ani zadnej z cukrem,
Pije herbatki owocowe, a jesienią i zima wode z miodem i cytryna ( Jagoda tez).
Oczywiscie jesli dziecko nie jest uczulone,miód z woda dziala świetnie uodparniajaco na gardlo.
Slowiczek ma racje, u nas w domu nie kupuje sie gazowanego picia,(jedynie D do whisky)
Ja sama nie lubię takich napoi wiec dzieciom nie daje ich próbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530591 przez Agusia83
ooo widze nowe suwaczki :laugh:

u mnie tez pepsi do drinkow, a ja pije soki i wode mineralna..ale gazowana...herbate tez lubie :laugh: szczegolnie teraz....a Emi do herbatki nwet owocowej dodaje soku malinowego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530594 przez pati-m
A kto tu mówi o napojach gazowanych :)
Kacper ni pije żadnej herbaty (ani czarnej, an owocowej), tylko wodę mineralną. Czasem skubnie łyczek lub dwa ode mnie herbaty z cytryną i tyle. Próbował tez soku jabłkowego i pomarańczowego ale zdecydowanie woli wodę i bardzi się z tego cieszę.
Poza tym jak pójdzie do przedszkola to na pewno poza kompotem i wodą z sokiem malinowym dostanie też herbatkę. I nie mam zamiaru protestować, ani wszczynać afer w przedszkolu z tego powodu :)
Ja nie wyobrażam sobie dnia bez niewypicia choćby jednej ciepłej herbaty (tak jak niektórzy bez kawy) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530623 przez Agusia83
Emi chodzi po calym mieszkaniu i szuka miskow by zbadac im serduszka....mnie tez juz zbadala :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530624 przez Pyśkaaaa
Franek dostje tylko wode i jak widzi że my pijemy herbatke i chce to kilka łyczków dostaje....
nie pije żadnych soków bo mu nie smakuja.... :P
a poza tym powiedzcie co tu robić 2h temu dałam panadol a On ma prawie 39 :cheer: a do dr nie mogę sie dodzwonić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530626 przez Agusia83
Pyskaa, ja bym podala nurofen...sprobuj zrobic mu ciut chlodniejsza kapiel niz zwykle..a dodatkowo zrob mu chlodne kompresy na czolo i pod kark...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530628 przez Pyśkaaaa
tylko on już 3 dobę co 3-4h dostaje leki na przemian przeciw gorączkowe....martwie sie kompresy mu zrobiłam ech....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl