BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #531057 przez fanka
Pysia , dawid przez 3 dni pierwsze choroby też tak mocno gorączkował i dawałam mu co 4 godziny przeciwgorączkowe na przemian.nasza doktorka mówiła mi , że teraz takie wirusy panują i tak dzieci gorączkują! Zdrówka dla Frania!! :kiss:

Ola- dla Ciebie tez, oby sie udało dostać do laryngologa!!1
Beti, Monika- trzymajcie się, trudne dni za Wami... :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531060 przez iwonaNAVI
Hej nie bylo mnie dawno bo mam ciezki okres ostatnio od poniedzialku biore nadgodziny za kolezanke i pracuje 9-10 godz do tego jakies przeziebienie mnie lapalo chociaz dzis juz duzo lepiej
polecam tabcin tabletki i prawie po chorobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531065 przez Mała
Fanka a ty jak się czujesz?

Cześć Iwonka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531077 przez gosia2324
beti napisał:

Monia :kiss: straszne to, bardzo młoda kobieta i biedna mała :(

Gosia, ja już kończę laser :) jutro mam nadzieję być ostatni raz :D


Beti priw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531079 przez beti
Wiecie co, Fifi dopiero od tygodnia nauczył się tulić do maskotki ale robi to taaaaaak uroczooooo, tak z miłością i nosek w nią wciska i obiema rękami obejmuje, normalnie mnie ten widok rozczula!!!
Najlepsze jest to, że to jest ta owieczka Stella, nie miał jej z pół roku chyba bo przestała działać i M powiedział że się zepsuła ale po tym pół roku coś mnie tknęło i włożyłam jeszcze raz baterie zanim wyrzucę ten mechanizm i okazało się, że jednak działa :D :D :D i Fifi uwielbia się wtulać w nią i słuchać jej bicia serca :) a jak się wyłączy to ją po tyłku klepie, bo podpatrzył, że ja tak robię :P :P Normalnie kocham tego słodziaka nad życie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531102 przez gosia2324
U moich maluchow przytulanka jest chyba zaraz po mamie i tacie :)
Kuby slon jest tak wytarmoszony ze jeszcze z 2 prania i bedzie z nim kiepsko :P a Tygrys Jogo powinien dostac medal za pomoc w odsmoczkowaniu :)
Jogo czesto go wyjmuje z lozeczka w ciagu dnia i sie do niego tuli :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531103 przez beti
No i poszedł jednak w mamusię, nie chciał żadnych owoców do momentu kiedy mu nie dałam pomelo, teraz zjada mi 1/3 zamiennie z mandarynkami, wczoraj zjadł 4 szt :D :D a jaki szczęśliwy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531105 przez fanka
Mała dziękuję, że pytasz, złapałam chyba od dawidoffa tego jego wirusa, gardło mnie boli cholernie i wczoraj miałam gorączkę dosyc konkretną ale dzis już dużo lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531110 przez gosia2324
Lece kobitki na film :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531118 przez Mała
A Olcia w ogóle nie misiowa, czasem się przytuli, a do spania puste łóżeczko. Za to ostatnio tulakowa do mnie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531121 przez Marta M
Przyszłam się przywitać :)

U mnie dzień pracujący, znaczy T pracuje, ja nadzoruje ;) Haha, żartowałam oczywiście :) Uszyła mi super zasłonki, pomarańczowe w końcu kupiliśmy i firanki i jest tak jasno i żywo, super :) I poskracała mi inne firany i jedne ma jeszcze przeszyć :)

Jutro mąż znów ma załogę dyżurną więc jedziemy do Krk powłóczyć się z nimi po galerii a w piątek ma wolne i wybieramy się do Nowego Targu je odwieźć i przy okazji zahaczyć do teścia i moich rodziców i naszych dziadków także intensywne dni nas czekają, więc ja się znów nie będę jakiś czas za dużo udzielać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531124 przez slowiczek
Gosia padlam :woohoo: no niezle sa sceny ale wbrew pozorom to bardzo smutny film....

Natalka tez tuli i caluje misie, i ma ukochana lale szmacianke, ostatnio widzialam jak z nia tanczyla no i o mnie sie troszczy bardzo, karmi mnie swoimi zuokami itd i kaze pic ze swojej butelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531126 przez Smerfetka
Gosiu miłego oglądania i miłego "omawiania" wrażeń po filmie :evil:
Monia trzymaj się dzielnie :kiss:
Beti ja też uwielbiam jak Leo tuli maskotki bo też to robi z taką delikatnością i czułością że aż się wzruszam :blush:
Fanka zdrówka :kiss:
A mnie też dalej trzyma to przeziębienie. Te niby leki które można w ciąży niewiele dają :pinch: a do tego dzisiaj mam jeszcze gorączkę i już zaczynam się martwić o dzidziusia :pinch: Idę się położyć, mam nadzieję że jutro będzie lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531147 przez Pyśkaaaa
hej:)
Franio lepiej na wieczor miał 38 także nie jest źle

Monia Beti :kiss: :kiss:
Smerfetka uważaj na was :*
Gosia to miłego oglądania swoja droga filmu nie widziałam ale książke czytałam :)

Franek ma swojego psa woła na niego bobo ( tak też woła na psa moich rodziców który wabi sie bobik :P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531156 przez Agusia83
Smerfetka, na goraczke mozesz wziasc apap...ale szczerze, ja bym sie jutro zglosila do lekarza...
jak widzisz mnie nic nie pomagaly ani domowe specyfiki, ani syropki...musialam dostac antybiotyk

Fanka, obys sie juz lepiej czula.

Beti, rozumiem Cie doskonale :laugh: Emisia tez tuli swoje misie, caluje je i karmi...ma tez ogromnego misiaka, po ktorym uwielbia skakac :laugh:

Monia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia, do dziela :silly:

Franiu, nie strasz nas goraczka...wracaj do zdrowka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl