BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #541689 przez magda79
Witam sie i ja:)

My tez po obiadku, D w pracy, Majka na sankach z dziadkami, Domi spi a ja necik i kawka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541691 przez slowiczek
hej

wlasnie wrocilam ze szkoly z egzaminu, ale zimno!

Agusia, kiedys jak Nati za noworodka miala zaczerwienienie to dr powiedziala ze moge przemyc rumiankiem, z tym ze rumianek potrafi niezle uczulac wiec nie wiem czy to dobry pomysl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541695 przez magda79
slowiczek napisał:

hej

wlasnie wrocilam ze szkoly z egzaminu, ale zimno!

Agusia, kiedys jak Nati za noworodka miala zaczerwienienie to dr powiedziala ze moge przemyc rumiankiem, z tym ze rumianek potrafi niezle uczulac wiec nie wiem czy to dobry pomysl...


jak Ci poszło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541698 przez Agusia83
ja tez wlasnie zjadlam...Emi spi...a ja czytam o tych infekcjach.

Slowiczku, masz racje z tym rumiankiem...moze jednak sprobuje, jak ja uczuli to zaprzestane...wydaje mi sie w ogole, ze Emi moze miec to dziadostwo od antybiotykow...

Slowiczku, jak egzamin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541702 przez slowiczek
egzamin ciezko powiedziec, zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541707 przez monika1984lodz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzięn dobry

M z Emi na spacerze a ja odpoczywam :P- może jak wrócą to Emi jednak postanowi zrobić sobie drzemkę bo inaczej o ja dzisiaj osiwieje :)

Agusia wiesz co Emi tez tak czasami ma- ja jej wtedy częściej pieluszki zmieniam i na noc mąką ziemniaczaną psitke zasypuję i rano już nie jest czerwona ani na zewnatrz ani w środku

Marta my byliśmy w UK zarabialiśmy oboje i wóciliśmu po 2 latach :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541708 przez gosia2324
Apeluje o zdjecia naszych dzieciaczków wrześniowych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541709 przez Agusia83
Monia, sprobuje i maka ziemniaczana zasypac...to piszesz, ze tam w srodku tez/ Bo tylko tam Emi ma czerwone, ale wiem, ze ja swedzi bo jak przebieram pieluszke to wklada tam paluszki...zreszta czasem lezac sobie bije sie w pieluszke w kroczu...my zuzywamy teraz ok. 4 pieluch dziennie...tyle, ze staram sie tez czesto Emi wysadzac na nocnik...nie zawsze cos w nim uwidze, ale jak jest to obie klaszczemy :laugh:
Dzis 2 razy zrobila w ten sposob, ze zaczela siadac na nocnik...a ja mowie, Emisia musimy sciagnac rajtuzki i pieluszke...i tak siadajac Emi mowila sisisis...i faktycznie siku bylo w nocniku :laugh: ale kupke jakos lepiej w pieluszke sie robi :silly:

Gosiu, jak Emi wstanie to strzele jej kilka fotek i wstawie :laugh:

Dobrze, ze ide we wtorek di ginki...martwie sie, ze moge miec cos z watroba...od 2 dni wszystko mnie swedzi....a pamietacie jak z Emi trafilam do szpitala? Wowczas mialam jeszcze wysypke, teraz na szczescie nie...ale jest to wkurzajace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541719 przez gosia2324
Monia, gratulacje dla nowej mamusi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541722 przez gosia2324

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541725 przez magda79
Rodzeństwo :) :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541727 przez gosia2324
Madzia, jak wspolnie sie bawia Twoje dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541729 przez magda79
gosia2324 napisał:

Madzia, jak wspolnie sie bawia Twoje dzieci?


układają razem klocki, rysują, Maja pokazuje i opowiada jakieś swoje albo ksążkowe historyjki...ogólnie jest fajnie.....a wczoraj był teatrzyk i Domi miał pomagać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541733 przez magda79
Jogo :kiss: :kiss: Domi też jak się ubiera to tylko pa pa pa pa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541776 przez madziaska
Marta M napisał:

Witajcie :)

Aguś kurcze nie wiem, ja zawsze Nivea SOS używałam, albo Linomag, Bepanthen..ale to było na zewnątrz bardziej..

Pulneo też stosowałam :)

U nas noc ok, chociaż nie wiem czemu płakała przez sen, w końcu spała chwilę z nami, czego od dawna nie było, ale normalnie tak kocham to moje dziecię że nie spałabym całą noc tylko tuliła ją do siebie, jak śpi to mogę to robić i robić bo jak nie śpi to często się odpycha..i tak się cieszę bo z mową coś ruszyło, było tylko mama, tata, baba, papa, to, tu a teraz jest jeszcze lala, Ola...ogromnie się cieszę bo już się martiłam a nowe słowo nowa nadzieja i duuuma straszna :woohoo: :woohoo: Wogóle moja Majka jest chyba jedynym wrześniakiem które nie wypowiedziało nigdy literki K, co myślałam że jest jedną z pierwszych po M, T, B..hmmmm

Aaaaa...i melduję że z @ zaczyna coś ruszać :) I lecę reszte bo zaraz wpadnie siosra Sławka Dorota z chłopakiem ;)


Martusia, głoska [k] jest trudna głoska. Jest tylnojezykowa, więc trudna do artykulacji dla malucha. Teoretycznie do 2 roku życia powinna się pojawic. Jeśli się nie pojawi, to podań Ci sposób jak ja wywołać, narazie nie masz czym się martwić ;) Pozdrawiam wrześnioweczki :)

Agusia, a może spróbuj tormentiolem albo clotrimazolem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl