BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #541303 przez beti
Dziewczynki, mój plan to jest zmienić pracę...ale po roku macierzyńskiego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541309 przez iwonaNAVI
Beti dokladnie jak bedziemy mocno tesknic lecimy do niego...Oli ma jeszcze chyba za darmo do 2 r.z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541311 przez beti
Tak, do 2 rż jest lot za free :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541350 przez Agusia83
Ja uwazam, ze powinniscie sprobowac, na poczatku bedzie ciezko...ale dacie rade...zreszta jesli maz zrobi uprawnienia na tiry, to moze bedzie wyruszal w trasy...

Beti, piekne postanowienie :laugh:

lece spac...Emi ma katar...nie spala od 20:30, do 21:45...tanczyla nam gangnam style...a pozniej nie chciala zasnac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541357 przez beti
Agusia, to się z Fifim dogadali, też zamiast spać tańczył gangnam a potem balet :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541363 przez iwonaNAVI
plus jest taki ze nawet jhakby wrocil po 3 msc i nie chcial dalej to bedzie juz mial chociaz papierek i nowy fach w reku

a na tiry tak na stale nie zgodze sie...juz wole zeby w tej norwegi siedzial dorobilibysmy sie i potem do PL juz na stale...to ma byc tylko okres przejsciowy...juz to sobie wyjasnilismy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541388 przez mgielka22
Majcia z tego co wiem to M mierzyl i mowil ze nie bylo goraczki ale wariowala caly dzien :P mieszka sie super i za nic raczej nie chce wracac do wroclawia :silly:

Iwonka ja podejrzewam nawet u siebie ze jakby M dostal super prace za granica to bym chciala pojechac do niego i tam zostac bo w polsce nigdy niczego sie nei dorobi jak nie masz plecow ojca posla i matki lekarki niestety...

Beti to dawaj szybko na staraczki!!! Kobieto Ty sie zameczysz a nerwy Cie zywcem zjedza!!! Dzis widzialam ze jest stronka jak se przypomne to Ci podam ze mozna wygrac 60 tys na wlasny biznes!!! w TV o tym mowili wiec bacznie sie przygladaj ;)

O prosze: www.parp.gov.pl/app/webroot/npp/

A ty jestes MEGA przedsiebiorcza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541397 przez Marta M
Maju cieszę się że masz przespaną noc za sobą i życzę drugiej jeszcze dłuższej ;)

Pyśka to Ty masz więcej braci? Ja cały czas myślałam że ten co ma 1o lat się Franiem zajmuje i nie mogłam pojąć że zostawiasz Frania z tak młodym człowiekiem i że ten człowiek jest tak odpowiedzialny :):):) A jak Twoja @??? Mojej dalej nie ma, kurcze no :(:(:(

mgiełka na allegro 459zł, więc stówa taniej ;) Dzisiaj byliśmy z nią w galerii wózkiem i o dziwo nie chciała z niego nawet wyjść, poważnie :):) Chociaż cięzej się prowadzi niż xlander, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia ;)

megi składam i ja kondolencje, styczeń i tyle odejść..

iwonka nie wiem co napisać, gotówka gotówką i napewno to jest bardzo pocieszające ale ja nie chwalę rozstań szczególnie młodych małżeństw...wiadomo że będzie Ci ciężko na początku, życzę żeby się ułożyło po Waszej myśli :kiss: :kiss: I apropo dalszej dyskusji, nie znam nikogo (a mówiło to tyyylu znajomych wśród nas), że tylko na rok, bzdura, kasa wciąga, jak zaczeli zarabiać nigdy nie wrócili do kraju...ale nie ważne czy tu będziecie czy tam, byle byście byli razem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541399 przez Marta M
mgiełka ten konkurs to dyskryminacja ludzi mieszkających na wsi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541439 przez Agusia83
Witam sie.
Noc byla marna,Emi nie mogła oddychac przez ten katar. A co najlepsze,musi siedziec bardzo wysoko,bo odkurzacz w ogóle nie chce nic ściągać.
Dziewczyny,co mogę zastosować Emi na pisiulce? Widzę,ze jest czerwona,a Emi bije sie w pieluszke. W środę idziemy do endokrynolog,wowczas pewnie weźmie wymazać,ale do tego czasu mogę zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541478 przez ona19
Witam, dziewczyny możecie mi polecić jakiś dobry syrop na kaszel dla maluszków, najlepiej bez recepty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541507 przez mgielka22
ona19 napisał:

Witam, dziewczyny możecie mi polecić jakiś dobry syrop na kaszel dla maluszków, najlepiej bez recepty?


Mojej corce pomogl Lipomal ;) kosztuje ok 13zl ;)


Agusia jak Lili dostala wysypki to po prostu sudocremem jej to zwalczylam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541604 przez Agusia83
Mgielka,ona nie ma wysypki,tylko czerwona pisie w środku.

Ja na kaszel dawalam pulneo,sinecod.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541635 przez Marta M
Witajcie :)

Aguś kurcze nie wiem, ja zawsze Nivea SOS używałam, albo Linomag, Bepanthen..ale to było na zewnątrz bardziej..

Pulneo też stosowałam :)

U nas noc ok, chociaż nie wiem czemu płakała przez sen, w końcu spała chwilę z nami, czego od dawna nie było, ale normalnie tak kocham to moje dziecię że nie spałabym całą noc tylko tuliła ją do siebie, jak śpi to mogę to robić i robić bo jak nie śpi to często się odpycha..i tak się cieszę bo z mową coś ruszyło, było tylko mama, tata, baba, papa, to, tu a teraz jest jeszcze lala, Ola...ogromnie się cieszę bo już się martiłam a nowe słowo nowa nadzieja i duuuma straszna :woohoo: :woohoo: Wogóle moja Majka jest chyba jedynym wrześniakiem które nie wypowiedziało nigdy literki K, co myślałam że jest jedną z pierwszych po M, T, B..hmmmm

Aaaaa...i melduję że z @ zaczyna coś ruszać :) I lecę reszte bo zaraz wpadnie siosra Sławka Dorota z chłopakiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541684 przez gosia2324
Na mokry kaszel to Flavamed 2xdz do godz 16.00

Witam :) My juz po obiadku teraz kawka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl