BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #634563 przez Marta27
Witajcie dziewczyny :)
dawno mnie tu nie było natłok spraw związanych ze ślubem tak mnie pogrążył że nie miałam czasu tu zaglądać i do was pisać ale wszystko poszło gładko.
Hubert przeżył dzielnie dzień ślubu prawie nic się w tym dniu nie odzywał ale jak położyłam się spać to zaczął tak kopać że nie mogłam zasnąć.
Wczoraj byliśmy u pani dr mały waży już prawie 1,2 kg jest zdrów jak ryba a jeśli chodzi o tarczycę to pod koniec maja będę miała robione badania kontrolne związane z nią. Na razie biorę tabletki.
jeśli chodzi o przepuklinę to też mi się robi

Śliczne macie te brzuszki
My wczoraj odebraliśmy wózek i zawieźliśmy do teściowej

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634592 przez karolinap
Magdalenagal Oczywiście ciekawość mnie zzerala i też weszłam TAM :( coś strasznego, jednak czytając do końca wszyscy maja nadzieje ze na piątkowej wizycie z usg zdąży się cud. Lidze na ten cud! :*
Czytając miałam oparta poduszkę o cycki, podniosłam się a tam taaaaka plama, tyle to mi jeszcze naraz nie wycielko :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634603 przez emi87
Marta to juz po wszystkim? Wszystkiego naj kochani na nowej drodze życia!! Jakby nie patrzeć synuś był świadkiem tego pieknego dnia i nie chciał przeszkadzać hihi :) no i foteczki prosze koniecznie :)

mi własnie cos mała buszuje w dole brzucha, a wczoraj to mnie tak w szanowna kopała albo boksowała ze chodzic nie mogłam (jakby mnie ktos pradem raził w szyjke hehe) teraz też zreszta cos w tym stylu świruje :P też tak macie?? namiętnie wypina sie ciałkiem całym po lewej stronie ale ostatnio jak sie przekrecała (tak mi sie wydaje-i to w zła strone :/ ) to mi sie pod cyckami całym ciałeczkiem wypieła hehe
a oto my dziś (28t) :) na tle Milusiowego pokoiku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634614 przez dorkiszon
Troche się uspokoiłam z tymi mięśniami. Zaraz jade do miasta zaś coś nakupie, bo trzeba oczywiście rozwalić ostatnie grosze, a gdzie tam do 10-tego. No i koniecznie dziś kupuję wode morską do nosa , bo non stop mam krew i przekrwioną śluzówkę muszę nawilżać, ale widziałam tez jakiś żel właśnie na przekrwienie błon śluzowych no ale to już nie wiem czy mogę w ciąży aplikować, a woda to woda :).
Skurcze macicy to ja mam co chwile nawet jak leże i się nie ruszam jest to nieprzyjemne zazwyczaj cała wtedy sztywnieje, ale nie mam żadnych bóli także podobno narazie jest ok.
Co chwile sobie uświadamiam i do mnie dochodzi, że za chwile będzie dziecko na świecie niby już mam prawie wszystko gotowe na jego przyjście, ale non stop z czymś panikuję zazwyczaj są to szczegóły typu w co ubiore dziecko w szpitalu itp. kiedy prać czy juz czy poźniej itp.
Jeszcze mam pytanko czy prócz proszku kupujecie tez płyn do płukania dla dziecka czy wogóle sam proszek ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634621 przez dorkiszon
emi87 ja mam tak, że jak mnie Kuba kopie w szyjke to jest to uczucie coś w rodzaju ukłucia niezbyt przyjemne, ale teraz rzadziej mu się zdaża no i straciłam rachubę jak jest obrócony, bo raz kopie w lewy bok, a raz kopie pod żebrami. Wczoraj mi się inna rzecz zdarzyła kopną mnie w pęcherz jak sikałam to dopiero dziwne uczucie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634643 przez Qltoorka
No pięknie, ale mi narobiłyście stracha z tymi mięśniami brzucha, bo mam tak samo... Ale z tego co tu pisałyście, to większość z nas to ma...
A jaki jest skutek po porodzie czegoś takiego? Czy dobrze rozumiem, że zostają wiszące fałdy skóry...? :dry:

A mnie dokuczają te skurcze przepowiadające... Wczoraj wieczorem były dość nieprzyjemne i nawet trochę bolały jak się brzuch napinał, więc od razu zaczęłam myśleć jak ja zniosę ból porodowy, skoro bolą mnie skurcze, które powinny być z reguły bezbolesne... Wzięłam na noc Nospę Forte, bo ciężko byłoby mi zasnąć. Na początku nawet nie wiedziałam, że to one, myślałam, że boli mnie żołądek, ale wyczytałam jakie są objawy tych skurczy i że dno macicy znajduje się u góry brzucha, więc już nie miałam wątpliwości, szczególnie, że raz bolało, za chwilę puszczało i tak ciągle...

Ja jestem zaskoczona, że Wy już macie tyle z wyprawki. Ja skompletuję ją dopiero w czerwcu, nie wcześniej. A mam na razie ciuszki, wanienkę, wózek, poduchę do karmienia i łóżeczko, bo od znajomych, ale jeszcze go na oczy nie widziałam w sumie, szlafrok do szpitala też mam, bo mama mi na urodziny kupiła. Całej reszty mi brakuje, a lista wyprawkowa długa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634651 przez Qltoorka
Muszę się z Wami czymś podzielić...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634664 przez Joanna89
Hej mamuśki :) My po wizycie, mała zdrowo rośnie :)
waży 980 gram:) Zmykam się pakować :)
Miłego popołudnia !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634671 przez agusiaa26
Hej brzuchatki!
Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa:)

bea2a jaki piękny brzuszek, miałam taki w 12 tc;) ale fajnie bo nie będziesz się męczyć z ciążącym brzusiem ;)

Marta27 witaj w gronie szczęśliwych mężatek;) duuużo miłości!!

emi87 śliczny brzus i piękny pokoik, swietne kolory:)

Qltoorka to całe zamieszanie tylko dla imienia Oskar?:/ troche to dziwne, i co zrobisz, zgodzisz się na takie rozwiązanie? Tylko żeby pozniej mały wiedział jak sie czyta i pisze to jego nazwisko;) Tylko pamiętaj że to musi być wasza decyzja i ty sama musisz byc do tego przekonana, rodzinie nic do tego;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634712 przez karolinkanice16
Hej kochane ja też z ciekawości weszłam na wrześniówki, przykra sprawa :( też czekam na piątek. Przed chwilą zmieniłam datę wizyty u położnej na tydzień wcześniej z 8 na 1 maja bo 2 wylatujemy a 30 kwietnia idziemy na usg :) już ponad miesiąc synka nie widziałam :P. A zapomniałam Wam powiedzieć jakiś czas temu synek mnie tak kopał w pęcherz, że musiałam iść siusiu i już wchodzę do toalety a ten mi takiego kopa zasadził, że się posikałam masakra :D
A teraz siedzę i oglądam na tvn style położne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634735 przez karolinap
karolinkanice To ładnego kopa dostałaś :) zdolny synus ;)

Czy któraś z Was decyduje się na kosmetyki z firmy Nivea dla dzidzi???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634753 przez Qltoorka
Ja chyba będę używać Nivei, bo dużo dobrych opinii słyszałam o nich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634772 przez agusiaa26
ja mam kosmetyki i J&J i Hipp, co do nivei jeszcze pomysle,nie wiem jak synuś zniesie te kosmetyki:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634778 przez dziubasek
Helo helo :laugh:
My juz zaliczylysmy playgroup i basenik... bylam tez w lumpiei o dziwo wyszlam z 3 reklamowkami(w tym dwie dla mlodszej Pindolindy, trzecia dla Miss i kupilam sobie fajny plaszczyk oczywiscie w rosmiarze 8(mam nadzieje ze szybko schudne po ciazy ;) ))
Teraz wszamalysmy obiadek i idziemy na male aaaaaaa
P.S a potem mialam prasowac ale mezus powiedzial ze bedzie ogladal mecz wieczorem to poprasuje(kochany wie ze to jedyna rzecz ktora wiecznie odkladam na pozniej-nienawidze prasowac :angry: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #634791 przez NataliaK
Przykra sprawa z tą utratą dziecka, dlatego ja nie zaglądam na inne fora dosyć się wczoraj nastresowałam moją toksoplazmozą - jutro idę na badanie awidności toksoplazmozy, sprawdzą dokładnie co i jak i czy potrzebuję antybiotyk...

Ja na razie na brzuszku nie widze żeby mi się coś robiło niepokojącego, oprócz tego, ze rośnie :D

emi ślicznie pokoik wygląda :)

karolinap jeżeli chodzi o nivea to zwróć uwagę bo ja ostatnio na nie patrzyłam i one są po pierwszym miesiacu życia jak np płyny do kąpieli a mydełko już jest napisane że od pierwszych dni życia, chociaż nie wiem czy to zaszkodzi ale warto na to uwagę zwrócić www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemowlat


Ja dziś byłam u fryzjera i na zakupach, w końcu sobie coś kupiłam leginsy i 4 bluzeczki :) małego zaopatrzyłam w czapeczki i kolejne skarpetusie :) byłam też na badaniu wzroku o ostatnio mi się pogorszyło - okazało się, że przyczyną może być ciąża. Zamówiłam więc od razu okulary :) Humor mam już dziś lepszy, uspokoiłam się tymi złymi wynikami toxo i stwierdziałam, że musi być dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl