BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #637422 przez dziubasek
Ja to zazwyczaj przed kazdym wyjazdem jestem duzo wczesniej spakowana ale teraz to jakas malo zorganizowana jestem... niewiem w co ta mala Pinde wystroic 1szego dnia :P poczekam jeszcze 4 tygodnie i zaczne wielkie pakowanie :) , musze jeszcze sobie kupic jakas koszule i nowy szlafroczek i bedzie git...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637423 przez Nikaa
masz Ci klops ... nam w szkole rodzenia położna mówiła, żeby były właśnie majtki takie poporodowe najlepiej siateczkowe - bo po nich podobno ładniej się tam wszystko goi :huh: zgupieć można co położna to inna opinia :dry:
aha to czym należy pamiętać ( a podobno często się zapomina) telefon i ... ładowarka do niego (!)
dziubasek Ty naprawde jesteś hero mama - konsekwentna w swych działaniach :) no troszkę szyki psuje chyba Tata Twojej Miss ale ja tam Ciebie podziwiam :D

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637426 przez Patrizia
haha dorkiszon moj myl wczoraj okna wlasnie a wczesniej tez tego nie robil zawsze ja ale dobrze niech myja :)
Torby spakowane?? boze ja nawet nie mam jej calej skompletowanej taka opozniona chyba jestem ale mam nadzieje ze zdaze :)
Jesli chodzi o ubranka do szpitala to mi mowili zeby wziasc tylko na wyjscie bo one tych ubranek nie oddaja i to tylko wyrzucona kasa w bloto




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637430 przez Joanna89
Ja wróciłam z grilla :) Ale się objadłam kiełbasy i boczku hihi :D
Torby do szpitala jeszcze nie mam, nawet o tym szczerze nie myślałam , czas szybko leci , a mi wydaje się,że to jeszcze czas...
Moja znajoma wczoraj urodziła najlepsze jest to ,że ze szpitala w którym chciała rodzić ją odesłali bo nie mieli miejsc...i rodziła na jakimś zadupiu...:/
Torbę spakuję ok 34 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637436 przez agusiaa26
mamusie wklejam fotki co do torby do szpitala z Dzienniczka ciąży który jest reklamowany na tym forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637439 przez dziubasek
Nika ja dzisiaj przeprowadze z tatusiem rozmowe wychowawcza :P ... Majka ma juz 26 m-cy najwyzsza pora zeby sie nauczyla, nic na sile(mam nadzieje ze do lipca ogarniemy sie i ze srankiem i z siuskami ;) )
Co to majtek siateczkowych(to u nas mowia ze to lipa i najlepsze sa zwykle bawelniane)
U nas od chwili porodu dzidzia jest ubierana w ciuszki od mamy a butelek uzywali tylko szklanych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637502 przez bea2a
uniuni a masz tam desery? mi zakazali wszystkiego co słodkie. Właściwie to wszystko mnie interesuje. Najbardziej obiady. Może coś ciekawego znalazłaś, co wg Ciebie warto zrobić?

Ja dostałam mailem ze szkoły rodzenia listę do szpitala i na liście też są majki jednorazowe ale niesprecyzowane jaki rodzaj. Więc chyba nie wszystkie położne są przeciwko.

Też mi się wczoraj śniło, że urodziłam i opiekowałam się malutką, śliczną dzidzią. To chyba przez wczorajsze zajęcia z pielęgnacji niemowlaka na szkole rodzenia....hehe :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637543 przez kasiak
Dobry wieczór. Dzień zaczął się fajnie, czułam się dobrze a potem się zesrało. Brzuch napięty, skurcze i Sebek też dużo skakał...ogólnie nie fajnie. Starałam się nie ruszać, ale cały dzień spędziłam poza domem, a jak na złość nie wzięłam ze sobą tabletek...wróciłam koło 19 i zrobiłam sobie herbatkę, wzięłam dwie nospy i napięcie przeszło. A zapomniałam wspomnieć, że od dwóch dni mam zaparcie :dry: normalnie kumulacja!

Jutro jedziemy na lotnisko, mama wraca do Polski, a przyjeżdża brat męża. Zaczął się na dobre sezon na farmie i ludzie się zjeżdżają.

Pije rumianek i uciekam spać, bo wcześnie muszę wstać. Buźka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637551 przez karolinkanice16
Hej kochane ja byłam na małych zakupach kupiłam sobie trzy bluzeczki i co najważniejsze kupiliśmy bilety do polski także 2 maja fruuu :D powrót 21 :). O torbie do szpitala nawet nie myślałam jeszcze i pakować też na razie nie pakuję jak wrócę z Polski dopiero będę prać ciuszki bo nawet nie mam gdzie ich chować na razie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637577 przez siwa342
Qltoorka u nas w szpitalu państwowym musimy mieć swoje ubranka przynajmniej na 3 dni wiec co szpital to inaczej

a majtki polecała ale takie wielorazowe z siateczki(na internecie chyba za 2 zł za sztukę dała) te jednorazowe nie przepuszczają powietrze ale tamte jak najbardziej

i co jeszcze mówiła aby wziąść tylko 1 paczkę podpasek a korzystać z ligniny którą daja bo jest niby lepsze bo przepuszcza powietrze itd

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637581 przez uniuni
Bea np.kruche foremki z orzechami :) brzmi nieźle co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #637584 przez siwa342
Nikaa z tymi majtkami jest tak ze są jednorazowe a one nie przepuszczaja i sa te wielorazowe-siateczkowe a te polecaja:) moża sie nieraz pogubić w tym wszystkim

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637596 przez Lacrijka
agusiaa26 napisał:

Lacrijka mąż mi kiedys mówil o wykladzinie ale nie byłam do niej przekonana, kurcze musze pojeździć i pooglądać bo naprawde nie widze nic interesującego w dywanach wiec może akurat taka wykladzina bedzie ok :)


Mi tez jak eMek mówił o tej wykladzinie to kręciłam nosem, bo ja myslalam ze to taka zwykła biurowa bo tylko z tym mi sie to kojazyło, albo takie linoleum haha Ale naprawde, jest taki wybór że szok, mozna kupic na metry wiec to tez jest plus.. Looknij sobie do Komfortu tam jest tego zatrzęsienie w naprawde przystępnych cenach, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637618 przez patrysia305
hej

my po wizycie - wszystko z maleństwem ok, jest ułożony główka na dół, pokazał nam jajeczka - przykryte piętką i zaraz odkrył i ukazał całe klejnoty, :):)

mamy jedno zdjęcie 3d i co najśmieszniejsze moi rodzice widzą w nim mała mnie a mama męza małego swojego syna hehehe

wszystko jest wporządku także 1 maja wyruszamy nad morze :):):) hurrrra

przejęłam się trochę tą torbą bo jeszcze nie wiem co zabrac do tego szpitala, zastanawiam się jak dzieci ubrać w lipcu na wyjście


Zmykam spać bo dziś aktywny dzień był - spacerek z chrześniakiem no i wizyta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637652 przez uniuni
Przy okazji tematu pakowania torby do szpitala

www.sosrodzice.pl/czego-nie-brac-na-porodowke/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl