BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #705890 przez dorota_k123
karolinkanice16 trzymam kciuki ;-)

Siwa czyli idziesz do szpitala w środę 24.07 a ja myślałam ze już teraz 17.07 ;-) takie małe niedopatrzenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705902 przez mycha7
Karolinkanice16 powodzenia i obyś za sobą pociągnęła kolejne Lipcówki ( mam również na myśli siebie :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705906 przez karolinap
Mycha7 - dokładnie, niech Nas pociągnie :)
Bo po Emi87 zrobił się zastój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705928 przez bisbas
Karolinkanice16 trzymam kciuki oby szybko poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705936 przez patrysia305
karola - oby wsztystko gładko poszło :)


dziewczyny po cesarce kiedy można sobie już poskakać ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705943 przez karolinkanice16
Skurcze co 3-4 min bol nie do wytrzymania a ja jeszcze czekam na przyjecie i podlaczenie pod ktg zaraz go urodze w poczekalni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #705950 przez agusiaa26
siwa342 spokojnie ja mam termin na 25 wiec to ja bede ostatnia ;)

dziubasek wydaje mi się że z tą miłością dzieloną na dzieci to różnie bywa, pewnie nie jesteś z tym sama ale to oczywiście nie oznacza że jesteś złą matka!! powiem ci tak, mam starszego brata- pierwsze dziecko moich rodziców i np widze że mama kocha go bardziej niż mnie- już zdąrzyłam się do tego przyzwyczaić choć jak byłam młodsza to było mi przykro, natomiast ja jestem córeczką tatusia i skolei moja młodsza siostra może czuć się z tym źle. Masz wielkie serce więc dwie panienki napewno się w nim pomieszczą ;) - no i szykuj miejscówke a trzecie:)

karolinkanice16 czekamy na wieści!! obyś dziś tuliła syncia :)
kurcze aż tak boli?? trzymaj się tam dzielnie i pamiętaj jesteśmy z tobą!! :kiss: :kiss:

Joanna89 mamy ten sam termin ale skurczy chyba nie mam, twardnieje mi za to brzuch tak jak tobie, czami myślę że zaraz odleci i synio strasznie sie wierci, czuje każdą kosteczke :blink: krzyż mnie boli ale w nocy na siku to czasami wstać i iśc nie moge, ale upławów nie mam no i myślę że to jeszcze nie czas na Julka, mężu ma imieiny 18go i tak myślę że może synio chce mu zrobić suprajsa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705958 przez Qltoorka
karolinka, jak potrafisz jeszcze do nas napisać w tych bólach to chyba nie jest tak źle, mam nadzieję ;) :P Ja tam jestem ciekawa Twojego rozwarcia przy tych skurczach... Trzymaj się kochana dzielnie i czekamy na informację, że Ksawuś jest już z nami :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiązania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705997 przez karolcia84
hej , dziewczyny chciałam wam oznajmić iż urodziłam w sobote 13.07 o 14.00 Gabriele 3090 waga i 53 cm długa :))) ogolnie było ciężko ale dałam rade :)) pierwszy porod wspominam lepiej :))) od 23 w piątek meczyłam się ze skurczami ale rozwarcie stało 2 cm , w sobote rano o 10 dostałam kroplowke oksytocynę o 11.30 odeszły mi wody i potem rozwarcie ruszyło i o 14 była gabrielka , udało mi się uchronić krocze i nie miałam nacięcia mam pęknięcie na jeden szewek wiec wogole nie czuc :)) mala dostala 10 pkt apgar dzisiaj po 16 wrocilysmy do domku :) jak się ogarne dodam zdjęcia małej ale na fb bo tu nie wiem jak :) , troszkę bola mnie sutki bo mi mala poranila ale mam maltan i jakos ogarniam :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706007 przez siwa342
karolcia84 Gratulacje :) czekam na fotki :) tyle mi zostało oglądac cudze dzieci bo moja nie chce jeszcze wyjść

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706008 przez judytejsza
karolcia84 gratulacje serdeczne:) szczesliwego macierzynstwa:)

karolinkanice powodzonka, dasz rade, juz chwilka dzieli Cie od spotkania z syneczkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706009 przez Qltoorka
karolcia, GRATULACJE!!! Ależ Ci zazdroszczę tego jednego szwu.... :P Ale faktycznie długo się męczyłaś, a niby długie porody tylko u pierworódek... Jak widać, nie zawsze... Wazne, że już po i że już jesteście w domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706021 przez Nikaa
karolcia gratuluje :)
Marta27 Mikuś cudny :) kochany maluszek nasz - najbardziej lubi spać na moich lub męża rękach albo na brzuchu mojego męża :) wiem wiem, że to tzw. zły nawyk, ale ciężko to tak bo Mikuś najwyraźniej potrzebuje naszego ciepła i dotyku
muszę się pochwalić, że pępowianka odpadła :)
dziś była położna i okazało się, że nasz maluszek za mało przytył od zeszłego tygodnia - musimy dokarmić 2 butlami dziennie :( a tak już byłam zadowolona, że nie ma problemu z laktacją :( - poza tym cały czas na żądanie karmienie

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706025 przez Patrizia
karlinkanice trzymam kciuki za szybki porod kochana :)

Karolcia GRATULUJE :) i pekniecie na jeden szew super




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706028 przez agusiaa26
karolcia84 GRATULACJE :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl