BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #705828 przez Qltoorka
dokładnie, karolinap, uwierz, ja mam bardzo niski próg bólu, przy skurczach co dwie minuty miałam już rozwarcie na 9 cm, więc to był koniec tych męczarni, a zaczynały się skurcze parte, więc zupełnie inne doznania... Może boleśniejsze, ale masz wtedy tą świadomość, że kilka partych i po krzyku :) W dodatki skurcze parte to tak naprawdę praca do wykonania :) Musisz odpowiednio nabierać powietrza i przekazywać je swojemu maluszkowi. No i to, że chcesz z całą siłą cisnąć w dół, bo chcesz, by Twoje dziecko jak najszybciej się urodziło... Niesamowite przeżycie :) Ja 9 dni temu rodziłam, a krocze mnie boli wciąż tak samo mocno, nie potrafię normalnie siadać, wstawać, schylać się... wolę ból porodowy, naprawdę... bo tamten był w takim miłym finałem :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705839 przez judytejsza
Hej mamusie:)

Gratulacje Askan i Emi87:)

karolinkanice powodzona w rozkreceniu akcji:) 3mam kciuki

siwa342 moze i ja zostane z Toba na koniec bo nic sie nie dzieje...

Joanna89 Brzusio bardzo opadł, moze to juz niedługo...

A u mnie oczywiscie jak nie urok to sraczka, zle mi wyliczyli termin, kurka wkurzyłam sie na maxa takze poprosze Qltoorka jak mozesz to zmien mi termin na 18 lipca. Wiecie co jest najgorsze upierali sie ze to ja zle licze a ja sobie wyliczyłam na samym poczatku ze termin wypadnie na 18, ale sie upierali przy 10-tym...jestem zła bo bałam sie ze przenosiłam a tu jeszcze do czwartku mam czas...uhhhh...
Diziaj byłam na kontroli po wyjsciu ze szpitala, wszystko ok na ktg, zero skurczy tylko 2 cm rozwarcia, w piatek jeszcze był 1cm...moze cos sie wykluje, teraz juz wszystko mi jedno kiedy, wazne zeby było z synkiem wszystko ok, a po drugie wczoraj rocznica slubu mineła i prezentu synek nie zrobił, widocznie mamusia i tatus nie zasłuzyli:P
Pozatym wszystko ok czujemy sie dobrze i cierpliwie czekamy, zli na lekarza bo liczyc nie potrafi:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705840 przez jabluszko
czesc dziewczyny... przepraszam ze tak barrrdzo dlugo sie nie odzywalam ale jakos tak wychodzilo zawsze ze wpadalam tu poczytac co u was a sama nic nie pisalam. ja mam termin z miesiaczki na 16tego wiec juz zaraz. narazie nic sie nie dzieje. we srode ide na wizyte i jestem ciekawa co powie lekarz... moze kaze mi isc na dniach do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705842 przez karolinap
Qltoorka - z jednej strony chialabym mieć juz to za sobą bo wtedy mogłabym wypowiedzieć się na ten temat. Z drugiej... Wole poczekać :)
Właśnie wczoraj z A. tak rozmawiałam i próbowałam wyobrazić sobie ten bol krocza PO. I pytam go jak to moze bolec? Wiadomo ze tego nieprzechodzil i nie wie co to za bol ale temat do rozmowy dobry :)
Ja nie moge sobie wyobrazić tego, ze ten szew ciągnie :) i ze usiąść nie można ;)
Ale juz niedługo sięprzekonam :)
Optymistycznie działają na mnie posty dziewczyn które po porodzie wskoczyly juz na gałęzie i nie bolało i wszystko ładnie sie goi :) To jakas nadzieja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705844 przez kasiak
Melduje się i ja trochę dzisiaj późno, ale wstalismy z Bablem o 12 :cheer: taka rozpusta dzisiaj :laugh:

Tak jak Wy poczytałam o tej chorobie Natalii i włos się na głowie jeży! Mężem tez trochę wstrzasnelo...i uswiadomilo, że mimo wszystko nigdy nie wiadomo co nam się w życiu może przydażyć. Trzymamy wszyscy kciuki za szybki powrót do zdrowia :) oby się wszystko dobrze skonczylo.
Karolinki, obu Wam życzę szybkich porodów :)
Widzę, że kolejne mamuski powoli zmierzają w stronę strefy zrzutu :)

My mamy się dobrze. Noce niuniek przesypia bez większych problemów. Dzisiaj o polnocy myślałam go budzić na karmienie. Otworzył oczy jak zmieniałam pieluchę i zaraz zasnął z powrotem...polożyłam go na łóżku, podstwiam cyca a dziecko zero kontaktu :ohmy: pierwszy raz się zdarzylo, ze nie udalo się go dobudzic! Myślę dobra, ide spać, zglodnieje to da mi znac :) za pol godz sam szukał cyca i strasznie byl oburzony, ze musi czekac :P maly terrorysta :laugh:
Kupska wali takie, że aż pielucha ciężka, czasem jak się zesika to ciężko ją podnieść. A jakie miny robi jak się spina do wyrzucenia torpedy ;) mój ksieciuniu :cheer: teraz śpi nakarmiony pod korek, to może dośpi do 18 :) chociaż slysze, ze miauczy czasem.
Korzystając z okazji gotuje rosolek, umyje podloge i nastawie pranie :laugh: odmeldowuje sie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705853 przez jabluszko
a tak wogole to gratuluje wszystkim mamusiom :) chcialabym juz byc w waszym gronie heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705856 przez Qltoorka
kasiak, ach te uroki macierzyństwa :laugh: A robi Twój synuś "liona" przy przymierzaniu się do cyca? Bo to jest chyba najsłodsza rzecz pod słońcem :) zamyka oczy, rozszerza szeroko buzię, trzęsie główką na boki i w dodatku wydaje taki odgłos młodego lwiątka.... coś przeuroczego.... muszę to uchwycić na kamerze koniecznie... :)

karolinap, dziękuję za linka :) Bardzo fajny ten Twój blog :) I te pamiątki Twojej mamy, coś niesamowitego... Mnie niestety nie oddali już karty ciąży po porodzie... ze szpitala na pamiątkę wyniosłam tylko opaskę, którą miał na rączce i bilecik z danymi malucha z wózeczka szpitalnego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705858 przez karolinap
Qltoorka - ja narazie widzialam takie lwiatka tylko u innych mam ale rzeczywiście - to jest słodkie zanim znajdzie sutek i zassie :)
No moja mama to nawet nie pamiętała, ze takie rzeczy zachowała :) wiedziała tylko o listach :) Koperta z tymi pamiątkami jest juz tak delikatna, ze ledwo sie trzyma. To jednak 24 lata temu było :)
Takze jak znajdziesz chwilkę to możesz zalozyc bloga i zacząć zapisywać swoja relacje z życia Twojego i Mikołaja :) mozesz zaczac od tego jak Cię ciągnie szew :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705871 przez karolinkanice16
jadę do szpitala skurcze się nasilają i boli dość mocno w dodatku chyba się wody mi sączą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705874 przez jabluszko
karolinka powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705875 przez karolinap
To trzymamy kciuki za Ciebie i Ksawerego! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705878 przez Patrizia
No to Karola do dziela :) trzymam kciuki




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705879 przez siwa342
Joanna89 kurcze ale masz go niskooooo

villcia/dorota_k123 mam termin na 22 lipca,jeśli nie urodze 24 musze iść do szpitala-zalecenie mojego ginekologa,wtedy będą mi wywoływać albo trzymać do porodu

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705882 przez siwa342
karolinkanice16 powdzenia

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705884 przez Joanna89
Karolina no to mnie ubiegłaś ! Trzymam kciuki ! :)
u mnie ból w krzyżu, taki tępy, nie silny , ale jest no i skurcze ale teraz znów nie tak często.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl