BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #706547 przez Joanna89
karolina GRATULACJĘ !!! :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706553 przez karolinap
Karolinkanice - Gratulacje! To super, ze A. tak Cię wspiera- to ważne :) czekamy na fotki :)

Ja juz po wizycie :)
Na USG wyszło, ze Pola wazy 3400g :) wymiary brzuszka, główki i nogi wyszly na 38 tydzien a ja juz mam 40. Mam 3 stopień dojrzałości łożyska. Dr powiedział: Czas rodzic!
Szkoda tylko, ze Pola się nie szykuje :(
Najważniejsze, ze wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706568 przez agusiaa26
Karolinka GRATULACJE!! Doczekalas sie i ty, wspaniale ze twoj byl ciagle z toba, napewno lepiej sie wtedy czulas:):)
Czekamy na opowiesci i fotki twojego smyka :)

Karolinap Poli chyba jest za dobrze u Ciebie w brzuszku skoro sie spieszy sie z wyjsciem;) a moze u Ciebie bedzie jak u Karolinki cyk pyk, porodowka i hop coreczka przy cysiu:)?

My dzis mamy wizyte, ostatnio mialam wymaz z pochwy, dzis wynik, pewnie jakis dziad wyjdzie znajac moje szczescie :/

Joanna a jakie masz te skurcze?? Pod brzuchem czy caly brzuch? Nie wiem jak to odroznic, tez mam czesto twardy brzuch i w nocy krzyz boli ale czy to skurcze to nie wiem:/ odtatnio na ktg wyszlo mi kilka skurczy tylko ze ich w ogole nie czulam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706569 przez bea2a
karolinkanice serdeczne gratulacje!!! Czekamy na zdjęcia :)

karolinap nie obijaj się - teraz Twoja kolej :lol: :lol: :lol: Pogadaj z Polą, że dosyć tej zabawy, trzeba działać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706570 przez judytejsza
karolinkanice Gratuluje serdecznie narodzin syneczka:) zycze wamwszystkiego dobrego, całej trojeczce:) wypoczywajcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706571 przez karolinap
Dziewczyny, no mowie Wam - ona woogole nikogo nie słucha, ani mamusi ani tatusia, babci, dziadka, lekarza, cioć, koleżanek. Nic do niej nie dociera :)
Uparta księżniczka :)

A i mam malowodzie :( bo ilość wód płodowych AFI mam 6cm, takze: CZAS RODZIC!

A gdzie uniuni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706573 przez karolcia84
karolkanice GRATULUJE :))))))) u nas pierwsza nocka w domku za nami mała dwa razy w nocy tylko na jedzonko wiec jestem zadowolona i wyspana dzisiaj sobie tez spi i je wiec mam dużo czasu dla siebie odpukać oczywiście :))) troszkę z kapiela był placz ale ok :))) dzisiaj już przychodzi polozna i mam zamiar się zapytać czy mogę z nia isc już na spacer u nas w zielonej piękne slonce i zero wiatru wiec z checia bym się wybrala bo szkoda mi w domu ja trzymać :) moja Zuzka (6-latka) już powoli pokazuje rozki i zazdrość i zlosc , ale ogarne ja i będzie grzeczna teraz dostala szlaban i siedzi w pokoju u siebie :)) ja nawet dzisiaj posprzatalam i odkurzyłam bo po powrocie na chate zastałam istny Sajgon:PPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706575 przez mycha7
Karolinka GRATULACJE !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706578 przez EwelinaB87
karolinkanice gratuluje! masz juz to za soba i synka przy sobie, zazdroszcze :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706580 przez Kamilka22
Gratulacje Karolina!!! :laugh: czekamy na fotke Malutkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706586 przez Joanna89
Agusia cały brzuch twardnieje na ok 3 minuty, jakby miał zaraz szczelić i nasila się jak zmieniam pozycję czy wstaję. Mi skurcze wyszły , ale lekarz mówi ,że będą silniejsze i częstsze, więc czekam...

Dziś wyjęłam wózek na balkon żeby się wywietrzył :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706594 przez magdalenagal
Karolinka gratulacje :kiss: niech się Ksawery zdrowo chowa i będzie Waszym szczęściem. Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706603 przez kasiak
Dobry dzień :) Karolina gratulacje, wreszcie Mały zdecydował się wyjsc :laugh: zdrówka życzę Wam wszystkim :) czekamy na zdjęcia :)
No właśnie, gdzie uniuni?? Miałam wczoraj już pytać, ale nie zdążyłam...może Nils już wyskoczył? :laugh:

Rano mały się obudzil na karmienie i nie chcial później zasnac :dry: krecil się dlugo, aż w końcu padl. A ja się czulam jak bym cala noc nie spala, wiec tez się kimnelam jeszcze na chwile :)
Teraz Sebek śpi, ja zjadlam śniadanie i pewnie pranie nastawie, bo mezowskie ciuchy robocze czekają w koszu...

Mężu pojechal wczoraj po ta część do auta. Jedni znajomi z Pl jechali i przywieźli. Wrocil ok 23, oczywiście nie obyło się bez alkoholu :dry: podobno wypil tylko dwa piwa, ale mu powiedzialam, ze klamie bo czuje wódkę...przyznal mi racje i stwierdzil ze nie chcial żebym się denerwowala :angry: tiaa to juz drugi raz kiedy mi naklamal o alkoholu :angry: karmilam Sebka a ten mnie łapie za cycek, noż kufffa mać, najpierw bezczelnie kłamie a potem jeszcze nie slucha co się do niego mówi żeby dal mi spokoj jak karmie :angry:
Jaśnie Pan się obraził i poszedł spać! Noż by dziada pokręciło, jeszcze robi ze mnie tą złą co się biednego meżulka czepia :dry: obrażona niewinność...

Co do auta to mam nadzieję, że wymiana rury od turbiny wystarczy, i ze samo turbo nie jest zepsute, bo nas finansowo mocno po kieszeni walnie. Sama rura tutaj sporo kosztuje, a w Pl raptem 120zl. Dzisiaj będzie naprawiał i jak dobrze pójdzie to jedziemy jutro po poludniu w odwiedziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706614 przez agusiaa26
kasiak ci faceci... nic sie nie przejmuj, mój też ściemnia czasami tzn nie mówi całej prawdy ;) i później tłumaczy tak jak twój- nie chciałem żebyś się denerwowała... omg skąd oni biorą te teksty :angry:
aha i jakby co to też jest biedny a ja straszna zołza... zlewam to ostatnio, nie ma co się nimi orzejmować i tak bez nas by zginęli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706623 przez kasiak
Nie przejelabym się jakoś specjalnie gdyby uprzedzil, ze wypije cos poza piwem. Wiem, ze jest okazja do wypicia to ciężko się powstrzymać, zwlaszcza, ze dużo pracuje i potrzebuje się oderwać. Ale ja potrzebuje, żeby wrocil po pracy, pobawil się z dzieckiem, żebym ja mogla cos zjeść, wykąpać sie, czy nawet zwyczajnie posiedziec :dry: bo ja tez się chce oderwac :angry:
A jak mi mówi, ze mam się nie denerwowac to od razu krew mnie zalewa :angry: faceci :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl