BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #524179 przez dorkiszon
Qltoorka różnie to bywa ja też choć lubiałam dzieci od zawsze w tym miesiącu kończe 30 lat i dopiero mam pierwsze mówie "dopiero", bo moje koleżanki mają już dawno minimum 1 dziecko w wieku przedszkolnym także ja jestem jakby ostatnia. Gotowa na dziecko psychicznie byłam w wieku gdzies 26 lat wcześniej czułam strach. Jestem odpowiedzialna i myśle, że nigdy bym nie wyrzuciła swojego dziecka na smietnik jakby mi się przytrafiło wcześniej, ale napewno zamiast się cieszyć w pełni jak teraz to cała ciąże bym się czegoś bała. Teraz jestem gotowa aczkolwiek tez nigdy nie przewijałam noworodka i mam dużo obaw, ale nie takie dają rade to my tez damy :)z opieką swoich maluszków. Myślę, że jak już się urodzi to pokochasz je tak bardzo, że będziesz się cieszyła, że mogłaś mieć dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524184 przez kasiak
Na szczęście nikomu nic nie jest, ogólnie sprawa długo się ciągnie i mam nadzieję, że go szybko złapią.

Dzisiaj żołądek się wreszcie uspokoił :laugh: zadnych wymiotów, ogólnie nie męczy :laugh: za to wczoraj masakra...jak to teściowa mówi człowiek jest świnia i żre aż go zemdli...no i się ożarłam :P zdychałam potem pół wieczora, za dużo i za ostro było :dry: a ja tak lubie ostre jedzonko :blink:
A jak Wasze zdrówko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524193 przez Kamilka22
Co do tego dotykania brzucha i obstawiania to ja obstawiałam od początku że będzie synek i większość osób mi mówiło że synek będzie bo się nic nie zmieniłam itd. i tak sobie wpoiłam do głowy że chłopiec ale teraz jak byłam u lekarza to jak na tą chwile na jego oko dziewczynka więc trudno mi teraz obstawiać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524207 przez dorkiszon
Kamilka mój doradco jak ja mam zmienić suwaczek na inny termin nie umiem usunąć starego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524277 przez Kamilka22
dorkiszon musisz kochana wejść w ustawienia skasować starego suwaczka i wkleić nowego:) i ustawić że ostatnia miesiączka była19.10.2012 jak będzie trzeba podać date OM. a jak datę porodu to 27.07.2013 i Ci się zmieni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524286 przez bisbas
Witam ale się rozpisałyście :) Co do obstawiania ja obstawiam dziewczynkę ( bardzo bym chciala ) Ja nie czuje sie zbyt dobrze z noska leci strasznie i zatoki dokuczają mam nadzieje że bardziej sie to nie rozwinie :) Ostatnio mam straszne nerwy muszę chyba meliske kupic bo coś strasznie mnie nosi a jak tam wasze nerwy dziewczyny bo już sama nie wiem czy to objaw ciążowy czy zaczyna mi odbijać :)I nie mogę sie już doczekać mojego USG choć z drugiej strony jestem przerażona , odliczam juz dni jeszcze tylko 11 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524293 przez kaska1982
Ja też czuje ze bedzie chłopiec :) choc chciałabym dziewczynkę :) ale co sie tam kryje w brzuszku i tak bede kochac do szalenstwa :kiss:

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524297 przez Qltoorka
Wyprawiłam męża... teraz przez 3 dni jestem słomianą wdową... :laugh:
Mąż pojechał ze swoim zespołem do Warszawy na nagranie do Must be the music/Tylko muzyka, hehe :)
Pojutrze będziemy wiedzieć, jak poszło, czy się dostali do półfinału.
Niestety, z tego co wiem, emisja nowej edycji tego programu zaplanowana jest w Polsacie
na wiosnę, więc na razie nie będzie mi dane zobaczyć męża w tv...
Pojechał tam jak za karę, bo nie znosi takich programów...Ja byłam bardzo ZA, bo zespół gra zajebistą muzę, ale ciężko, by ktoś w końcu ich dojrzał, więc to świetna okazja,
ale jak przeczytałam regulamin organizatorów po tym, jak przeszli casting, to mnie zatkało... Wychodzi na to, że nic w tych programach nie jest z inicjatywy wykonawcy, tylko występując tam staje się on produktem stworzonym na potrzeby programu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524301 przez kaska1982
dorkiszonku ja skonczyłam niedawno 30 lat i bedzie to moje pierwsze dziecko. Jakoś nigdy wczesniej nie myslałam powaznie o macierzynstwie, dopiero od jakiegos roku chodziło mi to po głowie i bardzo chciałam zostac mama. Dzieci zawsze lubilam, juz 6 lat pracuje z dziecmi i zawsze sobie mówiłam ze mam 15 swioch szkrabów na codzien i starczy mi to, az w koncu poczułam to "cos" i nie myslałam o niczym innym tylko o swoim dziecku :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524304 przez Nikaa
Qltoorka to przykre co piszesz o programie :( chociaż podejrzewałam, że tak to wygląda ...

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524316 przez kaska1982
Byłam dziś u moich szkrabów w przedszkolu... Nie spodziewałam sie ze tak za nimi teskniłam i miło mi było jak dzieciaczki pokazały mi na swój sposób ze równiez za mna teskniły, wchodziły mi na kolana, przytulały sie i rysowały dla mnie laurki :) miłe to było :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524336 przez agniesia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524377 przez Qltoorka
kaska1982, nie dziwię się, wyjątkową masz pracę... Takie maluchy zawsze szczere i prawdziwe :)
Dlatego ja tam za ludźmi ze swojej pracy nie tęsknię...Pyszni i dwulicowi...

A teraz tak dużo czasu spędzam z kotami siedząc w domu, że dziś do męża odezwałam się imieniem naszego kocurka, hahaha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524385 przez karolinkanice16
A mnie chyba mój A. zaraził mam katar i odrobinę boli mnie gardło czym najlepiej się wyleczyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524451 przez bisbas
karolinkanice16 napisał:

A mnie chyba mój A. zaraził mam katar i odrobinę boli mnie gardło czym najlepiej się wyleczyć?

witaj w klubie ja narazie tylko cieple kapcie dresik i herbatki nie chce sie niczym faszerować bez wiedzy lekarza hmmmm choć ci tutaj maja takie podejście że szok paracetamol na wszystko ehhhhhh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl