BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #524460 przez karolinkanice16
Ja tez nie biorę jak na razie bez wiedzy lekarza tym bardziej ze jadę na antybiotyku od pielęgniarki na mocz. Jeśli będę gorzej się czuła pójdę do mojego GP [lekarza] i coś mi przepisze może.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524472 przez dziubasek
karolinkanice16 GP da ci paracetamol i witamine C i tyle... wiec czosnek i syrop z cebuli i za pare dni bedzie cacy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524497 przez kaska1982
a do czosnku i syropu z cebuli, herbatka z miodem i cytryną i katar powinien odpuścić :)
Dziewczyny zdrówka życzę :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524608 przez Jamajka
Dziubasku te przesłodkie blond dziewczyneczki uzależniają, co? hehe :) Ja z jednej strony też chciałabym drugą dziewczynkę, bo by były dwie siostrzyczki, ale mąż nie widzi innej opcji niż chłopak :P ja na razie czuję, że chłopak, bo mam inne smaki niż w pierwszej ciąży.. ale co będzie to zobaczymy... dla mnie obydwie opcje wygrywają! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524655 przez dziubasek
Jamajka mam to samo, w pierwszej ciazy chodzilam cala w skowronkach, lepiej sie czulam w ciazy niz przed nia... teraz zupelnie odwrotnie...
Ja to licze na dziewczynke bo wtedy moj mezus bedzie chcial trzeci raz sprobowac, a jak bedzie parka to pewnie nie :(... zawsze chcialam miec trojeczke dzieciakow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524675 przez Qltoorka
Haha, dziubasek, taki mały szantaż emocjonalny, hihi? żeby Ci się nie trafiło jak mojemu wujostwu...tyle razy próbowali, by był chłopak, że skończyło się na 5 córkach...a wujek się śmiał, że jak ich psina się oszczeniła to tez same suczki miała...hehe, chyba nie było mu dane...ale wnuka w końcu doczekał :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524686 przez Jamajka
Qltoorka moja bratowa ma 5 starszych braci! i ona była szósta :D cukiereczek, rodzyneczek na deser :D prawie jedynaczka, bo bracia duuużo starsi, mają już swoje rodziny i po kilkoro dzieci :D Więc można próbować do skutku :D
Dziubasku też chcę mieć trójeczkę, dlatego płeć dla mnie teraz nie jest ważna. Ale gdyby była druga córcia to za trzecim razem chyba bym miała za duże parcie na chłopczyka :P
Mój niby też chce Trójkę, ale widzę, że już się trochę obawia jak to będzie z dwójką :) więc nie wiem kiedy ewentualnie to trzecie by nam było dane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524697 przez alba77
Qltoorka mogłabym prosić o zmianę mojego terminu na 09.07 :laugh:
Co do płci to ja nie mam żadnego przeczucia, smaki i objawy ciąży takie same jak za pierwszym razem tylko w zdwojonym wydaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524705 przez dziubasek
ehhh moj poprostu mi oznajmil ze na chlopaku sie skonczy ;) , wiec jak bedzie chlopak to bede musiala mu duzo marudzic a jak dziewuszka to sam mi bedzie marudzil ;) .
Ja jednak mam przeczucie ze tym razem to chlopak :) , chociaz ostatnio do 20 tygodnia bylam wrecz pewna ze bedzie chlopak a tu na usg polozna mi mowi ze dziewczynka ;) i wiecie co polecialam do polski bo jej nie uwierzylam :silly: , lekarz potwierdzil- malo tego pokazal mi wagine i wszystko co tylko kobitki maja. No i co ja glupia dalej sobie myslalam ze oni mogli sie pomylic i kupowalam takie rzeczy dla noworodka zeby moglo nosic i chlopiec i dziewczynka :silly: ... A glupia bylam chyba dlateo ze mojej siostrze przez cala ciaze mowili ze chlopak ona wszystko kupowala niebieskie, ostatnie usg w 38tyg i dalej chlopak a tu rodzi sie dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524706 przez Qltoorka
Zmienione :)

Jak tam Wasze dolegliwości ciążowe?
Bo ja oprócz tego, że mdłości i wymioty wciąż nie ustępują to ostatnio poznałam
co to zaparcia, a zgaga szczególnie wieczorami dokucza coraz bardziej i przeszkadza
w zaśnięciu. No i bóle pleców...
Co do zgagi to się zastanawiam, czy trzeba się tak męczyć...
Może spróbuję czegoś takiego?
gaviscon.pl/pregnancy/index.php

A jak Wy sobie radzicie z dolegliwościami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524707 przez dziubasek
Qltoorka mnie mdlosci mecza tylko ja glodna jestem, zaprcia mam takie ze maskara, a na zgage mi polozna powiedziala zeby napic sie coli i wiesz mi pomaga :) , poza tym cere mam jak w czasie dojrzewania(pryszcz na przyszczu), no i cycki mi urosly niesamowicie(z tego akurat sie ciesze ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524708 przez Qltoorka
No tak...też zapomniałam dodać, że mi wypryski na twarzy powyskakiwały w ostatnim czasie...
A większe piersi? To nie dolegliwość, to błogosławieństwo ciąży, hehe :laugh: przynajmniej w moim przypadku :silly: Zawsze miałam rozmiar 75B, kupiłam miesiąc temu biustonosze 80C, ale ta 80-tka to mnie tak uciska teraz, że chyba znów muszę się na zakupy wybrać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524709 przez dziubasek
Ja mialam A teraz C :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524828 przez emi87
karolinkanice - naturalne metosy:miód,cytryna,czosnek,syrop z cebuli,sok malinowy i leżeć w wyrku! ja tak tydzien sie kurowałm :) jakby dalej było źle to do lekarza :)

kaska urocze dzieciaczki :) to jest jednak wyjatkowo wdzięczna praca :)

Qltoorka fiu fiu - to juz maja kilka fanek-lipcówek hehe :P

ja wiedziałam że chce miec dziecko jak miałam 17 lat :D choc najpierw chciałam skonczyc szkołe i studia ale juz czułam instynkt....

bisbas czekamy róniez z niecierpliwoscia na twoje badania :) czy któras lipcóweczka jeszcze czeka??

ja nie wiem , nie obstawiam - jestem rozdarta miedzy chłopcem a dziewczynka choc chyba ciagnie mnie bardziej w kierunku dziewczynki. ale obojetne mi to :P z dolegliwosci teraz mam bóle głowy i plecy (ale plecy to od pracy),senność a i jeszcze jeden objaw -leń!! :D tak mi sie nie chce pracowac :( no ale musze, ograniczyłam godziny ale i tak mi ciezko. a mdłości rzadko i niedokuczliwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524996 przez Lacrijka
Ja tez ma lenia takiego że szok. Dobrze ze mam prace taka ze moge ja wykonywac w domu :)
Mdłości mi chyba juz ustały, moze wieczorem czasem mnie zmuli ale ide spac i jest git.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl