BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #522147 przez Kamilka22
Jamajca ja wiem ze to sie moze zmienic:-) i nie nastawiam sie na dziewczynke. Naewt nikomu nie mowilismy tylko wam napisalam:-) a jak juz bedzie pewne to wtedy powiemy rodzinie. A lekarz powiedzial ze na ta chwile jego zdaniem to dziewczynka ale wszystko sie moze zmienic takze sie nie nastawiam:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522176 przez emi87
oj współczuje wam dziewczyny :( ale najwazneijsze ze nosicie pod soba najwiekszy skarb na świecie!! a dziadki jak zobacza to oszaleja :P moj tesc tak miał z pierwszym wnukiem u szwagierki, ze jak sie urodzi to dopiero bedxzie swietowal.a potem.... bo to wnuk to on jest dziadek a babci nie (bo babcia to jak wnusia) haha,to tylko jego wnuczek, no zachwycony małym :) mysle ze jak ochłoniecie to warto ich poibformowac ze dla was to było przykre bo mi sie wydaje ze oni sobie nawet sprawy nie zdaja jak zranili takimi słowami...
my i nasi mężowie mamy juz "brzuszki i hormony" hihi wiec bardziej czujemy ciąże i to szczęscie :kiss: dajcie im czas a sobie odrobine luzu - teraz musicie mysleć o szkrabiczkach :)

Lacra no to trzymam kciuki - podwójnie!! :lol:

a ja od tych badań prenatalnych wreszcie ciesze sie pełnia z tego cudu który nas spotkał i jestem NAJSZCZESLIWSZA kobitką na świecie :D :D :D mężulek tez wniebowziety :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522273 przez dziubasek
Qltoorka bidulko- tulam ciebie mocno, ja mam to samo z tesciem, a ze dziada nie znosze to mnie to obeszlo ;) moj mezus go delikatnie mowiac zrypal ;) .
Lacrijka czekamy na podwojne wiesci, bedzie dobrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522323 przez sloneczko33
ja sie włanie w poniedzialek dowiedzialam ze jestem w 14 tyg ale ruchy dziecka jezeli jest to kolejna ciaza mozna czuc przed 20 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522343 przez dorkiszon
Tak to jest rodzina różnie reaguje np. moja mama zawsze mówiła, że mam czas na dziecko jej zdaniem najlepiej jakbym wogóle nie miała 'bo to kłopot" Po tym jak sie dowiedziałam z testu, że zaszłam, a juz długo planowaliśmy więc nie powinna być zaskoczona zareagowała "jezus maria naparwdę" , ale z takim przerażeniem jakbys my dziećmi byli i nam się przytrafiło. Trudno od niej uzyskać jakąś super radość ona do wszystkiego podchodzi z paniką zero luzu i optymizm, ale taka juz jest w środku się cieszy, ale nie mówi o tym. Teściowa z kolei to juz wogóle przeszła samą siebie za każdym razem co się z nią widziałam pytała "kiedy dziecko" juz miałam dość, aż mój jej dogadał w końcu co ją to obchodzi jak będzie to będzie. W końcu jak się dowiedziała to powiedziała cieszę się, ale jak dożyje no masakra. Ja tego nie biore wogóle do siebie tylko przezywam to z moim mężem, a reszcie sie nie musi podobać. Mój tata nie żyje, a mojego męża odszedł jak był dzieckiem. Także są tylko babcie :).
Dziś ide do lekarza na 14:30 trzymajcie kciuki.
Lacrijka trzymam za Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522358 przez uniuni
Qultoorka bidulcio :kiss: Mama J. tez się nie ucieszyła..nie pogratulowała, powiedziała: 'martwię się o siebię.. nie jestem gotowa na to żeby zostać babcią. Muszę to przemyśleć'. Na szczęście trochę ją znam i o ile kocha mnie bardzo to jest..hmm.. ma problemy psychiczne i zero wyczucia. Brak anten społecznych po prostu. Raz mi powiedziała, że jestem za chuda i że jak będę miała raka piersi, to nawet nie będzie z czego rekonstruować. A ona swojego tłuszczu nie da, bo boi się operacji. Takie tam :silly: Dziwna jest i tyle :)

Czytam Was na bieżąco, ale nie nadążam odpisywać, bo wy się aktywujecie wieczorem, a ja wtedy w pracy :) Nie pamiętam już, któraś z was słuchała brzuszka stetoskopem, potwierdzam odgłos 'lokomotywy' to zdecydowanie serduszko :laugh:

Gratulację całej kolejnej turze badań prenatalnych! Cieszę się razem z Wami dziewczyny :woohoo: Wspaniałe wieści zamieszczacie :)

U mnie waga w dół, chyba tymczasowo, bo teraz pracuję więc trochę stresu trochę biegania. Za to jem, moim zdaniem rewelacyjnie!! Robię sobie 'lunchboxy' do pracy. Wczorajszy np. zawierał trzy kanapeczki (pumpernikiel, szynka z indyka, ser żółty dosyć tłusty), trzy rzodkiewki spore, troche winogron, kabanos pokrojony w kawałeczki, morele suszone,5szt lichi i ciasteczko pełnoziarniste z czarnymi jagodami :)

Nie wiem kiedy ostatnio tak zdrowo jadłam :) Oby jak najdłużej :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522383 przez dorkiszon
uniuni hahah niezłe żarcie nie rób smaka, a pumpernikiel właśnie za mną chodzi musze też kupić.
Kabanosy akurat mam w lodówce :)Smacznego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522390 przez uniuni
Dorkiszon dziękuję i nawzajem :)
Czytałam, że wciskasz w siebie wodę? Mam ten sam problem.. odkąd jestem w ciąży woda mi absolutnie nie smakuje. Okropny metaliczny posmak, lub jakiejś stęchlizny. Jakbym wściekliznę miała :silly: Jedyne co mi pomaga, to wciskanie cytryny do litrowej butelki i ewentualnie miodu płynnego, to wymieszać i pije się duuuużo łatwiej i przyjemniej niż zwykłą czystą wodę. Polecam gorąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522408 przez dorkiszon
Ja mam rano przede wszystkim problem co wypic do śniadania pije rumianek. Na początku piłam soki jabłkowy, pomarańczowy potem tak wymiotowałam, że już nic nie mogłam pic nawet wody fuj.
Najgorsze, że już nie wiedziałam o jakiej porze zażywać kwas foliowy, bo zwracałam.
Znowu nadeszły dni kiedy się dobrze czuję wtedy mogę wszystko jeść i pić. Próbowałam już wody z cytryna nadal mnie troche mdli, ale staram się.
Nie mogę się doczekac dziś wizyty, aż mi serce wali na samą myśl ostatni raz widziałam dzidzie 12 grudnia, a jak czas się dłuży co 5 min. zerkam na zegarek. Jeszcze 2 godziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522437 przez Lacrijka
dorkiszon - Ty masz dwie godziny a ja dopiero mam wizute na 19 prawie..Tez zerkam na zegarek i czekam kiedy eMek wróci z pracy po mnie, bo jeszcze wcisnęłam sie do endo przy okazji to pojedziemy wcześniej. TSH mi oszalało, wiecie ile mam ?? 0,014 a norma 0d 0,55..nieźle co.. Kontrolujcie sobie TSH bo w ciaży róźne rzeczy sie dzieją :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522483 przez Qltoorka
Dziewczyny, bardzo bardzo Wam dziękuję :kiss:
Jak to dobrze, że jesteście.... :) :) :)

Lacrijka, dorkiszon, czekam z niecierpliwością razem z Wami :)
Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522606 przez dorkiszon
Już wspaniale widziałam nóżki, stópki, nosek, kręgosłup, serce, żoładek i rączki.
Kochany taki i duży taki już urósł czego po mnie nie widać 61 mm ma i lekarz mówił, że to 13 tydzień. Przyzierność w normie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522614 przez Qltoorka
No i super :laugh: Nie mogło być inaczej kochana ;)
Gratulacje :) Cieszę się razem z Tobą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522682 przez Kamilka22
dorkiszon super :) ciesze się że wszystko jest dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522732 przez agusiaa26
Cześć dziewczyny, z chęcią do was dołączam, termin 25 lipca :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl