BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #523095 przez dziubasek
Lacrijka super :laugh: ,ale duze bobasy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523101 przez emi87
noooo super!! gratuluje :* piękne foteczki -musze sie w koncu zmobilizowac i naszego bąbla portofilio wrzucić hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523102 przez Nikaa
Lacrijka świetna wiadomość :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523119 przez Jamajka
Lacrijka i Dorkiszon gratulacje! Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :)

Qltoorka bardzo mi przykro z powodu reakcji Twojego Taty :( Ja bym się chyba poryczała i obraziła na wieki, ale może rzeczywiście był nieprzygotowany na wiadomość i tak chlapnął głupotę a teraz mu głupio i równie przykro? Pogadaj z mamą, na pewno będzie wiedziała o co chodzi...
<przytulam>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523149 przez emi87
przez co dziewczyny wrzucacie zdjęcia?? bo tu przez forum to tak kiepsko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523156 przez Jamajka
Uniuni Kochana... Twoja Teściowa z tym rakiem piersi i pożyczaniem tłuszczu to już w ogóle wprowadziła mnie w lekką konsternację.. Ja podziwiam Was dziewczyny, że tak dzielnie znosicie takie 'uwagi'. Ale chyba najważniejsze to mieć dobre podejście i nie brać do siebie...
Moja przyjaciółka, która jest dosyć przy kości, chciała sobie kupić jakieś wdzianko na wesele czy jakąś inną imprezę.. A jej teściowa się jej pyta, czy nie lepiej uszyć, bo takich rozmiarów jak na nią, to na pewno w sklepach nie ma!!! Masakra!!!
Moja Teściowa też ma kilka wpadek, ale chyba mniejszego kalibru... ogólnie święta nie jest, ale narzekać też nie mogę ;-)

Co do picia wody to ja się muszę zdyscyplinować, bo jakoś też mało piję, choć wodę lubię i mi smakuje... W pierwszej ciąży piłam jak kaczka po kilka litrów dziennie a teraz 2-3 razy po kilka łyków ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523174 przez Jamajka
emi ja też nie mogę wrzucić zdjęcia przez forum.. próbowałam już dwa razy i po prostu mi się nie załącza.. niby zmniejszałam, ale może nadal za duże? Nie wiem już.. stanęło na niczym..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523193 przez Lacrijka
Zdjęcie nie moze byc wieksze niz 150kb..Na zmniejszacz.pl sie fajnie zmniejsza :) Ja zawsze daje 800x600 i wskikuja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523198 przez emi87
zmniejszyłąm sobie ale nie chca wejśc wrrrrrr :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #523213 przez emi87
przedstawiam naszego Bąbelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523242 przez sloneczko33
ale słodki maluszki blizniaki i ten ostatni tez kochany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523346 przez Jamajka
Emi i Lacra śliczne te Wasze Dzieciątka :) Lacra, a wiesz już czy bliźnięta masz jedno czy dwujajowe? W mojej rodzinie były bliźnięta (babcia ze strony mamy) ale nie wiem z jakich względów, czasy były inne itp. nie przyszły na świat :( Nie mniej jednak mama mi wróżyła, bo to ponoć TO pokolenie :)Ale już druga ciąża pojedyncza a bliźniaków ani widu ani słychu! Śmieję się do męża, że pewnie za trzecim razem nam się trafi :P Tak na deser :) Ale chyba by osiwiał przy Czwórce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #523369 przez karolinkanice16
Witam kochane jejciu nie było mnie tu ponad miesiąc :), a przerwę tą spowodował urlop miesięczny w Polsce wyleciałam 30 listopada wróciłam do Irlandii 2 stycznia. Piszę dopiero teraz bo po powrocie miałam mega doła tęskniłam za rodzinką bo czułam się w Polsce jakbym już na stałe wróciła ale cóż następna wizyta w kwietniu. Kamilka22 nie jesteś najmłodsza :) ja mam w czerwcu 21 lat :), więc chyba ja tu jestem najmłodsza hehe ale czuję, że dojrzałam do mojego maleństwa.

Obecnie jesteśmy w 13t5d ciąży suwaczek źle pokazuję o jeden dzień ale zaraz to zmienie, piersi urosły wręcz bardzo, a brzuch kochane wysadziło mnie zazwyczaj chodziłam trochę zgarbiona a teraz czuję jak mi kręgosłup prostuje i wypina brzuszkiem do przodu. Mam już odruchy i czasem jak leżę albo siedzę przed komputerem głaskam się po brzuchu hehe ). Wymioty i mdłości nie ustąpiły wręcz się nasiliły ;/ ale daję radę. 08 stycznia miałam wizytę u pielęgniarki badała mi mocz i coś tam wykryli ale nie ma się czym martwić dostałam antybiotyk i jest ok, a od wczoraj dokucza mi ból głowy i jeśli się nie zmieni jutro to rejestruję się do lekarza. U mojego A. w rodzinie wszyscy wiedzą o dzidziusiu a u mnie nie wiedzą babcie i mój tato bo nie mam z nim zbyt dobrego kontaktu, ale dowie się jak będziemy znali płeć. Mamcia moja mimo młodego wieku [38lat] ucieszyła się, że zostanie babcią i już się nie może doczekać. Imiona mamy wybrane dziewczynka: Julia Oliwia [dwa imiona chcemy dać] a chłopczyk Ksawery.
Hmm jak na razie to tyle obecnie czekam na termin wizyty w szpitalu i tam będzie kolejne usg :).

Dziewczyny wybaczcie, że tak się rozpisałam aaa i musiałam nadrobić aż 120 stron :ohmy: wyczyn ale dałam radę :).

Widzę sporo nowych mamusiek :) Więc się przywitam bo ja ostatnie posty dodawałam do 20 strony. Mam na imię Karolina i gratuluję wszystkim nowym mamusiom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523488 przez Lacrijka
Jamajka - u nas są bliźnieta dwu jajowe i dlatego szczerze liczę na parke :) Na staraczkach jest czarownica Mirella - jak zobaczy pozytywnego testa to potrafi (w98%) trafic z płcią i mi sie "trafiła" u niej parka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523489 przez Lacrijka
Jamajka - u nas są bliźnieta dwu jajowe i dlatego szczerze liczę na parke :) Na staraczkach jest czarownica Mirella - jak zobaczy pozytywnego testa to potrafi (w98%) trafic z płcią i mi sie "trafiła" u niej parka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl