BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #732538 przez magdalenagal
Ja zrobiłam cały skalpel, kopyta mi się trzęsły i grabie też ;) ale muszę zrezygnować z wysiłku fizycznego :(

Dziubasie trzymam kciuki.

Misza wytrzymał dziś na spacerze 25 minut. Potem z syreną wracaliśmy do domu. Myślałam że mu zimno albo cuś. A Ten w domu podkurczył nogi i strzelił takie kupsko że wyjechało mu pod łopatki ;) teraz uzupełnia pustkę w brzuszku.

Karolinkanice też mnie boli gardło, mam nadzieję że mnie nie rozłoży. Wracaj do zdrówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732540 przez MlecznaMama
Patrizia a zrobiłaś całego skalpela? ja dziś patrzyłam na killera też jest hardkor, ale jest tam więcej ruchu tak jakby. oczywiście mowy nie ma żebym zrobiła nawet połowe. Ja nie wiem co się stało :P nigdy nie byłam jakaś świetna i wytrzymała w takich ćwiczonkach, ale muszę się wziąć za siebie bo warto.Ubolewam tylko nad moją systematycznością-czyli cechą która u mnie występuje w ilościach śladowych. I jest coś w tym,że ćwiczenia fizyczne podnoszą poziom endorfin, jakiś taki człowiek weselszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732549 przez karolinkanice16
ale się czuje tragicznie ;/ pocę się a gardło mnie tak boli ze nie mowie A. zabrał małego na spacer i poszedł zrobić zakupy na obiad.
Dziubasku no ta pogoda tutaj to tragedia ja tak samo nie wiem jak tu się ubierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732558 przez Joanna89
Co do ćwiczonek, to ja ćwiczę ABS,brzuszek mi zszedł bardzo szybko i waga też juz w normie:)

u nas też zimno 15 stopni ,ale spacerek już zaliczyłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732562 przez MlecznaMama
Magda pewnie ze względu na tą ranę? oby Ci się to zagoiło całe, szybko i bezboleśnie.
Jak zrobiłyście całego Skalpela to czapki z głów. Dziubasku a widzisz juz jakieś efekty? Poprawia się Twoja kondycja? 6 weidera, też nad tym myślałam...
Joanna ładnie rośnie Ala! jutro będzie u mnie położna, ale mój Szkrab nie będzie ważył więcej niż 3,5 kilo... zobaczymy
U nas też dziś chłodno i wietrznie. W dodatku zanosi się na deszcz. Spacerku dzisiaj raczej nie zaliczymy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732567 przez Joanna89
Ja wychodzę z małą codziennie, no chyba,że pada deszcz. Dziś juz spacerek zaliczyłam :)
Ja dziś zrobiłam kapustę zasmażaną jakoś mam ochotę ,schabowe i ziemniaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732579 przez Patrizia
Mleczna mama niestety nie zrobilam calego cienka jestem i to mnie wkurza dzisiaj nastepne podejscie wiec moze sie uda a jak nie to nie zawsze to cos ;) ja niestety nie moge wrocic do swojej wagi wyjsciowej wiec dlatego zdecydowalam sie na cwiczenia na brzuch nawet nie narzekam troszke go wciagne i moze byc ;) ;)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732583 przez dziubasek
Joanna ty jesz kapuste i Alicji nic nie jest??? bco to jest ABS
Mlecznakondycja mi sie poprawia, zmierzylam sie jak zaczelam cwiczyc i zmierze sie po miesiacu(dam znac czy warto) Waga moja niestety stoi w miejscu(nadal mam nadprogramowe kilogramy :angry: )

P.S stresa mam coraz wiekszego przed tym testem z angielskiego :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732588 przez Joanna89
Dziubasku tak jem, Alicji nic nie ma.
ABSto ćwiczenia na brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732620 przez dziubasek
Joanna wyprobuje, na moje oko to prawie to samo co 6 wiedera... a kapuste tez bym zjadla ale jeszcze sie boje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732625 przez Joanna89
no polecam, dla mnie lepsze niz szostka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732636 przez magdalenagal
MlecznaMama- tak ze względu na brzuch :-(

Alba77- mnie też kłaki lecą z głowy jak liście z drzewa :angry: czasem poduszka wygląda jak wytarzana w kudłach z zakładu fryzjerskiego. A nie chcę podcinać po obiecałam sobie że zapuszczę takie do ramion...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732648 przez NataliaK
U nas dziś niby ciepło ale wietrznie, zaliczyliśmy godzinny spacerek i trochę posiedzieliśmy na działeczce na dworze. Mały dziś mi troche marudzi ale jak się go na łapki weźmie to się uspokaja także wiem, że nic mu nie dolega. W nocy dziś też marudził i spać nie chciał a dziadek miał akurat dyżur więc się nie wyspał ;)

dziubasku trzymam kciuki za egzamin

joanna Alicja to chyba bardzo do męża podobna tak mi sie wydaję? :)

ja na razie ćwiczyć nie mogę i brzuszek mi został po porodzie ale mam zamiar się go późiej pozbyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732653 przez Joanna89
Natalki tak Alicja to csly tatus :)hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732682 przez karolinkanice16
to tak jak mój Ksawcio też cały tatuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl