BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #732696 przez emi87
moja dalej dziś marudna..obstawiam na skaze białkową (nie koniecznie ostrą postać) bo znowu od kilku dni zaczełam jeśc jogurty i ser biały :/ innego pomysłu nie mam. infacol już dostaje od wczoraj wiec to raczej nie kolka. nie preży sie tylko płacze ciagle. piłam sok jabłkowy w piatek ale juz poszedł w niepamięc. no i ma buzie w takich mini krosteczkach, taka szorstka jest jak sie po poliku pomizia. no i ma tez krostki na uszach i szyjce, na reszcie ciałka nie ma. jak myslicie??

kasiak to ten twój to owsiki widze w tyłku ma i usiedzieć nie moze nawet z chorym kolanem. niech sie chłopak zacznie oszczedzać bo zdrowie ma sie jedno :)

Joanna Ala śliczniutka, zresztą podziwiam na fejsie na bieżąco ;)

madziu nie dziwie ci sie ze jestes zbulwersowana...szkoda takich dzieciaków :( bez miłości i swojego miejsca na tym świecie echhh trzymam kciuki żeby im sie jakoś ułożyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732813 przez agusiaa26
Emi u mnie podobnie tylko ze nie jem nabialu:/ moj maly np co wieczor kapie sie cudnie cichy spokojny, dostaje cyca, cisza spokoj i nagle prezy sie placze i zachodzi sie, i jak wezme go przytulic jak do karmienia na reke to jakby chcial zjesc mojego cycka chociaz niedawno jadl, zapodaje smoka, nie chce go, spiewam mu, przytulam i zalapuje i jakos sie uspokaja i tak jest kilka razy w dzien i na wieczor tez kilka razy, ja juz nie wiem o co mu chodzi:/
Tez dzis bylismy na spacerze niecala godzine bo jak zaczal plakac na cyca to taka awaria ze hej.

Emi krostki tez nam wyskoczyly na policzkach i glowce, ciezko mi na to wszystko patrzec ale caly czas mam nadzieje ze ten okres jest tylko przejsciowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732848 przez patrysia305
hej mamcie

u nas od paru dni zauważam że Tymek bardzo lubi obserwować świat, ślicznie się uśmiecha do mnie i bliskich oraz nie lubi dużo spać. w nocy ma jedną drzemkę 3, 4 godzinną a później co dwie godziny na cyca się budzi - takze nocy nie mam ciekawych, a było już tak ładnie...

jutro jedziemy na kontrolę do pediatry - ciekawe ile waży skarb.


dziubasek jaki podjesz małej cukier ile na ile wody??
ja kupiłam małemu esputicon ciekawe jak zadziała - ma inny skład niż bobotic który słabo mu pomagał a chciałabym spróbować Twojego sposobu.

Ogólnie to ja jestem troszkę zmęczona, może przez to ostatnio jadłam antybiotyk ze względu na stan zapalny okolic intymnych ;/ masakra - jutro oddaję mocz do badań mam nadzieję ze już będzie ok.

Pozdrwam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732861 przez jorgus_krk
hej mamuśki

my już po szczepieniu wzięliśmy jednak 6w1 i rotawirusy. Najpierw Kubuś wypił rota bardzo ładnie i nic nie wypluł nawet pani pielęgniarka go pochwaliła a potem niestety nie było już tak pięknie :( ale popłakał tylko chwilkę przy ukłuciu i troszkę po ale za to jak pierwszy raz poleciały mu łzy wcześniej nigdy aż tak nie płakał :( prawie serce mi pękło dobrze że był dzielny i tylko chwilkę to trwało. Poza tym pani pielęgniarka powiedziała że wygląda jak 3 m-czny bobas :laugh: waży 5,470 g i mam 59 cm taki ze mnie chłop

Kubuś śpi w pajacu i jest przykryty kołderką

a to zdjęcie z wczoraj naszego szkraba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732867 przez dziubasek
Patrysia szklanke wody zagotowuje z dwoma lyzeczkami cukru i podaje kolo 17...

Mozecie byc ze mnie dumne: zdalam :laugh: od wrzesnia co piatek bede pilnie sie uczyla :) zakwalifikowalam sie na poziom 3(sa 4) grupy jezykowej wiec mezus jest ze mnie dumny :laugh: biorac pod uwage fakt ze poszlam tam bez przygotowania :) teraz pozostalo mi tylko zaplacic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732868 przez jorgus_krk
coś mam problem ze zdjęciem :angry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732880 przez dorkiszon
Hej! Emi mój też ma takie krostki drobniutkie, ale tylko w niektórych miejscach na buzi.
Ja już nie karmie cycem więc to nie odemnie napewno. Narazie się nie przejmuję , bo nie wygląda to groźnie.
Macie może po porodzie sucha skórę ? Nie wiem czy to ta woda tutaj czy zmiany hormonalne.
Teraz znowu mi wyskakują wczoraj na oku taki jęczmień, a dziś na ustach tez taki bąbel no i chyba okres dziś dostałam, ale taki dziwny słaby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732888 przez dziubasek
Dorkiszon ja mam afty w buzi i na ryjku syfilis ;) skory suchej nią mam ale to może od nadmiaru tłuszczu pod nia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732913 przez uniuni
Dziubasku Wow! czy jest coś czego nie potrafisz? Piękna, sexi ambitna i inteligentna mamuśka. Mężu ma rację, że dumny - skarb ma w domu :) Trzy skarby :) Gratulacje :kiss:

Piszecie o tych szczepionkach.. my jeszcze nie mieliśmy i aż się boję jak zniosę płacz Nilsa :( Na razie jeszcze łzami nie płacze tylko oczka i rzęsy ma mokre czasami, ale już niedługo będą i łzy.. cholera miętka jestem jak nie wiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732915 przez karolinap
Emi - Pola tez ma takie krostki juz chyba 3 dzirn now znikaja, nie wiem czy to nie ten trądzik niemowlęcy bo potowki to by chyba zniknęły.

No tak - ja zamiast spać to zapatrzylam się na mecz Legii a oni choć zremisowali to i tak nie awansowali. Pola niedługo obudzi się na karmienie a ja jeszcze nie spie :|

My dzis byliśmy na usg bioderek - wszystko ok. Następna kontrola za 2 miesiące. W poczekalni były dzieci 1 miesięczne na pierwsza wizytę i 3 miesięczne na kontrole. Było dużo miłych dziewczyn, pogadalysmy. Myślały oczywiście, ze Pola ma dzis kontrole bo wszystkim wygląda na 3 miesiące :) Mój klopsik kochany :)

Na usg bioderek byłam prywatnie. Całkiem zapomniałam ze w tym samym budynku co bylam na usg potwierdzającym ciążę. Okazało się nawet ze w tym samym pomieszczeniu. Prawie łezka zakręciła się w oku jak stanęłam przed tymi samymi drzwiami co 10 miesięcy temu :) Tam się wszystko zaczęło, tam lekarz potwierdził ze jestem w ciazy! :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732917 przez karolinap
Właśnie, byl ktoś juz szczepić był, bezpłatnie? Bez tego 6 w 1?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732920 przez karolinkanice16
a my pierwsze szczepienie mamy dopiero na 2 miesiące Ksawcia jutro idziemy na kontrole ja i on to może jakieś leki dostane. A. dba o mnie cały dzień robi mi herbatki kazał mi się ciepło ubrać i wypoczywać oznajmił też że w nocy on wstaje (ta nocka miała być moja) a ja mam się porządnie wyspać. Teraz mam chyba gorączkę może bo jeszcze nie zmierzyłam ale zaraz to zrobię. Miałam wziąć kąpiel gorącą ale nie mam siły.

Dziubasku Gratulację :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732927 przez NataliaK
Karolinap ja jutro idę z młodym na szczepienia i zdecydowaliśmy się na zwykle...mam nadzieję że nie będę żałować.

Dziubasek gratuluję, wiedziałam że sobie poradzisz. Bo kto jak nie ty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732929 przez dziubasek
Dzieki dziewczyny, nie tam ze ja od razu taka super inteligentna, gramatyka(moja zmora bo ja mowie kali jesc kali pic) byla na podstawie testu wyboru(zrobilam chybil-trafil, trafilam i sie udalo bo gramatyka byla najwyzej punktowana)...Zobaczymy moze we wrzesniu zwatpie we wlasne sily, pewnie bede najstarsza w grupie :angry:

My szczepienie dopiero mamy za 2 tyg a bioderka w poniedzialek...

p.s ahhhh zapomnialam dodac ze jutro zjem chyba ze dwa kilo burakow(w czwartek znowu ide na wyniki a ostatnio juz mnie straszyli szpitalem wiec moze cos zdzialam tymi burakami)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732933 przez karolinkanice16
Dziubasku a jak to jest u Ciebie kiedy umawiają na te usg bioderek ?
bo ja jutro idę na wizytę kontrolną do GP tą sześciotygodniową i tam mnie umówią ?
Bo tam u Gp nie ma usg więc nie wiem co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl