BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #738050 przez Joanna89
Moja teściowa znów ciągle nosi Ale na rękach, a potem gada,że mamy jej nieuczyć noszenia bo będziemy mieć problem jak będzie większa..he :cheer:
:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738057 przez dorkiszon
Te rady i porady tez mnie rozwalają, a jak dziecko płacze to szuka człowiek różnych metod żeby je uspokoić. No nie będę stała i patrzyła jak dziecko płacze i nie wezme go na ręce ciekawe czy teściowe swoje dzieci tak olewały i nie nosiły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738063 przez dorkiszon
Śpiworek kupiłam wczoraj do spania za 2 zł w ciuchaczu i tyle spodenek nakupiłam wszystko było po 2 zł.
Kubus pije miete pierwszy raz i polubił on zreszta wszystko wychleje ważne , że butelka w buzi jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738064 przez Joanna89
no np. zostaw dziecko niech se popłacze.. też mi coś :/


Ćwiczę od 3 tyg ABS chyba zaczyna być widać efekty :)Waga w ciąży 56,waga dziś 46,5kg
jestem z siebie dumna
Dziś:



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738070 przez Qltoorka
Joanna, wow, chcesz żebym miała większe kompleksy???

dorkiszon, jak to puściłaś mu wibracje w swoim łóżku? Masz wibrujące wyrko? :laugh:
A co do wody to to normalne jest po przegotowaniu jej... Ja gotuję w garnku i też taki jakiś osad się po gotowaniu pojawia.

Mój malec kolec nie miewa...uff..odpukać... raz nam się zdarzyło coś takiego jak kolka, ale to dlatego, że czerwoną kapustę zjadłam do obiadu u teściówki... Nie zazdroszczę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738071 przez dorkiszon
No dokładnie ciekawe czy ona by se tak chciała pobeczeć.
hahah żeby cień z ciebie nie został :D nieźle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738074 przez dorkiszon
hahah nie łożko tylko pozytywke z wibracjami z łóżeczka :D
To ci sie z kranówki taki osad robi czy ze źródlanej ze sklepu ?
Qltoorka, a słyszałaś o czyms taki jak jednorazowy zasiłek z ZUS-u na urodzenie dziecka tak jak np. jak ktos umrze wypłacają to podobno jak się urodzi dziecko to tez coś dają ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738084 przez nala
Qltoorka, dzięki za radę. Właśnie nie wiedziałam kiedy odciagać żeby poprawić tą laktację. Jakoś boje się, że jak będę odciągać przed karmieniem to nic w cyckach ine będzie dla Ali. Ile tego pokarmu odciągnać za jednym razem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738089 przez dorkiszon
Ja ćwieczę od ponad miesiąca tj. opiekuje się dzieckiem :P i waże tyle co przed ciążą :D
Podziwiam te , którę ćwiczą ja raczej juz nie mam na nic siły wystraczy mi, że robię obiad, pranie, sprzatanie i zajmuję się Kubusiem. Narazie mi to wystarcza i wypełnia cały mój czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738091 przez uniuni
Nils ważył dzisiaj 4685g. 9 dni temu ważył 140g mniej. Położna się trochę zmartwiła i w przeciwieństwie do pani z kliniki karmienia piersią kazała zwiększyć dawkę mm jeśli cyce puste a dziecko głodne. Mam nadal robić, to co robię by usprawnić laktację ale tylko jeśli mnie to nie stresuje i jeśli ja się z tym dobrze czuję. Na koniec Nils obsrał się po pachy. Przeciekło przez bodziaka i J. musiał spodnie zmienić. Mieliśmy też wizytę u doktorka i dostaliśmy skierowanie na usg bioderek. :lol:

Qltoorka dzięki za podpowiedz :) Trzymaj kciuki by się przydała na przyszłość ;)

Karolinap specjalnie dla Ciebie zapytałam lekarza na dzisiejszej wizycie kiedy mówi się o gorączce u niemowlaka. Powiedział, że w granicach 39stopni. Ponieważ maluch nie ma regulacji temperatury, gdy jest podwyższona po prostu rozebrać, schłodzić ciałko w naturalny sposób :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738097 przez Joanna89
Dorkiszon ja też waże tyle co przed, już po porodzi zeszło, ale ćwiczę na mięśnie żeby były w formie :)
Pranie,sprzątanie i inne domowe obowiązki mi nie starczają haha :D
Nala ja odciągam wszystko co do kropli :)

Dziś Ale ważyli na szczepionce ,waży 5200 :) Ładnie ,ładnie cycuś jest OK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738101 przez Qltoorka
nala, ja odciągam ręcznym laktatorem i kończę jak już widzę, że więcej macham wajchą niż leci ;) Może takim elektrycznym też ściągnęłaby wiecej i mogłabym się chwalić rzeką mleka jak Asia :P

uniuni, kurczę, liczyłam na to, że ciut więcej przybierze.... No ale Wy wciąż toczycie walkę.. To kiedy następne ważenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738108 przez Joanna89
Qltoorka to bez znaczenia , ręcznym też ściągam tyle tylko ,że dłużej to trwa i to nie dla mnie...
fajna stornka o odciąganiu mleczka

www.ameda.pl/node/114

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738110 przez agniesia
Hej Kochane,wybaczcie za cisze, ale mam tyle zmartwien ze plakac mi sie chce i w dodatku wszystko dotyczy Seweryna:(

Otoz Seweryn ma przepukline pepkowa, ma ogromny plaster sciskajacy na brzuchu, musi tak to miec 2-3 tygodnie, poki plaster sie nie odklei, chirurg zobaczy i stwierdzi czy dalej plaster nowy zaklejamy:( wyglada to strasznie(:
Kolejno w jaderkach ma wodniaczki, plyn, dosyc duzo...i musze mu pod jaderka podkladac bandaz aby mial caly czas jajka podniesione...bardzo my z tym niewygodnie(:
Kolejno glowke ma splaszczona, pomimo ze ciagle uwazam i w dodatku slabo glowke podnosi i byc moze czeka nas rehabilitacja.
Kolejno Jego oczka, ma siatkowke niedotleniona i blada, niby u wczesniakow czeste to jest,ale strasznie sie martwie:(
Nie wiadomo czy na przepukline i wodniaczki nie bedzie mial operacji. Placze, ze nie moge mu jakos pomoc i wziasc to cierpienie na siebie.
Sliczne macie dzieci:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738111 przez dziubasek
Agniesia biedni wy, mam nadzieje ze niebawem wszystko sie pouklada i nie bedzie potrzebna zadna operacja.... Trzymaj sie kochana i ucaluj Sewerynka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl