BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #738692 przez uniuni
Dziewczątka kochane .. z tą laktacją i cyckami to mnie nie stawiajcie na piedestale, bo wiadomo, że nie ma rzeczy na świecie której by się dla własnego dziecka nie zrobiła gdy chodzi o jego dobro :) Każda z Was jest bohaterką - takie są po prostu mamy :)

Dziubasku dobrze, że napisałaś o tej monotonii na forum. Myślałam o tym dzisiaj przy okazji posiedzenia w poczekalni policji i wydaje mi się, że my zaczęłyśmy się wzajemnie nakręcać. U jednej kupa, to u drugiej kupa, a u trzeciej nie..a jak po dwóch dniach się pojawi to 'w końcu kupa', no i kółko się zamyka :laugh: Już nie drążę tematu - myślę, że każdej z nas Twój post trochę oczy otworzył :)

Jamajka teraz Ty jesteś moją Guru :kiss: Cieszę się, że ktoś w końcu coś powiedział, bo myślałam, że to ja tylko jakieś problemy mam ze natłokiem zdjęć Joanny. Najzwyczajniej w świecie nie miałam odwagi nic pisać na ten temat i z trudem, ale ignorowałam przez te kilka ostatnich miesięcy. Chylę więc czoła za posiadanie wielkich 'kochones' :)

Madzialenka mi też bardzo Ciebie brakuje :( Rzadko piszesz, a my takie wytęsknione, jesteś jak świeże powietrze i tak - potrafisz być odskocznią od dnia codziennego :)

Karolina_p przykro mi, że poczułaś się ignorowana :( Czuję się po części winna, bo jeśli nic nie wiedziałam w pewnych tematach, to nic nie pisałam, a teraz myślę, że mogłam napisać, że nie wiem..Przepraszam :kiss:

Agniesia Bardzo ładne zaproszenie - sama zaprojektowałaś? Sewek ma Krzysiu na drugie? Tego nie wiedziałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738702 przez agniesia
Uniuni, zaproszenia zamawialam na allegro, 2 zł sztuka. Mój Synek to Seweryn Krzysztof Wilk, drugie imię ma po Tatusiu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738709 przez dziubasek
uniuni a coś ty robiła na policji ???
Agniesia zaproszenia pierwsza klasa :)

Zróbmy sobie dzisiaj dzień zali, niech kazda powie co jej leży na sercu i od jutra zacznijmy weselsze wpisy na forum... A madzialenka mi ciebie wogole nie brakuje ;) ty wiesz dlaczego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738718 przez Patrizia
No to na poprawe humorku czytalyscie to?? ja sie usmialam :D
www.facebook.com/photo.php?fbid=41449372...27609&type=1&theater




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738725 przez uniuni
Dziubasku Niestety rozczaruję Cię - żadnego dreszczyka emocji :laugh: skończyło mi się pozwolenie na pracę i pobyt w lipcu. Poszłam zarejestrować się na stały pobyt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738727 przez Kasik88
uni a już się tak fajnie zapowiadało ... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738733 przez nala
Fakt, że Joanna faszerowała nas codziennie sporą dawką wrażeń, widocznie taki typ. Jamajka słusznie zauważyła chyle czoła za szczerość, ale może już zejdzmy z Joanny.

Karolina_p, odniosłam podobne wrażenie czasami. Też dosyć późno dołączyłam na forum i zauważyłam, że już zdążyły się zawiązać tutaj przyjaźnie i czułam się jak 5 koło u wozu. Też raczej rzadko się udzielam. No ale czytam na bieżąco bo fajne dziewczyny jesteście :)

Pati, trzymamy kciuki cały czas i jak ma Ci coś leżeć na wątrobie to dawaj tutaj i się nawet nie zastanawiaj. Dobrze wiesz, że Ci z całego serducha kibicujemy.

Agniesia, fajnie to wszystko wygląda. Bardzo profesjonalnie. Widzę, że ja to się słabo przylożyłam do chrzcin Ali. Żadnych zaproszeń, szatka jakaś taka jak nie szatka, kawałek materiału i tyle. Chyba mogłam się bardziej postarać :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738741 przez askan2
Hej kochane ciotki klotki :)

Też czasem się czułam jak piąte koło u wozu... ale rozumiem mniej się udzielałam, później dołączyłam itp...wiadomo czym więcej ktoś pisze tym bardziej się zna tą osobę i przywiązuje do niej ;)

My mamy chrzciny 20 października, właśnie przyszło wdzianko Ksawerego, i jest piękne :cheer: a że nie lubię typowych ubrań na chrzest ani garniturów dla Maluszków, to zakupiłam białe dzinsy rurki i jasny szary sweterek :). Chrzciny robię w domu na około 16 osób, w przygotowaniach pomoże mi mama i siostra to damy radę ;)

My też już myślimy o siostrzyczce :P dla Ksawiego a że miałam cesarkę to ten rok muszę odczekać... a i będę musiała mieć jednak operację na tą przepuklinę tyle że lepiej najpierw zajść drugi raz w ciążę i dopiero operować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738766 przez magdalenagal
Uwaga, wylewam mój żal: teściowa mi grozi że zajmie się Michałem jak wrócę do pracy! Ignorować czy od razu uciekać? ;)

Dziubasku mnie Ciebie też nie brakuje. Ty wiesz że Cię loffciam.

UniUni i KarolinaP: jesteście kochane :kiss: obawiam się jednak że przy obecnym zastoju społeczno- towarzyskim byłabym nie świeżym powietrzem a jedynie powiewem zastanego powietrza z nad szamba ;) zrobiłam się nudna jak flaki z olejem ;) i (o zgrozo!) przeczytałam Harlequina, jednak traktuję to jako wypadek przy pracy. Tą książkę mi polecono ;) też za Wami ogromnie tęsknię, Karola się nie myli, czytam Was na bieżąco. Kibicuję każdej kupie i bączkowi, tym bardziej że u mnie tego problemu nie ma. Przeciwnie, Michał wali tak śmierdzące sztynkale że pieluchy przebierają. A bąki nabierają decybeli.

Nala i druga Karolina_p ja też jeśli nie znam odpowiedzi na jakieś pytanie, po prostu nie odpowiadam. Ale wiem też że właśnie doświadczone Mamy Wam pomogą. I nie uważam żadnej z Was za piąte koło u wozu :) pamiętam jednak, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dorkiszon u mnie czasem jeszcze Ksionże się czegoś wystraszy. Ale już mniej niż kiedyś skacze na każde trzaśnięcie drzwiami. Mam za to inny problem. Otóż, w jednej sekundzie Michał się pięknie uśmiecha a z drugiej ma już podkówkę na buzi i łzy z oczach. I to wygląda tak żałośnie, że dosłownie mnie samej chce się od razu ryczeć. Czy ktoś tak jeszcze ma?

A to wszystko napisałam na klawiaturze telefonu komórkowego. Więc już mam odcisk na kciuku. Jeśli moja Wyżerada mi pozwoli dokończę na kompie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738767 przez karolinkanice16
Hej kochane u Nas ze zdrówkiem bez zmian tzn Ksawcio ma tylko ten katarek ale bardziej w nocy, na szczęście wszystko pod kontrolą,a u mnie wciąż ten nieszczęsny kaszel i katar również.
Zaraz z A. jedziemy na miasto kupić specjalną poduszkę Ksawciowi by trzymał główkę z jednej strony bo nawet podłożenie książek pod łóżeczko i zmiana jego pozycji nie pomogła cały czas daję na prawą.

Jamajka podziwiam Cię za tą szczerość i zgadzam się z Tobą :* :)

A ja mimo że też czasem nie dostawałam odpowiedzi na pytania to uwielbiam te forum i każdą z osobna :).
Za nami ciekawa noc :P. Ksawcio dostał na noc mleczko dla bardzo głodnych dzieci i co o 4 się obudził i postanowił się pouśmiechać i pogadać :), to leżeliśmy z nim i się uśmiechaliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738774 przez patrysia305
o jeny w końcu bez owijania w bawełnę ktoś napisał coś na temat Joanny, ja już od tematu wózków miałam swoje zdanie na temat postów z życia Dżoany, ale sie nie wyhylałam, bo tak myślałam że zostanę znienawidzona - i do kogo ja się bidna odezwę :)

Agniesia pieknie napisałaś to co myślisz tak jak już pisałam Sewcio wszystko przezwycieży :) A szatkę i zaproszenia macie piękne, ja zaproszeń nie wysyłam takze nie skupiałam się nad tym a szatki ze zdjęciem mój mąż nie chciał to mamy z imieniem i datą chrzcin :) to ten weekend jest nasz i Nala jeszcze ma uroczystość.

U nas ksiądz zmienił godzinę chrzcin 5 dni przed nimi bo jedzie na dożynki - hehe pewnie sobie chlaponąć :) ale sam sakrament będzie bez Mszy takze ok bo Tymuś od paru dni nienawidzi tego że jest na spacerze a wózek nie jedzie tylko stoi - odrazu oczy jak 5 zł mimo że spał i płacze, ale jak ruszam jest ok. Zatem robię szybkie zakupy :)

Jeny jaka ja jestem beznadziejna w wypiekach - żdne ciacho mi nie wychodzi -masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738789 przez karolinap
Askan2 - ja też wole normalne ciuszki od garniturkow - synek na pewno będzie ślicznie wyglądał w rurkach i sweterku :)
My też robimy na 16 i też w domu. I chcieliśmy jeszcze we wrześniu ale zobaczymy czy się wyrobimy ;)

Co do przygotowań i zaproszeń to mama ostatnio zaproponowała listę potraw bo ja jak narazie myślałam tylko o wystroju i dekoracjach :)
Zaproszenia zaprojektowalam sama, teraz tylko muszę je wykonać, dekoracje na stol też sama :) Ja wszystko sama sama sama :) taki typ ;)

Magda - :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738793 przez Kasik88
agniesia - piękne te rzeczy dla Seweryna :)my też planowaliśmy chrzciny we wrześniu, no ale delegacja męża je pokrzyżowała, teraz myślimy o październiku, może się uda :) i też będziemy robić raczej w domciu taką uroczystą kolację, bo planujemy zrobić chrzciny w sobotę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738842 przez NataliaK
Kurczę wy już Chrzciny planujecie mamuśki a ja daleko w polu ;p

Agniesia piękne zaproszenia i szatka ze świecą, naprawdę świetny pomysł. Podeślesz linka skąd zamawiałaś?

Karolinkanice to świetnie, że powoli zdrowiejecie :*

Magdalenal strach trochę z teściową zostawić. Ale fajnie, że masz kogoś kto może z Miśkiem zostać. Może fajnie by było takie rozwiązanie zastosować, że na kilka godzin do żłobka a później z babcią? bo fajnie jak dziecko ma kontakt z innymi dziećmi a pozatym ja akurat nie jestem za tym zeby dzieci byly cały czas z babcią czy to teściowa czy mama. Kiedy planujesz wrócić do pracy, że teściowa już takie propozycje składa??

My od dziś mamy wolną chatę (ciesze się jak nastolatka ;p) bo teściowie wyjechali nad morze i ja w końcu sama się zajmuję moim szkrabem. Przyjechała mi siostra trochę pomóc,żebym go za dużo nie dźwigała ale i tak super się czuje, że w pobliżu nie ma teściowej :D chociaż nie mogę na nią narzekać bo bardzo nam pomogła podczas mojej nieobecności po porodzie. Do tego Janek jest taki grzeczniutki dziś co zje to śpi i mamcia ma luuzik :D cieszę się, że w końcu będziemy kilka dni sami z mężem a już za tydzien planujemy wrócić do siebie więc tym bardziej mój humor się poprawia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738846 przez osobka85
No noo... ale poszły żale dzisiaj na forum!! :)

czyli już nie będzie fotek pokarmu i gołego brzucha na forum? ojeeeej... ;)

co do tematów na forum to cóż- po prostu całe nasze życie kręci się teraz wokół naszych słodziaków i ważniejsza jest kupa i kolka niż nawet skakanie na gałęzi ;) oby się to wkrótce odmieniło. A co do skakania, to u nas ciężko znaleźć czas a jak jest czas to często nie ma siły.. :( ale czasami się uda. Oby częstotliwość się zwiększyła, bo jakość jest całkiem całkiem :D chociaż ja po cesarce więc dużej zmiany nie było.

Madzia- mój mały terrorysta ma tak samo- gada do mnie, śmieje się a za chwilę podkówka i płacz. Ale to zapewne dlatego, że biedne dziecko się naprodukuje, nagada a mu matka nie odpowie na to co on mówi tylko jakieś farmazony gada ;)

agniesia- bardzo fajna szatka i świeca. Taka świeca spersonalizowana to super pamiątka!

My chrzciny robimy 6.10 w "urodziny" Jaśka- będzie miał równe 3 miesiące :D ale zabieramy rodzinkę do lokalu bo po pierwsze nie wyobrażam sobie 22 osób (w tym 4 dzieci) u siebie w domu gościć i robić dla tylu ludzi jedzenia, a mama i teściowa niestety daleko... Także dziewczyny, które robicie imprezy w domu- podziwiam naprawdę!! :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl