BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu #761236 przez emi87
Madziu uuu współczuje kochana-można zawału dostać co? u nas tez ona sie moze dusić gilami, które moga byc albo od przeziębienia albo od ulewania. miejmy nadzieje ze szybko sie wyliżemy :) a Młodzieniec widze rosnie w zastraszającym tempie :) juz sie turlamy? nono :)
a teściowa i reszta ferajny - no coments :/ moge tylko współczuć echhh

i potwierdzam - karolinkanice ma fajny styl, taki inny,kolorowy, taki karolinkowoniceowy poprostu :P :) też mi sie podoba ;)

ach i Milunia waży już 6300 :) kluseczka nasza :kiss: i ostatnio zaśmiała sie kilka razy w głos jak ja skubałam po brzuchu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761336 przez sloneczko33
to male zestawienie jak mamy ponad 3 miesiace :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761350 przez karolinkanice16
hehe dzięki dziewczyny :) powiem Wam że jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na to jak łącze ze sobą ubrania, ale codziennie mam problem co na siebie włożyć :D. Mimo to cieszę się że się podoba :D.

My dzisiaj chyba w domku cały dzień pogoda brzydka pada a jak przestaje to wieje strasznie i tak na zmianę. Jutro zaczynam powoli pakowanie i w sobotę do Polski z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej się boję jak Ksawcio zareaguję :D, ale jestem dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761360 przez kasiak
Dzien dobry. Urlop mija nam w miarę spokojnie. Teściowa poza kilkoma głupimi tekstami nawet mnie nie drażni. Zamykamy się z juniorem w sypialni i mogą mi podskoczyć. :P Jutro mamy chrzciny. Nie mam wstępu do kuchni, dostałam za zadanie zająć się bobasem, a tesciowka ze szwagierką odwalaja czarną robote. Zaczely rano i ani nie dały znac czy trzeba im pomoc, robią wszystko same. Pewnie potem beda narzekać za moimi plecami, ze nic nie pomoglam, ale zapytałam to prawie wygoniły mnie z kuchni. Ok, wpraszać się nie bede :huh: glupio mi tak, ze to w sumie nasza impreza a ktos inny mi za catering robi, no coż, nie to nie...
Goscie zaproszenia, bedzie ok 22-23osoby. Wszystkich przebił mój brat idiota i jego żona :huh: byli uprzedzeni, ze beda chrzciny, a wczoraj dzwonie czy beda, a oni z tekstem, ze maja inne plany i nie wiedza czy im sie uda przyjechac :ohmy: zeby mieli daleko, albo pracę albo naprawde cos waznego do zalatwienia to ok, ale ja wiem, że nic waznego ich nie cisnie i spokojnie mogą sie pojawic...no ale czego mozna sie spodziewac po osobach, które na swoj cywilny nie zaprosily rodzenstwa, a rodziców poinformowali sms-em kiedy i gdzie maja byc w urzedzie...

Spotkania Lipcówek poznańskich zazdraszam i żałuję, że sama mam do Was tak daleko ;) odezwę sie jeszcze na dniach, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761498 przez NataliaK
kasiak co sie przejmujesz jak chcą robić to niech robią :D a brat to niezły agent chyba szuka wymówki żeby nie przyjść...

słoneczko w końcu jakieś zdjecia Twojej córci :) śliczna dziewczynka

emi biedna Milcia :( oby choroba szybko Was opuściała

Madzia olej teściową i szwagierkę, kiedys nie było tak popularne karmienie piersią i dla wygody każda przechodziła na butlę ale to zamierzchłe czasy i chyba one sie zatrzymały rozwojowo na tym etapie :D

Byliśmy na szczepieniu Janek waży 6180 :)nie wiedziałam czy szczepić bo młodzieniec czasem psika ale lekarka powiedziała, że to normalne psikanie spowodowane suchością powietrza i tez, ze dzieci nie dokońca mają w nosku wszytsko rozwinięte dlatego psikają czasem, gdyby to było przeziębienie to by mu z noska leciało i by duzo psikał no i mogłaby się pojawić temperatura. Ale zakupiłam od razu fride i bede mu odsysać bo czasem harczy...ale to jutro na dzis po szczepieniu dosyć wrażeń chociaż płacz był tylko przy nakłuciach jak tatus go trzymał a później się uspokoił u mamy na rączkach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761510 przez moonia154
Witam Kochane Mamusie :)
Wreszcie udało mi się usiąść na spokojnie przed kompem, bo normalnie to tylko zdążam wejść na fejsa i Patryk już oznajmia mi, że tu jest i nie śpi :P Właśnie mi się ululał i myślę, że jeszcze trochę pośpi :huh:
Podczytuję Was, więc jestem w miarę na bieżąco, jednak dopiero dziś nadarzyła się okazja, żeby coś napisać ;) No więc, moje Maleństwo jest mega grzeczne, mało płacze (za to intensywnie- jak mu coś nie przypasuje to aż się bordowy robi :ohmy: ) i (odpukać!) nie choruje :) Martwi mnie tylko to, że jak jesteśmy u mojej Mamy, to On się jakiś nerwowy robi :huh: Byliśmy wczoraj i początkowo było ok, troszkę marudził, to zmieniłam Mu pieluszkę, dałam cycusia i spał jak ta lala :silly: Później się obudził i tak zaczął się drzeć, że ja sama aż byłam w szoku :ohmy: Normalnie niczym nie szło Go uspokoić, stwierdziliśmy więc z Mężem, że spadamy na chatę, to dopiero w aucie się uspokoił :dry: Mój Mąż stwierdził, że Młody nie lubi tu przyjeżdżać, ale ja nie zauważyłam powodu czemu miałoby tak być :unsure:
Byliśmy wczoraj na zakupach tam, gdzie pracuję i jedna z koleżanek zabiła mnie tekstem :huh: Otóż, z okazji tego, że już nieźle schudłam, zmieściłam się w spodnie sprzed ciąży i postanowiłam się pochwalić swoją lepszą sylwetką, a ta koleżanka do mnie z tekstem: "Ty to, Monia wyglądasz, jakbyś jeszcze jedno dziecko w brzuchu miała!" Normalnie kopara mi opadła, ale zachowałam zimną krew i zaśmiałam się, że w ciąży jadłam dla dwojga a teraz jem za dwoje :silly: Ale tak mnie załamała, że co chwila patrzę dziś w lusterko, czy naprawdę taka gruba jeszcze jestem :huh: Faktycznie, jeszcze jakieś 8cm muszę z brzuszka zgubić, ale ten tekst mnie zabił :ohmy:
Poznanianki zazdroszczę Wam spotkania, ja to mam wszędzie daleko, bo chyba żadna z forumowiczek nie jest z łódzkiego :( No, ale żyję jeszcze spotkaniem "ogólnopolskim" :silly:
Emi współczuję Ci akcji z Milunią, mój Synuś też lubi się zachłysnąć własną śliną, bądź herbatką (ale tym to już rzadziej) i też szału macicy z tego powodu dostaję :ohmy: Dlatego też Patryk śpi razem z nami, mimo iż łóżeczko stoi koło naszego łóżka- po prostu boję się, że jakby coś się działo to mogę nie usłyszeć, bo będę mocno spała.
Na razie kończę tą pisaninę, bo Patryk już się obudził. Spróbuję odezwać się później. Buziaczki, Mamki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761523 przez emi87
Milunia cały dzień śpi i tylko budzi sie na cyca z okropnym płaczem, zje i zasypia znowu. Męczy ja choróbsko ale dobrze że spiocha, szybciej sie wykuruje (oby!).
ach i musze pochwalic firme która produkuje Bebilon. Kupiłam Nutriton i nie bylo w srodku miarki. wiec zadzwoniłam na infolinie, wszystko miło itd i wyśla mi nową kompletna paczkę :) Na prawde jestem mile zaskoczona :)

Natalka no mi własnie doktorka mówiła ze dzieci powinny nawet kichac (w sumie 3 doktorki mi to mówiły) :) wiec jak popsikuje troche to sie nie ma co martwić :) Janek dzielny był???

kasiak a niech zapitalaja jak chcą a ty sie ciesz relaxem :)a niech sobie gadają, ty sie najesz, odpoczniesz i sru do domu :P a brat ekhmmm szkoda słów i jak ja to lubie mówic "a kij mu w ryj bo w d to by mu za dobrze było" :P o! Najwazniejszy bohater tego dnia będzie i to się liczy :*

słoneczko śliczna niunia :)

Monia to z zazdrości mówie ci ;) sexi mamcia jestes i tyle :*
a moze jest tam jakis zapach albo bodziec który go drazni. A nie jest tam cieplej albo zimniej niz u was w domu? Bo moja szału dostaje jak jedziemy do rodzinki do bloków (wiadomo ze 25st a u nas 20). W innych miejscach też tak płacze?

a Poznaniankom zazdroszcze i tyle ! :P za kare was na zlot 2014 nie zaprosimy hehe (żarcik) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761596 przez NataliaK
Emi tak janek byl dzielny plakal tylko chwilke przy ukluciach bo dostal 3. Za to troszke teraz marudzi uspilam go bujajac w bujaczku a niedlugo go wykapiemy i pojdzie spac. Mam nadzieje ze tak jak poprzednia szczepionke ta przejdzie bez zadnych odolegliwosci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761602 przez moonia154
Witam ponownie :) Tatuś wrócił i postanowił poświęcić chwilkę Synusiowi :laugh:

Emi Ej, no to nieźle z tym Bebilonem :) Widać, że dbają o najmłodszych klientów, a to się ceni :) Ale dowaliłaś z sexy mamcią :laugh: Jeśli chodzi o pobyt u mojej Mamy, to, owszem, jest tam chłodniej niż u nas, ale Go przykrywam kocykiem. Już zastanawiałam się nad wszelkimi opcjami i może faktycznie... zapach inny, temperatura inna... Gdzie indziej jest raczej spokojny- częściej przesypia pobyt :P Chyba masz rację, Kochana :kiss:

Madzia no, niestety, jeszcze istnieją takie "dziwolągi", co wszystkiemu się dziwią :dry: Ale w ten sposób masz szansę poczuć, że robisz coś naprawdę wyjątkowego :) W XXI wieku karmić piersią??? Toż to szok :laugh:

Kasiak zazdroszczę pomocy przy szykowaniu do chrzcin :) Ja tyle szczęścia nie mam, bo planowaliśmy zrobić chrzciny u teściów na górze, ale teściowa nie wyraziła zgody i musimy teraz szukać jakiegoś lokalu :dry: Ale nie to nie, łaski bezzz :blink: Tylko niech mi już nigdy nie mówi, że jak będziemy potrzebowali jakiejkolwiek pomocy to ona chętnie pomoże :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761603 przez emi87
Natalka to trzymam kciuki żeby bezobjawowo Janek przeszedł to szczepienie :)

próba zmierzenia Mili temperatury analnie zakończyła sie najpierw obsraniem termometru (brzydko mówiąc) a później termometru, maminej ręki i tetry (łóżko ocalało :P ) :D :blush: zostane chyba przy czole,pachach itp
macie mamy jakies metody na mierzenie temp? bo mam taki termometr do czoła ale to mi sie wydaje niewymierne.

Madzia to ty karmisz piersia? taaaaaaaa? to tak sie da? :P :lol:

moonia to mama ma chwile dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761742 przez Qltoorka
bea2a, dobrze Ci się mówi - "organizujcie"-tylko Wy z Poznania macie taki luksus, że jest Was tam tyle... Ja z Katowic jedyna... :( A przecież Katowice całkiem spora wieś ;)

emi, kochana, szybkiego powrotu do zdrowia :kiss:

dorki, dostałam tą fotoksiążkę Pixbook po 3 dniach od skończonego projektu. Jest bosssska :) Fakt, pisałaś, że fajnie wygląda, ale nie wiedziałam że AŻ tak :) Jestem zachwycona wykonaniem. Chyba zrobię taki prezent na Dzień Babci na styczeń :)

A my dziś kolejna tura szczepienia. Miałam spięcie znów z pigułami, bo wg nich przyszłam nie o tej godzinie, kiedy przyjmują dzieci zdrowe, a ja przyszłam tak jak mnie poinformowano. Wcześniej szczepiliśmy refundowanymi, ale dziś z uwagi na to, że ostatnio po szczepionce na koklusz bolała Misia nóżka to chciałam tą szczepionkę płatną-60 zł. Lekarka jednak namówiła nas, że jak już płacić za jedną to lepiej wydać trochę więcej i zapłacić za 5w1-jedno ukłucie za 125 zł. Tylko, że za 6 tygodni i potem w 18 msc życia też będziemy musieli tą. No więc moje matczyne serce wybrało jednak tą 5 w 1, bo nie chciałam już tych trzech ukłuć... Powiedziałam lekarce o moich wątpliwościach co do kojarzonych, ale zapewniła mnie, że tak jak mnie zależy na zdrowiu Mikołaja tak samo zależy na tym jej...
Mikołaj był taki śpiący u lekarza (to była jego pora drzemki), że musieliśmy go budzić do zastrzyku.... Tym razem zniósł to lepiej niż ostatnio (choć ostatnio były trzy kłucia), że tata który był dziś z nami dziwił się mojej panice w sierpniu :P

No i ile ważymy? 6700g :lol: Waga urodzeniowa podwojona zatem :lol: Czyżby najlepiej przybieralo się na małych cyckach? :P :laugh:

Nie pisałam od kilku dni na forum, kochane, bo byłam od niedzieli z Mikołajem u rodziców. Mąż urlop wziął, by dokończyć sprawy remontowe w mieszkaniu...tak tak, my wciąż remont mamy... tzn. takie drobnostki-tu dokleić tapetę, tu powiesić obrazek, szafeczkę, półeczkę, lampeczkę... ale, że po pracy nigdy sił na to nie ma to na urlopie będzie je miał :)

EwelinaB, ja też AllesMama. Lipcówki polecają grupowo, jak widzę :lol:

sloneczko, już spacerówkę? Nie mieści się już w gondoli? Twoja córcia wcale nie jest jakoś nadzwyczajnie większa od reszty dzieciaków, ale chyba jeszcze nikt oprócz Was nie przesiadł się do spacerówki. A to wozisz ją w pozycji leżącej?

moonia154, jakie tekst Ci "koleżanka" rzuciła.Normalnie, odpadłam... Az dwa razy czytała to zdanie. Żeby być takim chamem i takie coś komuś powiedzieć? :angry: No ja nie mam nic przeciwko szczerości, ale szczerość a nietakt to nie to samo...

mycha7, jak sytuacja z zapaleniem piersi?

A gdzie się podziewa Uniuni i Jamajka? Jakoś dawno nie było od nich posta żadnego.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761744 przez sloneczko33
Natala czemu w koncu?? staram sie co jakis czas wstawiac fotki nawet nie pamietam czy ze chrzcin wstawilam. Mam taka spacerowke ze pozycje ma taka jak w lezaczku
tu jest dzien po chrzcinach


a ty w lezaczku dzis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761760 przez NataliaK
Mój misio nadal śpi w bujaczku :D juz go dziś nie kąpiemy tylko dam mu mleko i do łóżeczka włoże...chyba szczepionka tak na niego podziałała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761763 przez sloneczko33
moja tez w ciagu dnia spi w lezaczku ale najbardziej lubi na brzuszku spac a nie wiem czy w leczaku moge ja tak ulozyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761812 przez kasiak
Ja tak na szybko :) uniuni miała gości i chrzciny, do tego męczyły bidulkę migreny, pisała, że jak goście wyjadą i trochę sie ogarnie to się odezwie :)

Smrodek mi sie budzi bo próbuje paznokcie mu obciac, a z doskoku czytam forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl