BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu #759015 przez magdalenagal
To powodzenia Kochane Mamy Tatusiowie i Pociechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759020 przez askan2
Dziewczyny powodzenia na chrzcinach, co by maluszki spisały się na medal :)

karolinap super pomysł zdjęcie z podziękowaniami JA TEŻ TAK CHCĘ, a napisz w jakim programie robisz takie cuda, uwielbiam Twoje zdjęcia, jak łączysz kilka fotek w piękną widokówkę.. bardzo bardzo bym tak chciał ale jestem lewa do takich rzeczy :(

Kaszel Ksaweremu nie przechodzi ale też się nie pogarsza, serce mnie boli jak molestuję go tą fridą, dziewczyny miał któryś z waszych maluchów kaszel i jak długo trwał? Martwię się żeby nie było z tego coś poważniejszego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759088 przez karolinap
Tez życzę wszystkim dzieciaczkom dziś "grzeczności" na mszy i na imprezkach :)
Na posty odp później (czyt. jutro) bo robienie imprezki w domu to nie takie hop siup więc zmykam ;)
Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759093 przez kasiak
Witam z rana :) Sebek git-majonez przespał noc całą, teraz pojadł, walnął drzemkę i się cieszy.
Na lotnisku w porządku, obyło się bez atrakcji, żadnego płaczu nie było :) Syn mnie pozytywnie zaskoczył ;) Potem jak się uda to wrzucę filmik na fb, reakcja Sebka na start samolotu- bezcenna :laugh: czytałam, żeby dać mu cyca to mu uszu nie zatka i nie będzie płakał, a on michę cieszył i piszczał z radości zamiast ciamkać :P całą drogę prześmiał i przegadał, zasnął dopiero ok. 10min przed lądowaniem. w drodze z lotniska też spał, nawet ze smoczkiem w buzi i nie dał sobie wyrwać z dzioba :P
Dojechaliśmy ok. 21.30, pielucha, cyc i w kimono...obudził się na chwilę w nocy na karmienie i cisza. A od rana go molestują babcia z ciotką. Przy temacie chrztu mnie wkurzyły bo chrzest w piątek to głupi pomysł i tłumaczyły wszystko jakbym upośledzona była :dry: mówię, że tylko najbliższa rodzina, to te mi z tekstem, że muszę zdecydować czy tylko chrzestni, dziadkowie i my, czy prosić też rodzeństwo, a dla nas najbliższa rodzina to wszyscy z rodzeństwem też, i one dobrze o tym wiedzą, ale muszą mi wszystko po swojemu wyjaśnić. Michała siostra to pani magister, taka ą, ę wszystko wie :dry: jak słyszę to jej "słuchaj" co drugie słowo...bo "słuchaj, dzwoniłam żeby uzyskać od Ciebie pewne informacje, i słuchaj wyszło tak i tak i słuchaj dalej..." porażka...a na chrzest wyjdzie ok.22 osoby.

Teraz pojechały do kościoła. Nasze auto szwagier pożyczył bo nie miał czym dojechać do domu, więc do kościoła ktoś je podwiózł. A szwagierka, że jedź z "mamą" do kościoła, a mi małego zostaw :ohmy: oooo niedoczekanie Twoje!!! a jakie zawiedzione były obie jak dodałam, że z Małym na wesele idziemy, buahahaha satysfakcja gwarantowana :silly: cięta jestem na nie i prędko mi nie przejdzie.

Uciekam bo Piszczuś się domaga uwagi ;)
aaaa i jeszcze powodzenia na chrzcinach i miłych imprez po ;) udanego dnia życzę, Sebulek pozdrawia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759105 przez mycha7
Qltoorka właśnie po napisaniu posta dotarłam do tego, że Ty biedna też się męczyłaś z zapaleniem. Ja się domyśliłam od razu ponieważ bardzo mnie bolał kawałek piersi, który zrobił się czerwony i bardzo gorący. Dzisiaj już lepiej. Mam nadzieje, że samo przejdzie i obejdzie się bez wizyty u lekarza.
Wszystkim Mamuśką, które dziś mają wielki dzień (chrzciny) życzę powodzenia. Oby Maluszki były grzeczniutkie.
Ja już zapomniałam, że miałam chrzciny ;)
Pozdrawiam i życzę Miłej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759128 przez emi87
Qltoorka powiem ci że mnie natchnełas...moze tez spróbuje takie cus wydziergać :) fajna pamiątka. a twojego filmu juz nie ogladam bo znowu bede chodzic z oczami jak królik :P
i wsio najlepszego dla 3-miesięczniaka!!!
ach i siwa mi przypomniała a zapomniałam napisac - ale miałas bajerancką sale!! zazdraszczam...

mycha o masz ci los...ciekawe skad sie to zapalenie wzieło :unsure: nasze ciało potrafi platac figle - jak nie zastój mleczny to kilogramy z powietrza :P :blush:

karolinkanice a bylas u lekarza z tymi nogami?

askan moja pokasłuje często ale mi dr mówiła ze to moze byc od ulewania, że potrzebuje odkrztusić jak jej cos tam wleciało. no i ślinka :)

kasiak moze młody pilotem będzie? :D
taaa rady wszechwiedzących sa najlepsze :/ olać kochana i sobei głowy nimi nie zaprzątać :*

dziewczyny trzymam kciuki za chrzciny!! my za tydzien :huh: i tez mam stresika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759167 przez dorkiszon
Wogóle nie pisałam wam. Wczoraj z rana pobódka kto ? Teściowa o 9 rano.
Mój spał po nocce, a ja po cichu z dzieckiem, żeby go nie obudzić i matka napisała do niego, bo ja jej ostatnio nie odpisałam to teraz napisała do syna WOW. Przyszło mu 10 smsów tych samych, ale się wkurzył , bo go obudziła. SMS o treści : " Moge wpaść przed 10, bo mam dla was winogrona i brzoskwinie" Coś się zwiesiło i dlatego przyszło tych smsów, aż 10.
Wyłaczyłam mu telefon , bo mnie prosił. Napisała za chwile do mnie 2 smsy jedne ten sam, a drugi z tym samym pytaniem po 4 minutach. We mnie już się gotowało. W końcu odpisałam jej specjalnie o 11, że Michał śpi , bo ma nocki. Ona mi na to " Moge wpaść to zajmie tylko chwilkę może go nie obudzę" No co za debilka nadgorliwa. Wkurwiłam się mój już się obudził powiedziaąłm mu co mi napisała i do niej zadzwonił. Zjebał ją i zakazał pisania smsów przed 10, bo śpimy zawsze. No, ale wpadła ja byłam taka wkurwiona, że poszłam myć głowę jak ona przyszła zostawiłam mojego samego z matką swoją. Pizda jak przyszła na dzień dobry mi wypomniała tzn. nam, że nie odpisujemy jak ona nas zaprosiła na gołabki. Mój jej powiedział, że jak nie odpisujemy to znaczy, że niechcemy przyjść , a ja jej powiedziałam, że byłam wtedy na biopsji tarczycy. Siedziała u nas 30 min. , ale takie to było ważne żeby przynieść winogrona których chciałą się pozbyć i brzoskwini z ogrodu teściów siory mojego męża, że musiała napierać o 9 rano. Normalnie chuj mnie strzeli z tym babskiem. Na końcu wyszła zawołała " cześć synu już więcej wam nie będę przeszkadzać "
Aha na wyjściu jeszcze mi oznajmiła, że nie wpadnie w przyszłym tygodniu, bo ma drugie zmiany no kurwa będę tęsknić hahaha bardzo. Aha jeszcze jak mój ją zje... przez telefon to mu powiedziałą " nie dyskutuj " hahaha Oczywiście w sobote taka ładna pogoda , a ta naubierana jak na -10 i śmierdziałą frytkami i starym olejem , bo się spociła hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #759170 przez karolinkanice16
emi tu nie mam co iść do lekarza bo mi powie że mam wziąć paracetamol więc się nie wybieram

agusiaa26 proszę specjalnie dla Ciebie wrzucam :) jak z cenami nie mam pojęcia bo rzadko kiedy kupuję takie rzeczy w Polsce teraz jak będę to dopiero się zorientuję i coś na pewno kupię









Nie wiem czemu dodało się dwa razy wybaczcie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759175 przez Qltoorka
Ja również życzę Wam dziś powodzenie i pięknych chwil :)

emi, siwa, no ten szpital wywarł na mnie duże wrazenie. Porodówka jest rok po remoncie. Szpital należy do zakonu Bonifratrów i braciszkowie dbają tam o kazdy szczegól. Raz nam w niedziele przyszedł do sali pan z młotkiem i linijką poprzewieszać o kilka cm obrazki z aniołkami wykonane przez dzieci, bo podczas kontroli bracia zakonni stwierdzili, ze w kazdej sali maja wisiec dokladnie w tym samym miejscu :laugh: Smialismy sie wszyscy do rozpuku :laugh:

emi, ciesze sie, ze zainspirowałam, nie ukrywam, ze liczyłam na to, ze moze natchnę którąś ;) bo fajnie tak podrzucac sobie nawzajem pomysły :) ja, idąc Waszym tropem, bloga założyłam - jestesmy razem z męzem autorami - ale sie nim nie pochwalę, bo zrobiłam go blogiem prywatnym :P A, i dziękuję w imieniu Mikołaja :)
btw, karolinap, zauwazylam, że wrzuciłas opis o prawach autorskich i zdjecia oznaczasz. Bardzo dobrze :) a czy coś szczególnego Cie do tego kroku sprowokowało?

Próbowaliśmy dzis zrobić odcisk dłoni w gipsie. Tak na 3miesięcznicę :) No i..próba nieudana :( Niby spał, ale jak wzięlismy rączkę to się zaczał przebudzać, odcisk wyszedł tak paskudnie, że zawartość poszła do wywalenia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759176 przez emi87
karolinkanice boskie ciuszki!!!! ach jakbym sie tam do waszych sklepów dorwała o mrrr oszczędności by wsystkie pooooszły i nie wróciły :P

dorki ach ty to masz przygody :D

my dzis mega leniwie, pizamowo i w ogóle...a pogoda taka ładna :dry: choć mojego cos bierze, ja sie wczoraj źle czułam wiec nie wiem czy cos bedzie ze spacerku, chyba ze sama z mała pójde... zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759182 przez Qltoorka
karolinka, nie przepraszaj :) Pani Moderator usunęła :P :lol:
I piękne ciuszki :) Bluzeczki to chyba na zimę będą, bo leżący obok Ksawi to taki maluszek wydaje się byc przy nich ;)
a czapusia jakiej firmy? świetnie wyglada :) jak na moje gusta to ja wolę modę chłopięcą niż dla dziewczynek :) niby wiekszosc mamusiek marzy o przebieraniu swych córeczek w sukieniusie, opaseczki itd. ale jeśli mam wybierać to bardziej podobają mi sie te czaderskie ciuchy na chlopców własnie z h&m i innych podobnych sklepów :) opaski z kwiatem wielkości głowy to nie dla mnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759204 przez dorkiszon
Ja mam już program do filmiku, ale inny też łatwy są tylko 4 kroki.
Jeszcze tylko odzyskujemy fotki z dysku i zaczne wtedy robić.
Kuba tak śpi już trzecią godzinę nie wiem co mu się porobiło zawsze w dzień śpi po 30 min.
Puściłam radio bielsko może dlatego tak śpi, bo jak zwykle smuty :D
Dobra idę ćwiczyć póki śpi.
Qltoorka to pudełeczko na odcisk bobasa widziałam w smyku, ale ja wole ramkę i właśnie też zastanawiałam się co jesli spiernicze odcisk, bo tam chyba jest jakiś gips do rozrobienia czy jakoś tak. Zużyje gips nie uda się i co do wyrzucenia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759208 przez Qltoorka
No jak stwardnieje to do wyrzucenia. Mąż stwierdził, że zwykły gips kupi, bo to to samo... a ja mam w związku z tym wątpliwości...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759214 przez dorkiszon
To jest zwykły gips napewno będzie dobrze.
Ja mam jakieś pampersy zapachowe rozmiar 3 fajnie pachną takie pomarańczowe.
Poćwiczyłam jestem zadowolona z tego stepera no i jak pociągam te linki to tak jakbym pakowała hantlami ładnie łapy bolą. O to mi chodziło, bo łapska mi się zrobiły takie grube i celulit minimalnie , a do tego nie dopuszcze. Jeszcze troche i by mi się na mózgu celulit zrobił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #759229 przez karolinkanice16
Qltoorka czapeczka z nexta a bluzeczki to tak na listopad- grudzień w każdym bądź razie od 4 miesiąca wzięłam :)

Ksawcio dzisiaj strasznie marudzi nic mu nie pasuję poszliśmy na spacer wzięłam go tym razem w gondoli więcej miejsca i od razu zasnął zadowolony obudził się na mieście ale nie marudził za to w drodze powrotnej do domu pół drogi spędził na rękach mojego A. bo w wózki taki krzyk jak by go ze skóry obdzierali a jak już weszliśmy do parku zjadł mleczko marudził i zasnął i śpi do teraz w wózku :D.

Ja w końcu odblokowałam bloga na którym częściej pisze więc też możecie sobie podczytywać :* karolinkanice.pinger.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl