BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu #758806 przez agusiaa26
Bea super ten filmik starego Poznania a w ktorej minucie mozna zobaczyc twojego slubnego?

Qltoorka ale dalas, poplakalam sie juz w 2 minucie i tez strasznie jest mi przykro ze nie dane mi bylo rodzic naturalnie :(
Sliczna piosenka, fotki tez boskie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758832 przez dorkiszon
Qltoorka spoko ścisło mi gardło ze wzruszenia mam podobny filmik, ale ze ślubu.
Też zrobię taki z narodzin super pamiątka.
Jaki program użyłaś ? Może też sama spróbuje ?
Wogóle zajebista jest ta nutka z tego filmiku, miodzio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758849 przez Qltoorka
Dorkiszon, Windows Movie Maker... pierwszy raz się w to bawiłam i polecam program :)
Ja kupiłam tą fotoksiążkę co polecałaś i od miesiąca ją robię... :P tzn. teraz niedawno udało mi się skończyć ją redagować, teraz mąż musi zająć się tekstami... Ale nie wiem czy nasz zakup nie ulegnie przedawnieniu... :P Bo to było kilka dni po tym jak pisałaś o niej...

Cieszę się, że udało mi się Was wzruszyć, kochane Wy moje :kiss: A tym, które żałują, że nie mogły rodzić naturalnie pragnę powiedzieć, że nie powinny - każdy poród to prawdziwy cud narodzin, nieważne którą stroną dziecko wychodzi na świat :) zresztą, i tak się drze wtedy tak samo :P :laugh: ja podobne reportaże z porodów przez cc (slajdy z muzyczką w tle) widziałam na takiej stronie fotograficznej i wzruszałam się tak samo... :) radość jest ta sama bez względu na rodzaj porodu :)

A jutro kończymy 3 miechy i z tej okazji odciskamy stópkę i/lub rączkę. Nie wiem czy się obie zmieszczą, bo dostaliśmy w prezencie nie ramkę tylko taką puszeczkę z glinką.

A w ogóle to...CO TU DO CHOLERY TAKA CISZA??? Nie mam co robić, piszcie zatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758866 przez magdalenagal
Cóż mogę napisać, mam przedchrzcinową sraczkę. I świat jakby nie istnieje...
Forgive me...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758901 przez karolinap
Qltoorka - ja tak jak Magda mam tą samą sraczke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758908 przez mycha7
Cześć dziewczyny.
Spotkało mnie nieszczęście - a mianowicie mam zapalenie piersi. Czy znacie jakieś domowe sposoby prócz kapusty i tartych ziemniaków na wyleczenie się z tego cholerstwa?
Nie wiem od czego mi się to przytrafiło ponieważ Aleksander spija cycusia do końca i nie mam żadnego zastoju pokarmu.
Najgorsza jest temperatura i dreszcze. Jak do jutra mi nieprzejdzie to jade do szpitala. Może będę musiała brać antybiotyk :( .
Na szczęście Aleks nie odrzucił tego cycusia tylko pije z niego dalej a to podobno najlepsze lekarstwo.
Pozdrawiam i zyczę kolorowych snów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758919 przez karolinap
Ale mogę coś napisać :)
Ja juz kilka razy robiłam filmiki w Movie Maker - bardzo fajny i łatwy w obsłudze - polecam ;)

Do jutrzejszych chrzcin jestem CHYBA gotowa :) okaże sie jutro :) też sie boje jak Polcia bedzie sie zachowywać w kościele - tego nie przewidze :) ale liczę na nią ze bedzie ok :)
Jedzonko gotowe, jutro ustawić stol, dekoracje i do kosciola :)
Wywolalam też podziękowania ze zdjęciem Poli na pamiątkę dla gości.

Byłam dzis na zakupach zeby jutro w czymś ładnym wystąpić i takich udanych zakupów dawno nie miałam. Zawsze jest tak, ze jak się coś podoba to nie ma kasy a jak jest kasa to nic się nie podoba :) a dzis były pieniążki i fajne rzeczy ;)

Ale to co zobaczyłam w lustrze w przymierzalni??? Masakra :| w domu mam lustro duże w korytarzu i tam widzę sie w ubraniu przeważnie, w łazience widzę się w lustrze do piersi a w przymierzalni? Lustra ze wszystkich stron i jasne światło. Myślałam, ze to moje ciało wygląda lepiej ale się pomyliłam. Muszę pocieszyć się zakupami i zapomnieć o tym co widzialam w lustrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758924 przez osobka85
qltoorka- super filmik!! popłakałam się straszliwie :) i oczywiście też oglądając zdjęcia z porodu ścisnęło mnie w gardle, że nie dałam rady urodzić naturalnie :( a tak przy okazji- niezłą salkę miałaś w szpitalu!! wanna na wypasie i ogólnie cały sprzęt niczego sobie :) moja porodówka przy tej sali to klatka jakaś była :)

no i ja tak jak karolina i magda mam przedchrzcinową luźną ;) staram się całą trójkę przygotować na jutro i spakować tobołki..

mycha- strasznie Ci współczuję... mam nadzieję, że szybko przejdzie to cholerstwo ale poza kapustą nie znam żadnych innych domowych sposobów, więc nie pomogę..

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758954 przez Qltoorka
Dziewczyny, będzie dobrze :) myślcie o sobie nawzajem, zawsze to raźniej, gdy nie jesteście w tym całych stresie okołochrzcinowym same :kiss: a będzie co ma być. A nawet jak coś nie wypali to należy pamiętać, że będzie co wspominać i z czego śmiać się po latach :P

mycha7, pocieszę Cię...ja nawet nie wiedziałam, ze mam to zapalenie... to dzięki askan wiem. Myślałam, ze to grypa. Po dwóch dobach mi przeszło nagle :) zbijaj gorączkę paracetamolem lub ibuprofenem. I odpoczywaj - należy Ci się. Czytałam, że powody mogą być przeróżne, nie tylko te o których piszesz. Może jakiś uraz, ucisk? Albo nieregularne karmienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758959 przez siwa342
Qltoorka jejku aż się poryczałam po tym filmiku,jak mi się uda to też spróbuje coś podobnego zrobic to taka piękna pamiątka

karolinap jakbym się tak nie wstydziła to wysłałabym ci moje zdjęcie jak wyglądam i uwierz napewno by ci sie humor poprawił bo wyglądał -masakra. W duże lustro wolę nie patrzeć bo chyba deprechy bym dostała

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758962 przez siwa342
Qltoorka i zazdroszczę szpitala,ja rodziłam na jakimś łóżku do przewożenia koło wanny do porodu za parawanem inne rodzące dopiero na końcu mnie przenieśli obok na normalne łóżko,a u ciebie taka piękna sala i wogóle :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758974 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny troszkę nie pisałam ale Was czytałam :). Moje nogi już lepiej za każdym razem gdy czuję że zbliża się ten cholerny ból zaczynam je rozgrzewać najpierw prysznic potem termoforki i pod kołdrę albo maść rozgrzewająca bardzo mi ostatnio pomogła nawet aż za bardzo, coś czuję że dzisiaj znowu będą boleć ;/ ale już je grzeje oby nie.

Byłam na mieście obkupiłam Ksawcia po uszy w ciuszki bo mi powyrastał szukałam jakiejś ładnej kurteczki ale akurat nie było rozmiaru tylko od 80cm to duże Ksawcio ma może z 64,65cm. Ale kupiłam wiele innych ładnych rzeczy i jestem zadowolona za tydzień do Polski już się nie mogę doczekać.

Qltoorka piękny filmik :) też się w takie rzeczy bawię i też w tym programie jak któregoś dnia wrzucę na YouTuba to też się pochwalę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758976 przez kasiak
Melduje, ze my juz na miescu. Ogolnie podroz w miare ok. Tesciowa juz mi cisnienie podniosla bo storpedowala pomysl zrobienia chrzcin w piatek. Wiecej napisze jutro bo padam twarza na ryj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758988 przez agusiaa26
Magdalena, Karolina, Osobka trzymam kciuko aby wasze dzieciaczki byly grzeczniutkie na chrzcie, zobaczycie szybko.zleci i zaraz bedzie uczta i zabawa:)

Karolina ty sie lepiej pochwal zdjeciami co kupilas bo mnie sciska, nic nie moge fajnego znalezc, nie chcesz lipcowkom kupic czegos u siebie ? :cheer: z checia bym ci oddala pieniazki, napisz chociaz tak dla.wiedzy jak cenowo stoja te ciuszki w przeliczeniu na nasze.

Kasiak zepnij poslady i nie daj sie tesciowce!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758993 przez magdalenagal
Jeden stres mniej. Poranne wielkie żółte kupsko od pośladów po łopatki poszło!
Chciałam nawet wzorem Dżołany zdjęcie cyknąć dla potomności... ale nieee. :silly:

Dzięki Kochane za wsparcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl