BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #799416 przez karolinkanice16
A ja właśnie ugaduję się z Panią i kupuję używaną spacerówkę Bugaboo, kupuję dlatego że do Polski nie będę tachać obecnej bo jest za ciężka żeby nosić na 3 piętro, a ta którą chce waży 8 kilo. Nie wiem jak z zimą bo na zimę będę używać tej co mam tu w Irlandii ale słyszałam opinie że się sprawdza po mimo tych maleńkich kół z przodu, po zmianie rączki mogą być z tyłu i słyszałam że w zimie wtedy lepiej się jeździ. Oparcie ma regulowane. No i kolory tapicerki wymienne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799538 przez kasiak
Siostra mnie drażni. Non stop ogląda jakieś głupoty. Dlaczego ja, trudne sprawy, wawa non stop, szpital, rozmowy w toku, zbuntowany anioł, itd rzygam tęczą już, ileż można. Nawet jak sobie coś właczę i na moment wyjde to zaraz przełącza...no i te kanały muzyczne...jak nie bzdury to muzyka. A my sie nie lubimy z tymi mrugającymi teledyskami bo Sebek sobie mało szyi nie ukreci jak sie obraca żeby podejrzeć. Jak już chcę muzyki posłuchać to radio włączam. No ale ja sobie, a ona sobie.

Śnieg miał dziś sypać i nie ma :laugh: mimo to siedzieliśmy w domu. Ja zasmarkana i woda mi się z nosa leje, gardlo mnie boli i ogólnie obolała jestem :angry: Sebek też ma nosek zapchany i ciężko mu się oddycha. Kipy mu nie ściekają bo za gęste są i nawet odciągnące nie bardzo sie daje.
O i tak leci i już się kolejny miesiąc kończy. Zaraz święta. Jakaś taka melancholia mnie nachodzi. Niby święta a takie będą jak w zeszłym roku, czyli szału nie będzie i takiej atmosfery jak w Pl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799588 przez jorgus_krk
u nas z usypianiem w dzień też się zmieniło muszę go nosić i dopiero jak mocno uśnie mogę go przełożyć do łóżeczka a było już tak że sam usypiał tak jak na noc :(

kasiak u mnie podobnie nie wiem czemu zamiast cieszyć się na te święta to jakoś tak nie bardzo mnie cieszą nie wiem czemu i mam nadzieję że to się zmieni bo przeciez to nasze pierwsze święta w trójkę

my dziś też nei byliśmy na spacerku bo cos mały pokaszluje a w niedziele chcemy iśc na basen no zoabczymy jak to bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799641 przez agniesia
Czesc Kochane.
Widzę, że zakłady idą pełną parą :-)
Kto zgadnie jaka będzie płeć i poda datę urodzin lub bedzie najbliżej daty urodzin to otrzyma ode mnie NAGRODĘ!!!!Niespodziankę wyślę pocztą :-)
Kto wchodzi do zabawy??? Łaski w gore:-)
Moderatorko proszę o utworzenie tabelki i podanie typow:-)
Ją czuje się dobrze, brzuch mi strasznie wyskoczył, dziś robiłam badania mocz, morfologia, kila, toksoplazmoza, zapalenie wątroby typu b i c, tys i wszystko OK:-)
Sewerynek po dwóch dniach rehabilitacji robi postępy, choć troszkę , ale w domu Pani kazala ćwiczyć i już bardzo się cieszy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799660 przez MlecznaMama
ja wchodzę! Dziewczynka 15 lipiec 2014 :) buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799669 przez karolinkanice16
Ja strzelam 24 lipca chłopiec :cheer: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799671 przez kasiak
Ok, jak juz pisalam bedzie chlopak, a data hmmm 18lipiec :laugh: obym trafiła bo nigdy nic nie wygrałam :P
Dobrze, że obstawiamy tylko to, a nie wagę albo wzrost :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799681 przez Marta27
A ja obstawiam 12 lipca i chłopaka

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799683 przez jorgus_krk
Będzie dziewczynka 20 lipiec :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799702 przez dziubasek
Dobra to ja też się bawie :laugh:
Chłopak 13 lipiec :)
Buzki mamuski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799705 przez magdalenagal
22 lipca, bo to najlepsza data. I będzie Dziewusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799711 przez karolinap
Też obstawiam dziewczynkę :) i pierwsze co przyszło mi na myśl to 15 lipca ale mleczna juz taka datę wybrała to ja obstawiam 23 lipca :) jak Polcia :)

Magdalenagal - to trzymamy kciuki, zeby święta wielkanocne były juz na swoim! :)

Dziubasek :kiss:

Tak patrzę, ze chyba byłby czas zmienić avatarek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799714 przez dorkiszon
U mnie jazda w końcu go uspałam.
Mleczna nie martw się ja też się z moim kłócę jak Kuba płacze. To są nerwy, i niewyspanie i jeden na drugim się wyżywa. Szkoła życia. Cierpliwość to jest to ja już nie raz wychodzę z siebie.
No i Kuba też już rządzi denerwuje się wygina mi się na rękach. Jak nie to znowu tak sie rozryczy, bo coś chce i koniec. Do tego zmienia sobie głoś pieje jak kogut.

Ja obstawiam u Agniesi , bo k... napaliłam się na nagrodę ;)
16 lipca 2014 godzina 7 rano :P CHŁOPAK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799719 przez kasiak
Kurde rozbiera mnie jakieś badziewie. Kilka godzin temu miałam tylko katar a teraz czuję się coraz gorzej z każdą minutą. A najgorsze jest to, że moge brac tylko wit.c i apap :angry: do tego Sebek nie chce spać. Przejęty jest bo się sam obraca we wszystkich kierunkach i sie złości w łóżeczku jak sie źle obróci. Pewnie zaśnie znowu późno, wczoraj udało sie go uspić po22.

Dziubasie witamy z powrotem :) zostajesz na dluzej czy tylko przejazdem? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799734 przez Nikaa
a co ja też obstawiam :) chłopak 20 lipca :lol:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl