BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #802952 przez Nikaa
osobka85 rozumiem Ciebie - my zazwyczaj jeździliśmy "w te i nazad" :P w Wigilię- i do jednych i do drugich Rodziców - i choć to lubiłam nawet to w tym roku Wigilie spędzimy u siebie w trójkę :) potem jeden dzień Świąt u jednych Rodziców a drugi dzień Świąt u drugich Rodziców :) uznałam ,że Mikuś jest jeszcze mały my w Wigilie tyle z nim ujeżdżać zwłaszcza wieczorem gdzie zazwyczaj go kąpiemy i idzie spać więc może być marudny

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802996 przez osobka85
Nikaa- no właśnie to jest najgorsze, że nasze dzieciaczki są jeszcze wciąż takie małe i potrzebują swoich rytuałów- Jasiek wieczorem jest marudny, ma swoją porę kąpieli i tak dalej a my bidulka będziemy ciągać od domu do domu :/ no ale trudno!! zobaczymy jak to wyjdzie :)

a teraz nie mogę się już doczekać ubierania choinki- planuję już po mikołajkach ubrać :) może trochę wcześnie, ale bardzo lubię ten czas kiedy wieczorem świecą się jedynie lampki choinkowe, ten nastrój.. a że wyjeżdżamy do rodziców już 20, to muszę mieć czas się naszą choinką nacieszyć :D

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803007 przez magdalenagal
Pasal, moja Siostrzenica też ma skazę białkową i mleko (Bebilon Pepti) dostaje na receptę z refundacją. Czy dla Was nie byłoby refundacji??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803072 przez pasal
magdalena najpierw kazała mi sprobować z mlekiem HA i w ostateczności da mi cos na recepte, ale ja zaraz pójdę z torbami. Z ciekawości sprawdziłam ile ten bebilon na recepte kosztuje i aż sobie usiadłam 7zł..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803073 przez dorkiszon
Przeczytałam 7 zaległych stron i nigdzie nie znalazłam " Gdzie jest dorkiszon" :P
Ja dziś byłam u koleżanki jej 7 miesięczny syn jest jak piórko mój ciężki jak wół. Jutro idę na szczepienie z nim zobaczymy ile waży. Pozatym teraz widzę różnicę jej syn lekko sie tylko podpiera łokciami, a mój się dźwiga jak nie wiem i ona się strasznie zdziwiła , że on taki silny.
No i czy wasze dzieci stają na nogach? Mój jak tylko siedzi na mnie i czuje pod stopami podłoże typu łóżko czy fotel zaraz mi wstaje , a ja go parteruje, bo to za wcześnie jakaś masakra. Pozatym duzo gada i wczoraj powiedział "tata" , ale przypadkowo :D
Strasznie jest ruchliwy i wiecznie go muszę nosić. W dzień chce spać tylko u mnie na rękach już nie wiem co zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803074 przez magdalenagal
No właśnie nie chciałam Cię dobijać. Siostra mówiła że płaci niecałe 8 zeta. Jak przeczytałam ile Cię to kosztuje to aż mi się przykro zrobiło :-(
Pół dnia myślę jak Ci pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803091 przez MlecznaMama
Uni :kiss: chociaż z perspektywy czasu uznałam moje pytanie za zbyt śmiałe i mało dyskretne :D ale wiesz chciałam zagaić . Co do tych snów to mam tak jak Ty, i pewnie każdy tak ma. Tak to już jest.
Kochane Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie odnośnie mojego karmienia :) czuje się jakby mnie dobry przyjaciel poklepał po plecach :) :kiss:

Dawno nie widziałam Jamajki Qltorki, a jeszcze dawniej Moni154 i Emi..
Karolinkanice biedny Ksawery taki zmęczony na tych raczkach, ale jaki słooodki!

Bea!!! Ty jesteś wuefistką?
Ja mam właśnie takie dzieciątko,które śpi w nocy i w dzien też mu się zdarzy i umie się długo sobą zająć. Taką ma naturę, mam szczęście. Podziwiam takie Mamy jak Pasal! Pasal! za wszelką cenę postaraj się sobie pomóc. Niech Cię ktoś odciąży, bo to można zwariować... Jesteś meGa cierpliwą osobą. PO DZI WIAM!
Dorkiszon mój Robert też mi wstaje :) haha trzeba go pilnować
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803096 przez Martazytka
Pasal- straszne są ceny mleka zwłaszcza tych udziwnionych HA,Comfort, O-Lac itp. Bebilon Pepti bez refundacji też jest drogi. Najgorsze jest to, że nie każdy rodzinny ma tyle "odwagi" żeby wypisać mleko z refundacją i wysyła na początku do Por. alergologicznej żeby alergolog napisał durną kartkę, że można takie mleko na zniżkę - to jest "chore". Jakby Polska była normlanym krajem to leki dla dzieci do kończa pierwszego roku życia powinny być za darmo. A tak wogóle to dziwne, że przy objawach ewidentnych skazy białkowej włączył lekarz mleko HA- bo mleczko te daje się tylko w PROFILAKTYCE alergii- czyli jak mama albo rodzeństwo miało skazę a u dziecka NIE MA objawów. Medycyna jest pokręcona.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Musiałam się wygadać- chyba każdy ma swojego czarnego woła w rodzinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803099 przez Martazytka
I przypomniał mi się tekst jaki ktoś kiedyś zamawiał na koszulkę u mojego męża: Karma to suka.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803101 przez NataliaK
pasal powiem ci tak byłoby mi przykro bo co to dla nich za przyjemnosc siedzenie we dwójke bez dzieci bez wnuków? ale ile mam sie prosić? zaprosiłam, chciałam - nie orzyjadą więc dlaczego miałąbym mieć wyrzuty? nie chce uszczesliwiac nikogo na siłe ale niestety mam za dobre serce, do tej pory starałam sie robic co tylko moge aby pomóc ni tylko rodzinie ale tez znajomym i czas to zmienic bo mało kto to docenia niestety. Powiedziałam raz, mama wie, że zapewnie im wszytsko w wihilię nawet transport. No i wiem, ż ei tak przyjadą..co do Twojej sytuacji to szczerze nie wiem bo jeżeli piszesz,że nie masz ochoty i masz tam siedziec tylko po to żeby być? to ja bym wolała spedzic ten czas przy dzieciach i mężu.

Dorkiszon no bo wszytskie wiedziały, ze Ty i tak wrócisz :D

Miałam właśnie być u kosmetyczki ale mąż nie dojechał z pracy, masakra jakaś :( do tego młodzieniec dzis pięknie spał na spacerze chyba ze 2h więc myślałam, ze humor mu dopisze ale od 17 zaczeło sie mega marudzenie i płacz. Uśpiłam go własnie z takim rykiem jakby go zażynali...miałam nic nie kupować ale wpadłam przypadkiem na "coś" i kupiłam szkrabowi na pierwsze mikołajki taki drobiazg :)ale o tym jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803108 przez MlecznaMama
Martazytka a to dziady, bo inaczej nie powiem.. masakra

Nataliak Mój mały wieczorem zanim zaśnie właśnie robi taaaaką jazde,że nie wiem jak się nazywam...wrzask jakby się cos działo...
taaaak to pierwszy Mikołaj w życiu :) ja mówię Robercikowi"bądź grzeczny bo Mikołaj na Ciebie zagląda":P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803125 przez magdalenagal
MlecznaMama- jakie sny... ja nawet nie wiem czy ja śpię ;-) Buła śpi z nami więc śpię jak zając pod miedzą... Erotyczne?? Hahahahahha. Organ nieużywany zarasta prawda ;-) więc u mnie proces w trakcie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803129 przez MlecznaMama
Magda przyjdzie czas,że sobie to odbijesz :)a wtedy bedzie szaaaleństwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803147 przez nala
Mleczna, ja teraz też tak często sie budzę, że w ogóle mi się nic nie śni nie mówiąc o eroticach hehe :)

Martazytka, to jakie mleko daje się dziecku ze stwierdzoną skazą białkową? A co do rodziny to czarne owce są w każdej niestety. Pozostaje tylko współczuć.

Pasal, a jak dziewczyny w dzień? Jak ten skoczek? Da się cokolwiek zrobić przy nich, zabawiają się same czy niet?

Jejku Mleczna, Bea też bym chciała żeby moja sie sama zabawiała :/ dzisiaj po południu też mi nerwy zszargała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803183 przez bea2a
Mleczna skończyłam co prawda AWF ale nie pracuje w zawodzie. Skończyłam też Zarządzanie Marketingowe na Uniwersytecie Ekonomicznym i zajmuje się właśnie marketingiem. A AWF to był wybór ze względu na sport, który kiedyś uprawiałam - wioślarstwo. No ale to już przeszłość. A skąd to pytanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl