BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #580467 przez Joanna89
Dokladnie:) kazdy sobie rzepke skrobie hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580472 przez Joanna89
Dopóki mi zdrowie pozwoli - ćwiczę, jeśli lekarz powie ze moze to zaszkodzić malutkiej to odrazu przestane:) kije sa.super hehe ale ja mam dużego psa i z kijami nie da rady hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #580473 przez Patrizia
magdalena to cos dla Ciebie tam sa bluzki z napisami zakaz dotykania :P zerknij sobie nie bedziesz musiala mowic odrazu bedzie widac :P ja nie mam narazie problemu z tym ze ktos dotknie brzuszka :)

moda.allegro.pl/koszulka-koszulki-ciazow...iet-i3045852124.html




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580474 przez magdalenagal
Patrizia napisał:

magdalena to cos dla Ciebie tam sa bluzki z napisami zakaz dotykania :P zerknij sobie nie bedziesz musiala mowic odrazu bedzie widac :P ja nie mam narazie problemu z tym ze ktos dotknie brzuszka :)


Ja to bym taką z lekkim wstrząsem elektrycznym chciała.. :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580476 przez dziubasek
Dorkiszon to nasza forumowa zadymiara ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580481 przez Nikaa
dziubasek wspólczuje bólów kręgosłupa - wiem co to znaczy - mi pomogła nasza forumowa koleżanka z propozycją ćwiczeń ( może zapytaj - może i dla Ciebie coś się znajdzie) i właśnie taka duża piłka do ćwiczeń - to też rozluźnia kręgosłup ooo wrzucam linka

oczywiście takich ćwiczeń jest więcej te tutaj są najprostsze i można je stosować np. siedząc i ogladając TV - może to pomoże ?
Dorkiszon kijki są bardzo fajne :) a teraz jak wiosna budzi się do życia tym bardziej warto z nich skorzystać :) taki mam zamiar :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580482 przez dorkiszon
Joanna89 no jasne jak ja wychodze z basenu to pierwsze co to myśle, ale super się czuje normalnie jakby mi ktoś wstrzykną hormon szczęścia.
Nie rozumiem ludzi którzy wogóle nie uprawiają żadnego sportu nawet na spacer nie wychodzą może tak zostałam wychowana. Znam wielu ludzi czy to z pracy czy ze szkoły no mnóstwo jak każdy, ale nie mam koleżanki która dałaby się namówić na wyjście na rower na basen czy pójście w góry.
Jakaś przewlekła choroba domatorów powszechnie panuje. Ja pracowałam ciężko fizycznie i gdy tylko weekend zaraz sport.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580487 przez dorkiszon
uniuni napisał:

Dorkiszon przecież nikt nie pisał, że masz NIE ćwiczyć. Dziubasek pisała o sobie, a ja o sobie. Tyle w tym temacie, bo ja widzę, że Cie jakoś to prowokuje co napisałyśmy z Dziubaskiem.



Pewnie, że prowokuje nie jestem obojętna na takie wypowiedzi.
Wam tez nikt nie każe ćwiczyć. Tylko po co odrazu robić ze sportu winowajce poronień tego nie czaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580488 przez Joanna89
Dorkiszon ale pamiętaj że kazdy jest inny:) ja nie mam zamiaru nikogo zmuszac:) co do pilki to ja nie korzystam bo nic oprócz frajdy mi nie daje hehe ja muszę poczuć że miesnie pracują:) ja od.zawsze miała sport w zyciu juz od dziecka. Moj maz jest insruktorem wsponaczki kocham sport :) ale nikogo nie zmuszam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580490 przez dziubasek
Nikaa staram sie wykonywac te cwiczenia, tylko ze Miss zaraz tez chce i w sumie dupa z tego wychodzi... a jak ona spi to ja juz konam ze zmeczenia...
Jutro ide na basen...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580492 przez uniuni
dorkiszon napisał:

Joanna89 no jasne jak ja wychodze z basenu to pierwsze co to myśle, ale super się czuje normalnie jakby mi ktoś wstrzykną hormon szczęścia.
Nie rozumiem ludzi którzy wogóle nie uprawiają żadnego sportu nawet na spacer nie wychodzą może tak zostałam wychowana. Znam wielu ludzi czy to z pracy czy ze szkoły no mnóstwo jak każdy, ale nie mam koleżanki która dałaby się namówić na wyjście na rower na basen czy pójście w góry.
Jakaś przewlekła choroba domatorów powszechnie panuje. Ja pracowałam ciężko fizycznie i gdy tylko weekend zaraz sport.


Jedni lubią sport uprawiać, a inni jak im skarpety dryfią :) Różni ludzie, różne charaktery, różne preferencje. Ktoś może być zaszokowany, że nie czytasz książki w wolnym czasie, tak jak Ty, że ktoś jest domatorem. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580493 przez dorkiszon
Joanna89 ja miałam kiedyś dobermana tez nie potrzebowałam kijów zreszta wtedy nie były znane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580499 przez dorkiszon
Ja też nikogo nie zmuszam do sportu wiadomo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580505 przez Joanna89


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

to ja i moja główna pasja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580509 przez dorkiszon
dziubasek napisał:

Dorkiszon to nasza forumowa zadymiara ;)



Musiałam trochę nadrobić , bo mnie nie było i jakoś nudo tutaj było same smętne tematy, a zadyma musi być przynajmniej są jakieś emocje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl