BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688426 przez Niesia
Ja również trzymam za Ciebie kciuki, i za wszystkie przyszłe mamusie, które muszą coś zaliczyć lub się obronić.

Zdrzemnęłam się, zjadłam tabliczkę czekolady a do nauki dalej mi daleko. Ale muszę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688446 przez EwelinaB87
Zaliczyc to ja z checia moge wiecie kogo :P
ja juz mam wspomnieniem mych studenckich lat bo mija 2 rok po studiach beztroskich latach etcetra etcetra :P

dzisiaj troszke ulalo, u mamy swietnie na balkoniku a u mnie duchota nie z tej ziemi.
Agniesiu daj mi jeszcze raz na pw kolory tych włóczek bo ja ciagle nie wiem jakiej użyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688468 przez MamaBąbelka
Widzę, że przygotowania u wszystkich idą do przodu, u nas ostatnio stanęły, jedyne co to jedne chusteczki i pieluchy kupiliśmy po jednym opakowaniu, żeby karta rossmannowa ważności nie straciła, reszta czeka na wypłatę :).

Klauduśka, Cukiereczek, Joanna, brzunie cudne i wszystkie już takie duże :), lada moment maluszki będą na świecie :).

Niesiu i Cukiereczku, trzymam kciuki za egzaminy :).

My wczoraj byliśmy u teściów na grillu, a dziś u dziadków na małym rodzinnym zjeździe. Niestety, choć prawie wcale nie chodziłam wczoraj po dworze, to jakimś cudem złapałam kleszcza. Co gorsza podrapałam go, bo nie przyjrzałam się, myślałam, że się pobrudziłam, no i niestety została główka, dopiero późnym wieczorem się przyjrzałam i doszłam do wniosku, że to mógł być kleszcz i żeby mieć pewność, wolałam pojechać do szpitala. Pani pielęgniarka usunęła resztę i potwierdziła, że to kleszcz, teraz muszę się obserwować. Późno położyliśmy się, a potem średnio do 2 godziny przychodziła nowa burza, także dziś oboje półprzytomni byliśmy :).

Dziewczyny, szukam przewijaka, ale w żadne dzikie kolory i wzory, raczej coś białego, beżowego, szarego, ostatecznie fiolet, wczoraj widziałam w Świecie Dziecka całkiem ładny, biały w szare motyle, ale nie sprawdziłam producenta i teraz nie mogę znaleźć. Może widziałyście jakiś prosty, delikatny przewijak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688476 przez agniesia1604
Taki to sweterek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688481 przez Monix
Hejka. Remont skończony (prawie), już jestem w domu, będę z Wami częściej :)

Z nami wszystko dobrze no może poza tym, że JA mam duży problem z przemieszczaniem się, z leżeniem też nie za ciekawie bo po pierwsze nie wygodnie, po drugie jak chcę wstać to nie mogę :dry: muszą mnie podnosić :S
Generalnie brzuch to mi za moment pęknie w szwach, pojawiło się sporo rozstępów, nie wpspomnę o opuchniętych kończynach ech, ale jeszcze z 2-3 tygodnie i będzie po wszystkim :laugh:

W czwartek wizyta, to dowiemy się ile kawalerowie ważą i w ogóle czy wszystko w porządku.

Pozdrawiam Was mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688483 przez agniesia1604
u nas też zdeczka padało ... aż tak padało że jakby z wiadra ...
Mielismy szeroko balkony otwarte i nie zdażyłam zamknąć taka nawałnica przyszła....
Mam 1,5 metra balkony więc wyobraźcie sobie jak musiało zacinać... że miałam całe panele zalane:)

A jak stanęłam w oknie balkonowym to byłam CAŁA mokra - jakby smingus dyngus normalnie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688484 przez agniesia1604
Monix napisał:

Hejka. Remont skończony (prawie), już jestem w domu, będę z Wami częściej :)

Z nami wszystko dobrze no może poza tym, że JA mam duży problem z przemieszczaniem się, z leżeniem też nie za ciekawie bo po pierwsze nie wygodnie, po drugie jak chcę wstać to nie mogę :dry: muszą mnie podnosić :S
Generalnie brzuch to mi za moment pęknie w szwach, pojawiło się sporo rozstępów, nie wpspomnę o opuchniętych kończynach ech, ale jeszcze z 2-3 tygodnie i będzie po wszystkim :laugh:

W czwartek wizyta, to dowiemy się ile kawalerowie ważą i w ogóle czy wszystko w porządku.

Pozdrawiam Was mamuśki :)



super:)
My remont zaczniemy 8 lipca ... i hmmm na mieszkanie będę mogła wejść hmmm po 20 lipca... a to w sumie będzie praktycznie w terminie ....
Ponoć te lakiery po cyklinowaniu są takie aż bardzo szkodliwe że nie zaleca się przebywanie przez kilka dni ... no ale nie wiem ... zobaczymy ...

Czytałam różne o tym opinie - że niby tylko dobę nie powinno się przebywać... że potem już okey ...

Pomyślimy zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688485 przez klauduska89
Jejku Monix u Ciebie to już tylko kilkanaście dni i będzie po wszystkim i będziesz tuliła swoich chłopaków :) jak ten czas leci :ohmy:
Co do przewijaka to ja też muszę kupić i też chciałam w stonowanych kolorach ale nie mogę nic znaleźć fajnego. A macie już wanienki dla maluszków? Ja zamierzam zamówić w tym tygodniu i z powodu braku miejsca wywiozę narazie do mamy. Chyba w przyszły weekend wezmę się za pranie ubranek bo trochę tego jest i pewnie sporo czasu pranie i prasowanie mi zajmie. Jeszcze tylko w poniedziałek muszę zamówić komodę.
Cały dzień się u nas chmurzyło i ani kropelka deszczu nie spadła...za to wyszło piękne słoneczko teraz i znów w nocy będzie gorąco, a o 7 przychodzi ekipa i koniec spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688501 przez EwelinaB87
powiedzcie mi czy juz tak jest czy ja mam tylko teraz, ze przy drugim zakupie u tego samego sprzedawcy nie ma recznego ustalenia dostawy albo dostawy 0zl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688506 przez EwelinaB87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688513 przez klauduska89
Ewelina czy Ty jesteś taka wstrętna i wstawiłaś zdjęcie pysznych poziomek :unsure: :ohmy:
Tak sobie podczytuję lipcówki i zaczynają już powoli rodzić, część ma już skurcze...myślę że ze 2 tygodnie i u nas zacznie robić się nerwowo na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688541 przez Joanna89
Nio kolejna lipcówka urodziła synka:) Ja nie mam ani skurczu , ani rozwarcia.. szyjka ok... będę się kulać rok z brzuszkiem hihi ;D Gdzie tam do 25 lipca.... chodzenie po schodach mało działa, sex- wogóle :/ ale za 2 tyg będziemy zwiększać intensywność :D hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688735 przez klauduska89
poniedziałek godzina 10 a tu nikogo nie ma ? co z wami dziewczyny :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688737 przez agniesia1604
Pogoda się popsuła zrobiło się chłodniej ale bardzo przyjemnie :)
Popadało z rana i teraz czuć powiew wiatru świeżego powietrza...
Brakuje tylko słonka


Staś dziś z rana ułożył się od szyjki aż po środek klatki piersiowej i napierał na moją szyjkę i na miejsce przepony... było to takie trochę duszące ale jak obróciłam się na lewą stronę a potem prawą... to zmienił swoją pozycję i przestał kopać mamusię po zębach:P :)))))))))


Brzuszek zaczyna mi troszeczkę przeszkadzać.. np w siedzeniu na fotelu lub na kanapie..
Na kanapie muszę nogi rozłożyć jak żaba :P Na fotel nie siadam bo potem mam problem żeby wstać:P hahah
Najlepiej siedzi mi się na krześle komputerowym co właśnie czynię.
Coraz częściej muszę się położyć aby odpocząć bo mam wrażenie ucisku na kręgosłup co powoduje potem spuchniete nogi.


Przymierzam się dziś do przeinstalowania systemu w komputerze ale to jak mąż wróci ... dlatego moze mnie nie być już dzisiaj po 17 ....


Życzę miłego i spokojnego dzionka:P))))))))


Poziomki.... mrau ... :)

Na poziomki sikają lisy i trzeba je ponoć kilka razy dobrze umyć:P hehehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688739 przez agniesia1604
Klauduska,
no widzisz cisza przed burzą może?:)

Lipcówki pomału się rozpakowują ... coś czuję że my w lipcu też będziemy takie w napięciu :)
Ja cały lipiec praktycznie będę miała teściów - więc moze to sie różnie skończyć :P Bo teście czasem działaja jak płachta na byka:) hahahahahahhaha ale pewnie mnie mało będzie w lipcu bo i remont i rodzinka i chrzesnica mojego meża.... ach sporo tego na lipiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl