BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #689158 przez agniesia1604
Nom ja sie na tym allegro złapałam na kilka sztuk a potem trzeba było to rozwiązywać... :P
Ale juz się nauczyłam ... tak jak koleżanki piszą ...do koszyka ... i do koszyka ... i na koniec wybieramy opcję dostawy...
Niestety kązdy z dostawcó ma inne zasady ... jedni mają takie koszta przesyłki inni mają takie koszta a jeszcze inni mają darmową dostawę powyzej jakieś kwoty...
Należy czytać informacje zawarte w aukcji :)
Także za pobraniem są też inne kwoty aniżeli jak się płaci przelewem ...
Ja wolę ostatnio płacić PAYU... szybko dostaję potwierdzenie ze sprzedajacy otrzymał kasę ... i wtedy orientuję się że w ciągu powiedzmy 1-2 dni wyśle do mnie przesyłkę...


Co do przesyłek za pobraniem ... prawda jest taka ze płaci się za to więcej ... ale i tak najpierw musisz podpisać a potem mozesz otwierać paczkę przy kurierze ... więc najpierw i tak musisz zapłacić zeby moc sprawdzić ... GLS chyba nie ma takiej opcji ze mozesz przy nich sprawdzać ... przynajmniej mi facet odmówił - powiedział zę jak będzie coś nie tak to mam skontaktowac się z infolinią. DZIWNE!....

Reszta kurierów ma obowiazek przy Tobie stac i czekac na Twoją komendę - ze wszystko okey :))))

Lub mozna się z nimi dogadać ....:P Ja tak robiłam ... jak bylo kilkanascie rzeczy w pudle ... że jak będzie coś nie tak to do nich zadzwonię a oni mi zostawiali sygnałka - nr na telefonie:)))


__________



Mnie jeszcze ani jeden komar nie zasssał :P
Mam siatki na oknach ... poza tym jak wychodzę to jakoś mnie omijają widocznie :))))

Męża ze 3 komary zasssały :P)))))))


______________

Dziś kupiłam sobie jakiś krem na tzw: LEKKIE stopy firmy EVELINE kojąco relaksujący krem do stóp... - poleciła babka która go stosowała jak była w ciąży - Pani ze sklepu...:))))

Po pierwszej aplikacji mogę go szczerze polecić ... mam uczucie świeżości, lekkości i chłodnego uczucia ...:) Podobnie też działały kremy z biedronki te chłodzące:)))

___________


Joanno czy również masz taki napięty brzuszek ? Bo mam wrażenie ze tak ... mój tez jest taki jak Twój ale dodatkowo jak dotykam to jest taki napięty i maluszek się na nim opiera przez co taki twardszy:)

________


Co do mojej kości łonowej - czasami boli mnie czasami bardziej... I nie wiem od czego to zależy ... wiem jedno - BOLI CODZIENNIE :))))))
Nawet biorąc te wapno specjalne nie zmniejszyło mi dolegliwości ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689159 przez Kataleja
teraz tylko brakuje najwazniejszej ozdoby wozka ,mojej Polci :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689161 przez asiulek_dolls
śliczny pojazd czeka na Polę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689162 przez Kataleja
oooo agniesiaa gdzie zakupilas ten krem? drogi? chetnie bym zakupila i sobie bo chyba od ciezaru stopy(skora) taka brzydka mi sie robi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689163 przez agniesia1604
śliczny wózeczek :)
Pokoik wygląda też na cudo:P


Jak tak zagladam do lipcówek mam wrażenie że wiele szykuje pokoiki osobne dla maluchów ... musze zapytać jak sobie wyobrażają spanie malucha czy razem czy jednak osobno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689166 przez Kataleja
agniesiu -pokoik nie moj ,wozeczek przyjedzie pod koniec tygodnia :( :blush:
moja dzidzia bedzie z Nami w pokoju a co lepsze chwilowo mamy takie warunki ,ze i Gabrysia (ta mlodsza z nami)ale da sie rade :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689168 przez agniesia1604
Ja ten krem kupiłam w SZKOT
taki sklep z chemią ...

Ale jest ten krem dostępny tez na allegro - jeśli masz zamiar cos kupowac to moze ten ktoś bedzie miał ten krem:) I też płaciłam 7zł za 100ml za niego tyle co na allegro kosztuje:)

tak ten krem wyglada i tak się nazywa:
allegro.pl/eveline-lekkie-stopy-kojacy-k...top-i3292451520.html


Podobnie działają te żele do stóp w biedronce ale są klejące a ten EVELINE nie jest klejacy


A tu w Krakowie - odbiór osobisty allegro.pl/eveline-lekkie-stopy-kojacy-k...hit-i3336418888.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689169 przez agniesia1604
Kataleja napisał:

agniesiu -pokoik nie moj ,wozeczek przyjedzie pod koniec tygodnia :( :blush:
moja dzidzia bedzie z Nami w pokoju a co lepsze chwilowo mamy takie warunki ,ze i Gabrysia (ta mlodsza z nami)ale da sie rade :blink:


ahaaaa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689172 przez olivka
kataleja śliczny wózio :)

Zamawiam z allegro za pobraniem, z tego względu, że już kiedyś robiłam najpierw przelew a później towar i takim sposobem towaru do tej pory nie dostałam, a sprzedająca zapewniała, że towar już jest wysłany, albo że za chwilę zostanie wysłany ... no i teraz już zamawiam tylko za pobraniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689175 przez klauduska89
a powiedzcie mi jakie pampersy bierzecie do szpitala i ile? paczkę?
Od wczoraj mały chyba uciska mi na jakiś nerw bo strasznie bolą mnie plecy z prawej strony na dole i ból promienieje mi do prawej nogi i jak chodzę to aż kuleję, mam nadzieję że to szybko przejdzie... :dry:
kataleja super bryka dla Poli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689181 przez Kataleja
zakupie ten krem ,jak dobrze miec Was ,jak to mowia co kilka głów to nie jedna :woohoo:
dziekuje za pozytywne opinie wozeczka,i pomyslec ze mial byc turkusowy hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689183 przez MamaBąbelka
Kataleja, śliczny wózek :)

Klauduśka, ja kupiłam jedne z Rosmmanna i jeszcze kupię z Biedronki, w razie gdyby na jedne zareagowała źle, to wolę mieć od razu inne, chyba otworzę obie paczki i po prostu wyjmę połowę i z drugiej połowę dołożę i całą paczkę do szpitala wezmę.

Co do opuchniętych stóp, ja miałam ten z Biedronki w domu, ale w ogóle nie działał, za jakieś 12 zł kupiłam w Rossmannie Bielenda Sexy Mama krem chłodzący do stóp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689187 przez agniesia1604
MamaBąbelka napisał:

za jakieś 12 zł kupiłam w Rossmannie Bielenda Sexy Mama krem chłodzący do stóp.



No i w Rossmanie łatwiej dostępny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689189 przez agniesia1604
No ale potwierdzenie nadania musi mieć ten sprzedający ... jeśli nie ma to znaczy że kasę powinno allegro zwrócić ... ... Mi się wydaje że jak się płaci PAY U to gdyby coś było nie tak to allegro Ci zwraca kasę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689190 przez Kataleja
coś bym zjadla ale pojecia nie mam co B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl