BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688997 przez MamaBąbelka
Ja mam walizkę na kółkach i dodatkowo na dziecięce rzeczy osobną torbę, ale nawet w takiej walizce chyba warto wszystko poukładać jakimiś warstwami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689009 przez MamaBąbelka
Klauduśka, ja widziałam, że w Rossmannie są staniki do karmienia za niewielką cenę, na początek kupię te, ale jeśli będę mogła karmić, to potem zainwestuje w solidne, bo przydadzą się kolejne miesiące.

Ja powoli myślę o tym, bo jestem zdania, że na 4 tygodnie przed porodem torba powinna już stać spakowana, a termin mam na początek sierpnia, więc po wypłacie muszę kupić ostatnie rzeczy i na początku lipca spakować torbę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689010 przez agniesia1604
patka1603 napisał:

Dzisiaj szkoła rodzenia a po niej jedziemy na zakupy kupić rzeczy do odnowienia łóżeczka już nie mogę się doczekac- od jutra zaczynamy szlifowanie i malowanko :woohoo: :lol:



Postaraj sie przez nawet 3 doby nie przebywać w okolicach łóżeczka malowanego ... tak na wszelki wypadek ...
Jeśli lakierowane to tym bardziej Ci nie wolno:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689012 przez agniesia1604
klauduska89 napisał:

ja miałam kupować torbę do szpitala ale podobna bardziej praktyczna jest walizeczka na kółkach bo wszystko widać gdzie jest poukładane, a w torbie wszystko trzeba przewalać i ciężko później cokolwiek znaleźć.


Aktualnie w Kauflandzie są walizki w promocji ... proponuję się przejechać i zobaczyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689022 przez agniesia1604
Ja byłam dziś na zakupach w Lidlu no i w chemicznym... w sumie pomału też zkupuję rzezy na drugie mieszkanko ... Jakieś środki do mycia i t d ... toć tam też bedzie mąż przebywał i będzie musiał mieć wszystko co potrzebne ... Musze mu przygotować tzw. wyprawkę na nowe mieszkanko:p
W tym ścierki, szmaty, ręczniki, środki do mycia, gąbki, wiadra, czajnik bezprzewodowy, kuchenke elektryczną, hmmm a moze jakieś krzesło do siedzenia by mu się przydało hahahaha :P
papier toaletowy... mydło do mycia się , laczki i buty do remontu i ciuchy ...
ho ho ...
a w sumie żeby tam wejść na mieszkanie to z tydzien nam został ....



Tworze aktualnie program remontu ...to znaczy co trzeba zrobić i powiedzmy jakakolejność i tak powiedzmy ile to zajmie ... jeśli maz będzie remontował tylko po pracy ...a teściu mu pomoże dopiero na sam koniec bo po 13 lipca...:)
I tak ja szybciej na mieszkanie nie wejdę jak 2 tygodnie po lakierowaniu parkietu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689027 przez KingaOc
Ja torbę będę układać tak, aby rzeczy które będą mi później potrzebne były na dnie torby. A któraś z was już zaczęła się pakować?

Mi do kupienia zostały kosmetyki dla małego i łóżeczko, staniki kupiłam jak były w Lidlu, a tak to już chyba wszystko mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689037 przez Joanna89
Zamówiłam jeszcze kilka drobiazgów dla małej, czekam teraz na paczkę ,byłam w Pepco po nakładki na stół i takie tam:P
A tak dziś wyglądamy



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Buziak dla Was !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689040 przez Joanna89
aa i jeszcze jedno z sesji :)



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689046 przez agniesia1604
KingaOc napisał:

Ja torbę będę układać tak, aby rzeczy które będą mi później potrzebne były na dnie torby. A któraś z was już zaczęła się pakować?

Mi do kupienia zostały kosmetyki dla małego i łóżeczko, staniki kupiłam jak były w Lidlu, a tak to już chyba wszystko mam.


Ja Torbę mam spakowaną ... czeka ... i tylko z niej czasem wyciagam to aparat , to ładowarkę do telefonu...
Niestety ja jestem przygotowana ze wzgledu na to ze mam jeden wielki bałagan ze wzgledu na przeprowadzkę - więc mam naszykowaną i leży i czeka ...ciuszki pozostałe spakowane do kartonu i czekają na nowe mieszkanko... :P więc to co naszykowałam musi starczyć:)
Naszykowałam rozmiar 62...
w tym: śpioszki, kaftanik, sparpetki, czapeczka, łapki, pajacyk, body z krótkim rękawkiem ... wszystko w kolorze niebieskim :P

Nawet maż ma naszykowane rzeczy do szpitala... laczki + spodnie dresowe + koszulka :)
Jakieś herbatniki + woda też w torbie:)

Brakuje w torbie SUSZARKI ... nawet dokumentacja ciążowa leży na wierzchu torby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689054 przez Joanna89
Moja torba też już spakowana, zostały 4 tygodnie.
Suszarka jest w szpitalu, ciuszków tez nie muszę mieć, tylko na wyjście,mydełko ,żel itp też jest w szpitalu, woda także dostępna.
jedynie mam spakowane podpaski, 20szt pampersów, chuteczki nawilżające, 2 koszule,nakładki na sutki, majtki bawełniane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689061 przez KingaOc
Nie wiem jak z ciuszkami zrobić, zabrać tylko w rozmiarze 62 czy wziąć również w 56? Jak wy robicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689064 przez KingaOc
Joasiu a Ty jak zwykle pięknie, chyba w kompleksy wpadnę. I żadnych zdjęć nie mam :( może mężowy się popłaczę to mi z litości zrobi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689080 przez EwelinaB87
Ja mam juz wiekszosc rzeczy spakowane, mama wypierze malej rzeczy bo ja tutaj tego nie wysusze i jeszcze kupie koszulki nocne, pampery i klapki;)

Mnie od wczoraj jakos brzuch boli nie wiem czy od jelit czy macica, ale malutka wyciagnela nogi pod zebra i mi zoladek ugniatala, ciagle zle sie czuje :(

jeszcze od czwartku wciaz nie dostalam szydelek i mnie szlag trafia :/


Mamobabelka jakie te staniki? pewnie jakies standardowe...
Musze kupic jakis fajny ale nie kupie wiecej niz jednego bo ciezko jakis dobrac.
Wezme do szpitala sportowe staniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689092 przez asiulek_dolls
MamoBąbelka dzięki za rady :) myśle że wykorzystam twoje sposoby :)

na szczęście u mnie jest zdecydowanie mniej komarów niż w miejscowości gdzie mieszka moja rodzinka no i siatki w oknach mam we wszystkich pokojach i kuchni więc muszę się przed nimi chronić tylko jak wychodzę z domu... ahhh jak ja ich nienawidzę, od zawsze miałam na nie uczulenie, mam nadzieje że Kacper pod tym względem nie wda się w mamusie ;)

widzę że każda z nas odczuwa ulgę przy pogodzie jaką mamy teraz :) oj chyba nam wszystkim te upały trochę dały w kość...

co do rzeczy do szpitala to myślę że rzeczywiście warto tak to poukładać żeby to co najpotrzebniejsze do porodu było na wierzchu, rzeczy dla Kacperka też spakuje do mojej walizki ale wykorzystam do tego osobną kieszeń,
wogóle to się zastanawiam jak to wszystko pomieścić, niby walizka nie taka mała ale narazie wrzuciłam do niej podkłady poporodowe i te na łóżko i całkiem sporo miejsca zajmują... a jak dorzucę ręczniki to już naprawdę ciasno się zrobi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689107 przez olivka
hej mamusie :)
Mam pytanie. Jeżeli chcę zrobić zakupy na allegro u jednego sprzedawcy (za przesyłkę płacę jednorazowo) to jak zaznaczać artykuły, żeby nie naliczało za każdym razem kosztu przesyłki?? Jest tam taka opcja? czy normalnie klikać na to co chcę kupic i nie patrzeć, że nalicza się koszt przesyłek??? Pierwszy raz będę tyle rzeczy na raz kupować od jednego sprzedawcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl