BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #698827 przez katarzynaxxx89
klaudusia to się pochwal przesyłką, foteczki poproszę. U mnie też upały ale nogi nawet mi aż tak nie puchną wieczorem troszeczkę przy kostkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698830 przez EwelinaB87
Ja od rana mecze prasowanie mego meza, wiekszosc letnich koszul mu wczoraj upralam i po 6opadlam z sil a on sprzata nasza kuchnie, niby2x2 ale juz 1,5h czysci, ale jak to facet-gruntownie dokuczajac mi ze ja wcale nie sprzatam i jest wieczny burdel, nawet mu sie snia koszmary o tym :dry:
czekam na kuriera z wozkiem, mam nadzieje ze lozeczko tez przyjedzie, potem moze pojedziemy do sklepu po reszte rzeczy a jutro jedziemy jednak do lasu na dwa dni, ale jade z walizką wiec bede przygotowana ;)

duchota straszna,

Dobrze ze z jasiem i reszta wszystkow porządku,
maminka uwazaj na siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698880 przez klauduska89
no jak tu się nie zdenerwować...wiedziałam że to nie będzie dobry dzień..zamawiałam sedes podtynkowy i mi się spieszyło żeby jak najszybciej przyszedł to by już go zamontowali w łazience, i co? przyszedł z potłuczoną misą...nosz Fuck! protokół uszkodzenia spisany i trzeba będzie czekać aż do przyszłego tygodnia nim przyślą nowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698884 przez Joanna89
Helo brzuchatki :)
My czujemy się dobrze w sumie powiem "jak zwykle" ale to dobrze.
Od rana mam ADHD i mnie nosi. Rano zrobiłam pranie już ładnie wyschło więc prasowałam koszule dla męża ,ręczniki i takie tam... Podkurzałam całe mieszkanko i nawet "wyfroterowałam" panele aż pięknie świecą , łazienka , kuchnia lśnią. W końcu se siadłam na dupkę :D mąż wraca wieczorem już nie mogę się doczekać... no z chłopami niby zle ,ale bez nich jeszcze gorzej :/ Tym bardziej ,że mój S od początku mojej ciąży pracował w domu, a teraz końcówka to musi jeździć do kontrahentów :/

Niesia ładnie wyglądasz i czekamy na końcowe efekty.

Alicja jak zawsze aktywna kopie wyjątkowo w pęcherz chyba jej zapodam muzyczkę relaksacyjną :P

A my dziś takie okrągłe :



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698931 przez katarzynaxxx89
Joanno pięknie wyglądasz o i brzusio urusł tak mi się wydaje. U nas burza się zaczeła i leje, przynajmniej nie będzie takiej duchoty. Ja też dziś porządki łazienka i kuchnia czyściutkie nawet umyłam okno w kuchni a spoko bo jest dość małe to nawet poszło za większe się wezmę po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698940 przez Joanna89
No właśnie nie urósł :angry: cały czas 102 cm:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698953 przez mami_nka
ale wam zazdroszcze tej werwy u mnie syf az mi wstyd chcialabym posprzatac... maz rano mial badania do pracy bo sie skonczyly pojechal przed 7 wrocil skosil zjadł kebaba po drodze do pracy bo nawet obiadu nie bylo i jest na popo :( ehh ale co ja zrobie nic mi sie nie chce leze... wlasnie wzielam tabse zaraz sie zacznie zas :( cisnienie mierzylam jest ok prawie ksiazkowe ale puls prawie 120 :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698968 przez mami_nka
Kochane narazie mam zdjecia od Samiboo i pani Sabiny ktore sa na jej str ale Asia i tak nie ma FB :) wiec pokazuje

Narazie dostałam wszytsko oprócz poszewki na podusie i kołderkę bo inna miara byla na metce a zmierzylam i jest inna wiec pani mi poprawi lekko zwęzi i przyjdzie w poniedziałek jutro zlozymy łóżeczko albo w niedziele zobacze jak sie bede czuć... ale zdjecia z poscielą wam juz pokaze w poniedzialek :)

wszystko co do łóżeczka jest w motyle i groszki a kocyk i zawieszka oraz sowa w ptaszki z minky jestem bardzo zadowolona polecam a te pompony?? CUD MIÓD :) wykonanie w pełni mnie zadawala jest super... material tez ekstra wszytsko piekne chociaz to mi dało usmeich na twarzy dziś... Polecam warto bylo dac troszke kaski... organizer sama wymyslilam jezeli chocdzi o układ i kokardki :) i kokardke na smyczy też :) ale wyszło super p.Sabina tez zachwycona mowila ze dla córki zrobi taki jak bedzie kiedys mieć :)

pokazywarka.pl/cuux1c/

co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698971 przez EwelinaB87
Dostałam wózek!




hlyhly :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698975 przez Joanna89
EwelinaB87 sąsiadka ma identyczny wózek od marca :)



Maminka piękna pościel:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698977 przez mami_nka
No to jestes szczesliwa :) bardzo fajny... ładny kolorek taki intensywny....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698980 przez EwelinaB87
Maminka śliczne slitasne i w ogole, ale widac ze kasa poszla niemala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698982 przez mami_nka
no nie mała ale nie żałuje zreszta jakbym chciala kupic tyle rzeczy to podobnie by to wyszło mysle z jakiś lepszych firm. czego sie nie robi dla mojej pierdoły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698983 przez EwelinaB87
Ten fiolet strasznie mi sie podoba nie jest taki metaliczny jak na zdjeciu ale prezentuje się swietnie jestem zachwycona, ale musial maz zejsc po niego bo przywiozl taki stary kurier to, łózeczko tez przyszlo, ale narazie nie mam jak go rozpakowac bo zupelnie nie mam teraz miejsca przez te kartony ale jestem taka szczesliwa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698987 przez Joanna89
Nio kolorek jest bardzo ładny :)

Jadę na zakupy :) mleko się skonczyło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl