BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #706952 przez katarzynaxxx89
no fakt trzeba też patrzeć na skład ale ja się na tym nie znam to wybieram takie co jest napisane od 1 dnia, a jeszcze nie kupiłam na słońce nic muszę coś wybrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706961 przez EwelinaB87
pisza ze jedynymi filtrami ktore sie dla noworodkow nadaja to mineralne filtry dostepne tylko w aptece dzialaja jak lustro i mniej niz 50 nie ma sensu wiec i tak zaloze piluche na fotelik wychdzac ze szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706962 przez MamaBąbelka
Katarzyna, fajny brzusio, też cyba już dość nisko.

Asia, to przed porodem pewnie normalne i te mdłości i brak apetytu i niepokój :). Przy Tobie ten brzusio taki ogromny :).

Zii, no to do dzieła :). A synuś na szczęście taki raczej w sam raz będzie :), no i fajnie, że wyniki ok :). Ja ktg będę miała u siebie na wizycie w następną środę, a potem w szpitalu to dopiero po terminie.

Niesia, Ty to tak ładnie, proporcjonalnie wyglądasz :). Pokaż lepiej ten kącik Laurki :).

Klauduśka, ja mam ten z Ziajki. Może w aptece?

Ja trochę lepiej się czuję, pranie u babci zrobiłam, jutro mąż ma wolne, bo jedzie z babcią do lekarza, a pod wieczór wpada mój chrześniak z siostrą i rodzicami. Także od rana sprzątanie, nie jęczenie, jak dziś ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706964 przez Niesia
EwelinaB87 napisał:

niesiu ja ju to zaobserwowalam wczesniej :P

a jak wyglada ugryzienie?


Ja nie miałam doświadczenia w sprzedawaniu, dlatego myślałam że ludzie naciągają żeby jeszcze zarobić na wysyłce...teraz wiem, że niekoniecznie.

co do ugryzienia... od razu po wyglądało jak poparzenie pokrzywy. Już posmarowałam jakąś maścią na ukąszenia i jest ok... nie swędzi mnie. To coś wyglądało prawie jak komar, było troszkę większe i miało odwłok taki białawy w cieniutkie czarne paski :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706970 przez wunia1984
Pati mi zarówno lekarz pierwszego kontaktu i ginekolog w szpitalu powiedział aby je odstawić i wczoraj pytali czy to zrobiłam. Chodzi o to żebyś krwotoku nie dostała :)
U mnie samopoczucie ok, troszkę więcej wydzieliny i czasem ból podbrzusza. Mała ułożona centralnie pod żeberkami więc wpycha mi tam co może i chyba ma frajdę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706989 przez Joanna89
My już po spacerku, trochę się dotleniłam :) pomoczyłam nóżki w wodzie:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

wcinam arbuza:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706999 przez MZS
Joasiu troszkę zazdroszczę Ci możliwości pomoczenia nóżek :)
Ja już w łóżeczku. Mąż na spinningu a ja umyta i najedzona odpoczywam.
Dziewczyny czy Wasze bobasy też tak szaleją koło północy? Mój Franiu najaktywniej rusza się właśnie wtedy kiedy trzeba iść spać :)
A jak tam u Was ze spaniem? Mnie już boki bolą od niemożliwości spania na brzuchu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707027 przez Joanna89
MZS u mnie ze spaniem jest jak narazie dobrze,teraz czesciej wstaje na siku,pare kropel doslownie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707106 przez patka1603
wunia1984 napisał:

Pati mi zarówno lekarz pierwszego kontaktu i ginekolog w szpitalu powiedział aby je odstawić i wczoraj pytali czy to zrobiłam. Chodzi o to żebyś krwotoku nie dostała :)
U mnie samopoczucie ok, troszkę więcej wydzieliny i czasem ból podbrzusza. Mała ułożona centralnie pod żeberkami więc wpycha mi tam co może i chyba ma frajdę :P



to tym bardziej nie będę się pierdzielić z tymi lekami z obliczeń wyszło mi że skończą się w 37 tyg i 2 dniu więc myślę że najwyższa pora na odstawieni, a wizytę ma w 38 tygodniu.

Co do snu to nie mam z tym najmniejszego problemu a na siusiu nadal wstaję tylko raz koło 6.

joasiu dlaczego nie zabrałaś nas z sobą :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707135 przez iwonta_kg
Dziewczyny wy juz tak blisko konca jestescie... Ja jeszcze 5 tygodni musze czekac! Od wczoraj koszmarnie sie czuje. Ból pleców, podbrzusza, rzadkie bo rzadkie ale dość bolesne skurcze... Gdzie tu jeszcze ponad miesiąc?! Mam pytanie. Czy któraś z was ma zaplanowaną cesarke? Jeśli tak w którym tygodniu? Ja mam na 39 tydzień. Dokladnie 26 sierpnia. Ale zaczynam sie zastanawiać czy nie za późno to jest. Chyba czułabym sie bezpiecznie gdyby cesarka byla zaplanowana na 38 tydzień ciąży... Bede rodzic w innym miescie dlatego tak mnie to stresuje. Gdyby to bylo w moim miescie to bym spokojnie sobie czekała a tak boje sie ze akcja porodowa sie zacznie a ja nie zdążę dojechać do tego drugiego miasta. Wogole ostatnio chodze cala w nerwach i nie moge spac. Wstaje jakies 4 razy w nocy na siusiu a potem patrzę sie w sufit i mysle o tysiącu rzeczach... A jak juz zasne to śnią mi sie jakies głupoty....



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707148 przez ziii
Iwonta nie martw się...!
Niestety, w kwestii cesarki ci nie pomogę, bo póki co rodzę SN, ale pocieszę cię jednym - nawet jak się coś zacznie dziać, to zdążysz dojechać. Mój ginekolog mówi, że cesarkę są w stanie wykonać w każdym momencie - nawet jeśli już główka widoczna jest przez wargi sromowe.

A skąd u ciebie planowana cesarka? Bo chyba przegapiłam temat :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707168 przez Joanna89
MZS u mnie ze spaniem jest jak narazie dobrze,teraz czesciej wstaje na siku,pare kropel doslownie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707192 przez mami_nka
PRZEDSTAWIAM WAM KACPERKA :) własnia dostałam MMSa od Asi :)
Mały jest w inkubatorku ale dziś juz było pierwsze kangurowanie. Troszke wspomagano mu oddech, ale już radzi sobie fajnie z oddychaniem. Jutro prawdopodobnie będzie próba przystawienia do piersi. Asia was pozdrawia !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707196 przez mami_nka
Mam jeszcze wiadomosc od KingiOc. Po wizycie o gin dostała skierowanie do szpitala na wyciszenie akcji, była na badaniu, miała dużo skurczy, ale rozwarcie na opuszek. Miała ktg, dostała kroplówkę i was pozdrawia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707199 przez patka1603
super że u asiulka coraz lepiej, kinga trzymamy kciukasy aby się wszystko wyciszyło i żebyście wytrwały do końca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl