BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #706779 przez patka1603
kurcze a mi się własnie przypomniała że muszę znowu zrobić plan porodu bo ten 1 mieliśmy oddać na szkole rodzenia... no nic to sie biore

zii fajnie że wszystko dobrze, a mi nic gin nie mówi o stanie łożyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706780 przez Joanna89
Zii ja wybrałam XQ bo ma mniejsze przednie koła i spacerówkę można obracać do kierunku jazdy.
Ja nie mam zgagi w ogóle. Nie kupowałam pościeli do wózka, tylko tak ją włożyłam do wózka i fajnie wygląda. Z początku dzidziuś nie może mieć poduszki. To komplet do łóżeczka jest,ale może też posłużyć do wózka.



Dziwnie się czuję. Jakiś niepokój. Nie dobrze mi. Zjadłam czekoladę i wafle czekoladowe.

Kasiagruszka- dziękuję, ja nie sugeruje się modą :) Czasem jednak wolę stonowany kolor niż kolorowe , wolę dodać jakiś fajny dodatek w ładnym kolorze.
Nie raz jak widzę te różowe wózki, rózowe ubranka, różowe buciki,bluzeczki to aż mi za różowo hehe jakby nie było innych kolorów :P w sumie lubię róż- ale właśnie w dodatkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706793 przez wunia1984
patka1603 napisał:

ale sweet brzusie
a twój joasiu to mistrzostwo

kurcze znowu coś pokręciłam z tymi lekami skleroza nie boli-to teraz proszę mi się przyznać kto oprócz mnie brał tableteczki przeciwzakrzepowe acard

Patka ja bralam ale z poczatkiem 36 tygodnia mialam przestać i tak zrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706801 przez Niesia
Zbieram się na pocztę i zbieram...

Chciałam coś w końcu z robić i zrobiłam... ZMASAKROWAŁAM SOBIE BRWI!!! Musze je teraz malowac bo wyrwałam sobie dziurę i wygląda to niezbyt ciekawie. Na dniach muszę się umówić na hennę żelową. :(

Monix, wszystko będzie dobrze. Na neonatologii nie takie maleństwa dobijały do 2 kg! Będzie dobrze. Widok obcego dziecka w inkubatorze był dla mnie straszny co dopiero własnego... współczuję. trzymaj się cieplutko. Wszystko będzie dobrze :) :kiss: :kiss:

A to my:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706803 przez EwelinaB87
niesia cos nie wyszlo,
zaraz posypia nam sie porody ja godzinke sie drzemlam
zaraz zjem sobie golabki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706810 przez Niesia
Poprawiłam, mam nadzieję, że już jest ok.

Co do gołąbków to zjadłabym takie mojej mamy. Gołąbki babci Krzyśka mogą się schować ;)

Dobra... zawijam dupsko i idę na tą pocztę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706811 przez wunia1984
Niesia ślicznie :) Monix trzymam kciuczki za przyrastające kg maluszków :) Będzie dobrze Kochana :) Ewelinka teraz to każda z nas musi być gotowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706818 przez Joanna89
A ja się czuję jak ćma nie dobita :angry: :angry:
Oglądam ciekawy reportaż na POLSACIE , włączcie sobie o zatruciu ciążowym...matko i to w Sosnowcu, pare km odemnie..dzidziuś zmarł :(
Robię obiadek ,mąż już wraca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706826 przez MZS
KingaOC- no czop śluzowy może mieć lekkie czerwone zabarwienie.
No mnie też się przysnęło w ogrodzie i spałam prawie godzinę :)
Teraz już mąż wrócił z pracy i trzeba podać obiadek a potem zagonić go do roboty zanim pójdzie na spinning.
Joanno nie oglądaj takich programów :) Moja mama mi zabrania a ja nawet nie chcę zwłaszcza teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706836 przez Joanna89
MZS - nic złego mi się nie dzieję, jak oglądam raczej uświadamia jakie zacofanie występuje jeszcze w Naszym kraju. Od zawsze lubiłam medycynę i różne problemy zdrowotne. W szpitalu też dużo widziałam.
Zmykam do kuchni, smażyć ziemniaczki, może potem pojedziemy nad wodę, może lepiej się poczuję bo jak na razie to nie za fajnie mi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706837 przez agniesia1604
aż zacznę mierzyć sobie ciśnienie:)

127/65 i 61

Więc okey:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706841 przez klauduska89
Pół godziny nadrabiałam zaległe posty ...:)
Monix trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze, maluchy niedługo zaczną przybierać na wadze i jeszcze troszkę a będziesz z nimi i z córeczką w domu.
Joanna weszłam na forum z przekonaniem że już pewnie tulisz małą albo chociaż w szpitalu już jesteś, a Ty co? siedzisz sobie w najlepsze w domu i robotę sobie wynajdujesz...Piękny brzuszek Golasie :)
Ewelinko to widzę że u Ciebie zaczyna się już coś dziać i to na poważnie, nogi na tydzień zaciskaj a później idź spokojnie rodzić :)
Kinga Ty też już pewnie niedługo będziesz mamą skoro czop już Ci odszedł.
A ja już po wizycie, miałam nadzieję że może coś powoli zaczyna się tam przygotowywać a tu nic, szyjka ok, rozwarcia żadnego nie ma...Zwolnienie dostałam już do dnia porodu i jak nic w tym czasie się nie zacznie to 2 sierpnia mam się zgłosić do szpitala. Jeszcze mojej pani doktor nie było bo do 26 lipca ma urlop i byłam u takiej starszej klientki która ma już ponad 70 lat... :ohmy:
Pochodziłam po urzędach i adres zameldowania zmieniłam, kupiłam koszulę do porodu i kosmetyki dla małego. Tylko w jednej drogerii w mieście znalazłam odpowiednie kosmetyki od 1 dnia życia, bo tak to wszystko po pierwszym miesiącu. Nie dostałam tylko nigdzie kremu z filtrem na słońce, wszystko powyżej 3 miesiąca. a Wy jaki ten krem macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706842 przez EwelinaB87
asiu co sie dzieje? tesknisz za mezem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706846 przez katarzynaxxx89
Chciałam się dżemnoć ale nie zasnełam, poleżałam tylko a teraz nie wiem co mam robić bo w domku wszystko porobione a jak coś robię to też jakoś tak ożywam bo takto jestem senna pewnie ciśnienie zawsze mam 100/60 to dość niskie a dziś to chyba jeszcze mniejsze a jak coś porobię to pewnie trochę rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706854 przez Joanna89
Ewelino- gdzież tam...zle się poczułam jakoś,opadłam z sił, nie dobrze mi :( nawet senna się zrobiłam coś.. :(
nawet przy garach nie chce mi się stać :/ Brzuch twardnieje... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl