BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #712755 przez Niesia
Aaaa energia mnie rozpiera :)
Jutro baby shower a po jutrze przyjeżdża przyjaciółka z niemiec, z którą widziałam się ostatnio 3 lata temu!!! Ale radocha, tyle się pozmieniało, tyle wspomnień i gadania...
szalona kupiła nawilżane chusteczki, ponoć zestaw na 4 miesiące! :ohmy: i sukieneczki jakaś... oczywiście dla mamusi kwaśne żelki :)

Ciekawe dnia się zapowiadają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712761 przez klauduska89
Żebyś tylko nam się tu meldowała przez te dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712779 przez MZS
Myślę, że z tym braku porodów to cisza przed burzą!! potem jak się wysypiecie to wszystkie na raz.
Mój mąż w warszawce w delegacji więc Franiu też chciał mu coś powiedzieć:



Słuchajcie dzisiaj to miałam strasznie leniwy dzień. Byłam tylko na chwilę na mieście a potem cały dzień przesiedziałam w domu nic nie robiąc. Prasowanie czeka, sprzątanie, zagospodarowanie komody Franka itd. też czekają. Może jutro przyjdzie jakaś wena.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712797 przez Gro-szek
MamoBąbelka śliczny pokoik...

Zdjęcia brzuszków też super...

U nas nic się nie dzieje, żadnych objawów... byłam dziś w pracy na "misji wspierającej", fajnie wyjść z niej z poczuciem, ze jestem im jeszcze potrzebna :)
Później musiałam sobie uciąć drzemkę i dopiero wstałam.. coś czuje, ze to będzie dłuuuga nocka:)

Cukiereczku
trzymam kciukasy za Wasze zdrówko i szybki powrót do domu :)

Suchość w gardle to dla mnie norma... szklanka wody w alternatywie musi być... czasem to mam ogromną ochotę na zimną coca-cole z bąbelkami i nie ukrywam, ze czasem sobie na nią pozwalam... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712812 przez klauduska89
coca-cola to ostatnio moja zmora, muszę dziennie przynajmniej szklankę wypić...Wcześniej się jakoś ograniczałam ale teraz chęć jest za duża i się jej poddaję, ale jeszcze kilka dni i wiem że mi nie będzie wolno już jej pić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712835 przez patka1603
kolejne babyshower ja też chcę!!!!!!!!!!!!

co do przepływów to tez się pocieszam że w razie czego to już 37 tydzień i mogę rodzić,-byle by to za bardzo nie zahamowało wzrostu, mam nadzieje że prze te minione 2 tygodnie Kacperek coś urósł i że mimo tamtej amonali okaże się że wszystko jest w normie.

JA PRZEZ CAŁĄ CIĄŻE TYLKO RAZ PIŁAM COLE JAK BYŁAM NA WIECZORZE PANIEŃSKIM I NIC INNEGO NIE BYŁO do picia, a tak jak mam ochotę na coś gazowanego to pije sprita lub coś podobnego mimo że dla coca-coli bym zabiła ale najważniejsze jest serduszko Kacperka- żeby było zdrowe wiec po co ryzykować...

a to my w 37 tygodni
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712927 przez cukierecek27
My już "na nogach" zaraz bedziemy mieć kto i już nawet nie plamimy ;) więc mam nadzieję że dziś do domku tak jak było w planie i za dwa tygodnie z powrotem no nic byle do 9 i obchodu oj ja ostatnio cole piłam hoho bo to sam cukier... Niedawno tylko się skusiłam na energetyk bo mąż kupował mój ulubiony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712948 przez EwelinaB87
mysle ze nie ma roznicy czy sprite czy cocacola czy energetyk wszedzie jest mnostwo chemii, ale cola smakuje cudownie i sama ostatnio tez pilam ;)

w nocy mialam lekkie skurcze ale sie wysikalam i na tyle sie zmniejszyyly ze usnelam teraz tez czasem poboli ale tak delikatnie, dzisiaj ostatni dzien lezenia ! w koncu moze nie bede sie pocic jak swinia i zobacze kawalek dywanu zakryty przez lozko, z oknami sie powstrzymam bo boje sie wspinac z ciezkimi firankami ale ogarne dom zrobie obiad czyli wroce do normalnosci, mam nadzieje ze to plynnie przyspieszy akcje i lada dzien Milenka pojawi sie u cyca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712951 przez EwelinaB87
patka chyba brzuch ci opadl z tego co widze,

cukiereczku trzymam kciuki zeby obchód przeszedł gładko i zebys wrocila do domku,

Martwie sie o Olę bo faktycznie dzidzia mało przybrała, ale nawet jakby co to chyba ma podobny do mnie termin wiec bedzie miec zosie przy sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712962 przez Gro-szek
My tez juz na nogach... mielismy dzis straszną nockę, strasznie mnie czyściło, nie wiem czy to przez pizzy mojej siostry czy przygotowyjemy sie na coś konkretnego?
Miałam nawet lekkie skurcze... ale po czopie ani śladu...

Patka też mi sie wydaje ze brzuszek lekko opadł już...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712964 przez klauduska89
Groszku ja też wypatruję jakiś objawów i wczoraj nawet 2 razy byłam w łazience, ale był to niestety skutek porannej jajecznicy z cebulą i kiełbaską a nie zasługa mojego synka...Muszę z mężem znów jechać po coś tam do hurtowni i marketów budowlanych i obudziła mnie o 8 przez co mam okropny humor od samego rana...bez kija nie podchodź...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712968 przez mami_nka
my z patką mamy bardzo podobne brzuchy... takie z ciężarem w dół od początku ale chyba faktycznie opadł tylko delikatnie chyba jak u mnie :D

Jakbyśmy piały te posty tutaj co na FB to miałybyśmy wiecej postów niz lipcówki hahahaha :D

Zaraz zbieram sie do weterynarza z moim królikiem na obcięcie pazurków bo przez zamierzanie ciążowe zarósł jak świnia az mu sie wyginają :D

Dobija mnie juz wstawanie o 12-4-8 co 4h ale co zrobic :)

Co do coli czy innych to ja sobie czesto pozwalam przez cala ciaze... ale w tych czasach wszedzie mamy ta beznadzieja chemie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712969 przez Gro-szek
Klauduśka ja mam dziś tak samo... jeszcze pogoda się z lekka popsuła...
Według suwaczka zostały równo dwa tygodnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712981 przez mami_nka
ale wam mało zostało :) ja i chyba cukiereczek mamy na koncóweczke :) miesiąc i tyle co wy hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713014 przez EwelinaB87
na fb sie duzo wygodniej pisze i przedewszystkim nie trzeba czekac i oddswiezac tylko od razu masz powiadomienie :P nasze forum jest bardzo zacofane pod tym wzgledem :P

kurza twarz znowu mam skurcze i to takie nieprzyjemne eh, musialam na dwie raty wlosy myc :/
teraz robie sniadanko zjem i znowu leze musze zacisnac piczoche do soboty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl