BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #712358 przez MamaBąbelka
Ewelina, bo to są przerabiane fotki, to tak nie widać ;). Próbowałam zresztą zrobić jakieś zdjęcie, które by ukazywało to, co ja widzę w lustrze, ale nie udaje mi się, może jeszcze potem spróbuję.

Cukiereczku, trzymam kciuki, żeby Ci się udało wyjść w miarę szybko, jeśli oczywiście tylko z malutką będzie wszystko ok :).

Aniołeczku, kurczę to szybciutko urodziłaś, bałabym się trochę takiego ekspresowego drugiego porodu :). Z jednej strony niby nie przeraża mnie wizja urodzenia dziecka w domu, ale jak wiem, że nie jest zbyt mała, to wolałabym jednak zdążyć do szpitala :).

My na szczęście nie musieliśmy bladym świtem zrywać się i jechać do Wawy na wizytę, pani doktor wpisała w kartę, że jestem teraz pod opieką lekarza. A zaraz przyjedzie siostra i zabierze mnie na kontrolne ktg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712372 przez yuki
Śliczne zdjęcia MamoBąbelka :)

Kącik też mi się podoba, szkoda, że my nie mamy nawet miejsca na dodatkową komodę w sypialni i Mała dzieli jedną z nami.

Ja się dzisiaj kiepsko czuję, pogoda koszmarna, najchętniej zaległabym w łóżku na cały dzień. Córa chyba uwiesiła mi się lewego żebra i trochę boli, nie mogę się usadowić wygodnie. Do tego strasznie napiera na pęcherz, jak siedzę to jest ok ale jak wstanę to od razu do łazienki bo mam uczucie jakbym się miała zsikać tam gdzie stoję, a w łazience oczywiście parę kropel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712373 przez anioleczek1987
Mamababelka no widzisz Wy macie tyle fajnie ze mniej wiecej wiecie jakie sa Wasze maluszki teraz a ja ostatnie USG mialam w 22 tyg.bo tutaj nie robi sie ich duzo ,czasem przed samym porodem robia jesli trzeba takze ja nie mam pojecia jaka jest moja dzidzia teraz.Moj pierwszy synek wazyl 3,5kg to jeszcze tak normalnie ale niedawno siostra mojego S.urodzila synka4,600to takiego nie wyobrazam sobie urodzic naturalnie...No ale musimy wierzyc ze wszystko bedzie dobrze i ze pojdzie w miare gladko he he..a juz jak sie trzyma ta mala istotke to o niczym wiecej sie nie mysli i o tym bolu szybko sie zapomina:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712382 przez katarzynaxxx89
Mamo bąbelka jaki fajny brzusio i super ta tablica.
Ja dziś trochę niewyspana coś mie troszkę łupało w nocy w krzyżach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712383 przez katarzynaxxx89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712396 przez Niesia
Też macie takie pragnienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712409 przez Muszka
Mam do was pewna sprawę - (już pisałam o tym lipcówkom, a wam w sumie kopiuję ta samą wiadomość ;))

Rozpakowuję się dopiero w listopadzie. No i mam fazę na czytanie i oglądanie wszystkiego co jest związane z małymi bobasami.
Dodatkowo jestem fotografem (całkiem dobrym w swojej dziedzinie ) i stwierdziłam, że fotografia dzieciaków to jest to co mnie teraz interesuje (trzeba się przygotować na przyjście młodej).
Dlatego (mam nadzieję, że moderator mnie nie zje, ale nie jest to komercyjna oferta) proponuje sesje TFP u siebie w studiu dla Waszych maleństw (studio niedaleko rynku we Wrocławiu). Bez żadnych opłat - ja ćwiczę, razem spędzamy czas na babskich pogawędkach, a małe otrzymuje po kilku dniach od sesji ładne profesjonalne zdjęcia (które też bym oczywiście chciała mieć w swoim portfolio ;D).

Co o tym myślicie?
Jakby co, to piszcie do mnie na prywatnego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712425 przez EwelinaB87
ja ciagle pije a w nocy czuje jakby mi wrecz jezyk do podniebienia sie z suchot przyklejal.

bardzo czasochlonny filmik, ale jaka pamiatka, szczegolnie po latach jak sie patrzy na maluszka, ja planuje robic Milci zdjecia tez codziennie zeby bylo widac te najwieksze zmiany zobaczymy jak to wyjdzie ;)

sliczny duzy brzuszek kasiu

szkoda ze masz studio we wroclawiu bo nie po drodze, ale moze samej uda mi sie cos zrobic, mam nadzieje ze nadrobie szydelkowe rzeczy dla Milci bo wstyd ze mam ich tak niewiele.

anioleczek ja te chcialabym urodzic szybko ale zebym mogla sie przygotowac, ja tez bede rodzic z mezem i wiem ze zaden mezczyzna nie chcial by widziec wyjscia dziecka, moj nawet nie przepada za widokiem noworodkow, nazywa je wymemlanymi paskudkami,
ale co innego cudze a co innego swoje, modle sie tylko zebym mocno nie krwawila bo mi jeszcze tam zemdleje haha, ja sie tylko boje skurczow partych przy nie pelnym rozwarciu bo boje sie ze nie bede mogla ich powstrzymac,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712457 przez Niesia
Najlepsze jest to, że piję i piję, ciągle czuję że chce mi się sikać, idę do wc a ja niby nie mam czym sikać. Gdzie to się podziewa? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712464 przez katarzynaxxx89
Piję trochę więcej niż zazwyczaj ale nie mam aż takiego prgnienia, jedynie w nocy mam często sucho w ustachi gardle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712480 przez wunia1984
Mnie susy non stop ;) szklanka z wodą zawsze w pogotowiu. Nawet jak z domku wychodzę to wodę biorę. Kasiu śliczny bebzolek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712516 przez Muszka
EwelinaB87 Wrocław to piękne miasto więc zapraszam (choć z maluszkiem to raczej ciężko, będzie podróżować na początku ;P )
:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712524 przez cukierecek27
Dziewuszki trzymajta mocno kciuki moze uda mi sie jutro wyjsc z tego szpitala :))) albo w piatek no zalezy jak to plamienie czy calkowicie do jutra ustąpi jak nie przetrzymaja mnie do piatku... ale pani dr mowila ze chcialaby mnie na weekend juz wypisac do domu jeszcze jutro badanie i sie okaze. :)

Może sie załapiemy na ślub teściowej, babci Niki :)dobrze że przyjęcie robią w domku :) zawsze możnabyłoby się pojsc polozyc itp itd;) ahhh może sie wszystko ułoży jak powinno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712539 przez wunia1984
Cukiereczku kciuczki zaciśnięte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl