BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

12 lata 11 miesiąc temu #713022 przez MZS
Maminka- ja też mam na 27 sierpnia wg miesiączki a wg USG na 21 sierpnia. Czekamy więc razem.
Mam nadzieję , że dzisiaj będę miała więcej werwy. Teraz trzeba cos zjeść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713026 przez wunia1984
Hej mamuśki! Ewelinko leż i zaciskaj :) Cukiereczku może się zlitują i na weekend ju w domku będziesz. Cole też od czasu do czasu łyknę ale taką lodowatą i z duża ilością gazu. Ogólnie napoje gazowane mogą dla mnie nieistnieć. Na fejsie zdecydowanie lepiej się bazgrze :P u mnie objawów brak. Tylko głupi sen z rana... przestraszyłam się nie na żarty ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713039 przez EwelinaB87
opowiadaj ja mam glupie sny od tygodnia zupelnie pokrecone :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713047 przez wunia1984
Ok. Stałam przy wannie i prałam pieluchy jednorazowe. Nie mam zielonego pojęcia czemu i myśle może wody mi odejdą, patrze coś mi cieknie po nogach a tu krew... przerażona sprawdzam czy mała się rusza a tu nic. Od razu myśl o najgorszym... obudziłam się i jest super bo Zuzia fika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713111 przez MZS
dziewczyny wy też tak miałyście- co jakiś czas takie delikatne kłucia w piczce? głównie przy schylaniu. Miałam dziś tyle do zrobienia, ale chyba niewiele uda mi się zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713134 przez Gro-szek
MZS ja tak mam jak Mała wierci się i rączkami majstruje mi w okolicach macicy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713139 przez cukierecek27
AAAAA suprise !! My już w domciu :))

ale zadnych wysilków fizycznych sexu i duzooo leżenia , nawet do diabetologa narazie do szczecina nie moge pojechać muszę odczekać, dostałam to co mi wypisała moja gin czyli aspargin i no-spe

nici z jutrzejszej imprezy u tesciowej juz nie smialam pytac.... 1 sierpnia mam sie stawic u swojej ginekolog na kontroli ciekawe jak bedzie z miejscami po urlopie ahhh po poludniu bede dzwonic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713148 przez Gro-szek
Super Cukiereczku, odpoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713152 przez Niesia
Tak więc melduję się.

Myć włosy na dwie raty, to musi być złeee, nieprzyjemne skurcze - jeszcze gorszeee. Ewelino będzie dobrze!

cukierecku naciesz się chwilami spokoju w domku, odpoczywaj i dbaj o siebie :)

Włosy wypielęgnowane (ostatnio znów mam manię na ich punkcie, mycie x2, odrzywka 5 minut, podsychają bez suszary, olejek migdałowy na końce + raz w tygodniu laminowanie... muszę je odżwyić bo później nie wiem czy będę miała na to czas), zaraz zrobię sałatkę, make up i sio grillowac :)

Nie moge doczekać się jutra :)

Miłego dnia Wam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713164 przez MamaBąbelka
Wy tu wyczekujecie na oznaki porodu, a ja po wizycie w szpitalu już się tam mniej spieszę ;). A że przy okazji tych kilku ktg nauczyłam się zwykle odróżniać skurcz od przeciągania się Emi, to teraz każdy wprawia mnie w lekki popłoch, czy aby nie będzie jednym z wielu ;). A ja bym chciała przynajmniej do soboty dociągnąć. I tak strasznie nie chce mi się pakować na nowo torby, choć niby prawie nic tam nie muszę dołożyć.

Cukiereczku, super że wyszłaś :).

Niesiu, na czym polega laminowanie włosów?

Dzięki dziewczyny za komplementy, ja jestem bardzo zadowolona z efektu i cieszę się, że w końcu zdecydowaliśmy się na opcję z ramką do imienia. Teraz pokoik jest dziewczęcy i elegancki, ale ani się obejrzę, a będzie zawalony kolorowymi zabawkami ;).

Ale jestem dziś niewyspana...

Ciekawe, kiedy Asia do nas zajrzy i opowie, jak tam z Alą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713170 przez katarzynaxxx89
hej kobitki.
Cukiereczku dobrze że wyszłaś to teraz dużo odboczywaj. Dziś mam wizytę u gina nie wiem czy będzie bo ostatnio chorował a i tak nic mi nie powie pewnie. Nadal zero objawów, wieęc czekamy dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713191 przez EwelinaB87
MamaBąbelka jakbys miala fb to bys wiedziala
(notabene mozesz go zalozyc tylko dla nas i nazwac sie MamaBąbelka duzo latwiej tam rozmawiac i dawac znaki zycia bo mozna z fona)

cukiereczku to ty lezec jak ja musisz ja jutro zaczynam dzialac watpie zeby mnie od razu wzielo a musze ogarnac

ja juz moge rodzic modle sie z milcia byla zdrowa i przeboleje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713194 przez MamaBąbelka
No w sumie na takiej zasadzie, to chyba mogłabym go założyć :), to dajcie link :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713200 przez EwelinaB87
haha facebook.pl? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #713208 przez Niesia
wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja-i-pielegnacja/Laminowanie-wlosow

POLECAM TĘ METODĘ GDY MACIE ZNISZCZONE WŁOSY

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl