BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #577140 przez EwelinaB87
zważ się rano przed śniadaniem i po obiedzie 0,5kg norma :P

Przyjechaly do mnie szydełka jestem urzeczona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577141 przez klauduska89
jeżeli chodzi o część bielizny jaką są majtki to ja jak narazie noszę swoje sprzed ciąży...przyzwyczajona jestem do niskich stringów więc nigdzie nic mnie nie uwiera, ale uważam że chyba najwyższy czas przerzucić się na inne majteczki niż stringi bo też strasznie boję się infekcji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577152 przez MamaBąbelka
Ja biorę zwykle krótki i nie bardzo gorący prysznic, czasem pomoczę się w wannie. Gorąca kąpiel czy to pod prysznicem czy w wannie możne być niebezpieczna także dlatego, że w ciąży łatwiej o omdlenie przy zmianach temperatury itp.

Agniesia, ja niestety też mam skłonność do infekcji, a teraz kiedy pobolewają mnie plecy, chętnie poszłabym na basen, ale niestety on też nie jest polecany przy takich skłonnościach. Pytałaś o to lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577173 przez Martazytka
Niestety przeliczyłam się zgaga powróciła!!! :( chyba taki mój urok. Mam wrażenie,że czuje ruchy dziecka :)- dzisiaj nawet leciutkie kopnięcie, które mocno mnie zaskoczyło. Odczuwam je tylko wtedy jak leżę, albo siedze w bezruchu no i zazwyczaj po jedzeniu :)
Dzisiaj miałam zaćmienie umysłu w sklepie, nie wiedziałam po co weszłam. W kiosku kupiłam gazetę M jak mama, którą już czytałam.... za chwilę ją zwróciłam. Jakieś totalne odmóżdżenie. Nie wyobrażam sobie, że miałabym teraz stuidować, zdawać egzaminy - ledwie w pracy dam rade myśleć.
Co do staników to poszukuje dobrego- obecnie męcze się w rozmiar za małych. Jeden mam tai który dopasowue się do rozmiaru biustu- jest cudowny mogałabym go nie ściągać, ale po takim podobno cyce obwisają. U mnie wielkie zderzaki to rodzinne i rosną aż do późnej starości- osiągając poziom pasa i poniżej. Dobry stani to podstawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577188 przez agniesia1604
Nie, nie pytałam o basen lekarza.

Będąc w 12 tygodniu zapytałam lekarza że gdy mam uczucie jakby mnei infekcja brała to czy moge używać CLOTRIMAZOLIN czy jakoś tak... oczywiście powiedział ze mogę uzywać ze on jest bezpieczny.

Przede wszystkim maść ta zawsze stosowałam po stosunku:) I jak miałam uczycie suchości i nieprzyjemności.

Teraz od czasu do czasu 1-2 razy w tygodniu stosuję.

Ech dziewczyny zaginął mój kolega.... a mój maż go rano widział. Dzwoniłam na policję i zeznałam co mąż mi powiedział ... szukają go... ponoć kupił bilet do Krakowa
wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,22652,szukaja...ka-aktualizacja.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577189 przez agataxii
No, to ja już po obronie i zdałam na 5 :laugh: Ogólnie na dyplomie będę mieć 4,5 :blink: Nie było tak źle.

Firanki: KOBIETA W CIĄŻY MA ZAKAZ WIESZANIA FIRANEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do pierwszego krwiaka, którego wykrył u mnie lekarz przyczyniło się noszenie dziecka i wieszanie firanek. "No bo święta były już lada dzień, a Agatka nie miała okien umytych i stare firanki jeszcze wisiały. Co by sąsiadki powiedziały?!" <-MOJA GŁUPOTA. MÓWIĘ WPROST.

W 1c bardzo szybko pojawiła mi się linia. I szczerze mówiąc, po porodzie ona mi nie znikła, tylko zbladła. I teraz też niemal od razu mi wyszła. Ale meszek na brzuszku na pewno zniknie. Nie bójcie się na zapas :blink:

Bielizna, hmmm... Opowiem wam jaki numer w szpitalu zrobił mi mąż :laugh:
Do szpitala trafiłam nagle, nieprzygotowana ani nie spakowana. Zleciłam mamie zakup majtek, bo wiedziałam, że mąż sobie z tym nie poradzi. Niestety moja mama jest raczej starej daty i jest zwolenniczką majtek "pod cycki" i takie mi kupiła. No to byłam zmuszona posłać męża do sklepu (takiego zaprzyjaźnionego), powiedziałam mu jaki dokładnie model chcę, bo jedne takie mam i jestem z nich zadowolona, i zaznaczyłam mu:"tylko nie kupuj takich barchanowych, co mi mama przywiozła".
Przyjeżdża z tego sklepu, ja ci się patrze, a on mi barchany kupił :laugh::laugh::laugh:
Kobitki na sali boki ze śmiechu zrywały :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577265 przez agniesia1604
Gratulacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #577334 przez all for pregnant

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577353 przez oliga
agata gratuluję :)

a wiecie co, ja wczoraj powiesiłam jedną firankę.. denerwowała mnie już od dawna i ja powiesiłam. W zasadzie okno ma szerokość jakieś 1,5 m więc nie wieszałam jej długo, ale miałam straszne wyrzuty sumienia
i dzisiaj jak byłam u gin po L4 to poprosiłam żeby szybko zrobiła USG (bo to nie była planowa wizyta, tylko po zwolnienie, więc nie płatna)
zrobiła USG i dzidziuś pięknie rośnie i serduszko ślicznie bije :) a stresowałam się strasznie, bo bałam się, że przez moją głupotę i upór coś się mogło dzidziusiowi stać.. już na pewno nie będę wieszać firanek
ja nawet brzucha nie mam więc co tu mówić o tej linii :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577419 przez EwelinaB87
ja tez jej nie mam poza tym ciezko mi sprawdzic co mam pod pempkiem haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577465 przez Niesia
agataxii gratuluję 5 :)

dzień pełen jedzenia... tyle. Muszę odpocząć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577632 przez agniesia1604
w końcu wylądowaliśmy dziś wieczór w McDonaldzie...
zjadłam cheeseburgera, małe frytki i WieśMaca!!!

A jak wracaliśmy to mnie Staś łaskotał i to nie były jelita. Nie łaskotał mnie od środy, dziś dał znać... ale to nie po mc donaldzie się odezwał a po cukierkach Toffi:))))))) hehehe

Aktywność wzrosła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577659 przez MamaBąbelka
Agataxii, gratulacje :).

Moja linea nigra sięga ponad pępek jakieś 4-5 cm nawet.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577813 przez agataxii
Dzięki :)

Nie wiem jak u Was, ale u mnie póki co zapowiada się ładna pogoda :laugh:
Mmm... taki wiosenny zapach na polu się robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577838 przez EwelinaB87
Odwieczny problem pola i dworu heh,
Jak masz linee to ja pokaz ^^ chetnie zobacze jak to wyglada w ogole:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl