BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #578107 przez EwelinaB87
Ja wlasnie wrocilam ze spaceru, wyniosłam juz pierwsze BAZIE!
strasznie mi dzisiaj brzuszysko wywalilo nie widze wlasnych stop:D
juz mam problem z butami a co bedzie pozniej
ja na tym zdjeciu nic nie widze i u siebie tez nic, zobaczymy moze sie pojawi moze nie ;)

Dzisiaj domowe nugetsy z sosem slodkokasnym ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578120 przez agataxii
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Dzieci to mają niespożytą energię :laugh:
A make-up niczego sobie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578127 przez MamaBąbelka
O wow, jaki fantazyjny ten makijaż :).

Mój mąż wczoraj nocował i kumpla i dziś byli na targach motocyklowych, więc u mnie nocowały siostry i z jedną z nich pojechałam potem do rodziców. Zaraz mąż po mnie przyjedzie :).

My robimy bruschetty tak, że siekamy pomidora w kostkę, na pieczywo dajemy odrobinkę oliwy i przeciśnięty przez praskę czosnek, na to pomidora i posiekaną bazylię, odrobinę soli i na to jedną z tych długo dojrzewających szynek np. prosciutto i na to mozzarellę. Do pieca aż mozzarella zacznie się lekko przypiekać, niebo w gębie, zawsze to robimy, jak mają wpaść jacyś znajomi i wszyscy są zachwyceni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578135 przez Niesia
Monix Widziałam makijaż na facebooku :) Radosy dzień-radosna twórczość :D

Zachciało mi się żyć. Mam dobry humor i mnóstwo energii. :) Jutro wolna niedziela, trzeba skorzystać z pięknej pogody. Może jutro jakaś wycieczka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578138 przez ziii
Groszku, ja do tej pory robiłam klasycznie, tj. podpiekałam pieczywo z oliwą i mozarellą w piekarniku, na to drobniutko posiekane pomidory (bez skórki, bo jakoś mi tak potem ta skórka na żołądku zalega) zmieszane z przeciśniętym przez praskę czosnkiem i świeżą bazylią. Plus sól i pieprz, oczywiście. Ale twoja opcja wydaje się smakowita - spróbuję mmmm...

Czasem robię też tapenade wg przepisu znalezionego w Internecie (to zamiast pomidorów - dla osób, które lubią wyraziste smaki):

Składniki:
150 g oliwek zielonych
150 g oliwek czarnych
3 ząbki czosnku
5 filetów anchois
3 łyżki kaparów
4 łyżki oliwy z oliwek
sól
bagietka
masło

Przygotowanie:
1. Czosnek obieramy i miażdżymy.
2. Filety anchois siekamy i rozcieramy.
3. Kapary siekamy.
4. Wszystkie składniki miksujemy i doprawiamy solą (ja nie musiałam doprawiać solą, ponieważ filety anchois były baaardzo słone).
5. Bagietkę kroimy na kawałki, smarujemy z dwóch stron masłem i podpiekamy w piekarniku, na grillu elektrycznym lub patelni.
6. Chrupiące-podpieczone bagietki smarujemy pastą.

Ale dzisiaj będzie klasycznie ;) Kurcze, miałam się zdrowo odżywiać, na spacerze byłam, a tu tak o lodach piszecie, że normalnie NIE WYTRZYMAM :woohoo:

Potem na obiad czeka mnie jeszcze spaghetti z kurczakiem i kurkami, więc już widzę, jak będzie dietetycznie :silly:

Nie wiem, co ja tak dzisiaj o tym jedzeniu...
Co ciekawe, niby brzuch mam mały, ale w nic się nie mieszczę... Dzisiaj ledwo dopięłam się w swoim polarze. Aż się boję, jak będzie trzeba to wszystko zrzucać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578143 przez EwelinaB87
chyba musialabym tego zjesc z 2metrowa bagietka zeby pojesc:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578187 przez cukierecek27
Witam
ja dziś paaadam wczoraj do wieczora na uczelni... dziś pół dnia też.... zerwałam sie troche wczesniej bojuz wysiedziec nie moglam brzuch mnie zaczynał boleć;/ w domku małe leżanko odpoczynek i o wiele lepiej :lol: miało być jutro wolne a znow trzeba jechac na uczelnie dobrze ze tylko na 3h .... a pozniej hmm się zobaczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578208 przez ziii
Ewelina, umarłąm ze smiechu po przeczytaniu twojego ostatniego wpisu :laugh: Ja też muszę tego dużo zjeść, zeby się najeść ;)

A propos - właśnie pochłonęłam resztkę chipsów paprykowych (jakieś - na oko - pół miski). Zaraz po tym, jak zjadłam czterosmakowego loda rożka i dwa batoniki musli. Coś jest ze mną dzisiaj nie tak :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578219 przez klauduska89
ja dziś na kolację wcinać będę pizze domowej roboty :) oj czuję że w piątek na wizycie u lekarza dodatkowe kilogramy na wadze się pokażą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578221 przez Niesia
ziii, ja miałam tak ostatnio. jadłam co mi w łapy wpadło :P

Teraz jem w granicach rozsądku. :P Na kolację pieczona biała kiełbaska :)

cukierecku ja jeszcze w tamtym roku miałam zajęcia od pon do pt od 8-20. Jakie szczęście, że teraz już jest luzz :) Ale współczuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578225 przez oliga
Ja się wczoraj ważyłam i schudłam 0,5 kg przez to, że nie miałam ostatnio apetytu ;/
czyli od początku ciąży przytyłam 1,5 kg

zaczynam mieć syndrom wicia gniazda, bo robię porządki, wywalam niepotrzebne, nieużyteczne rzeczy, czyszczę wszystko :)

do tego planujemy zakup nowej komody, żeby było gdzie trzymać dzidziusiowe rzeczy

bobas jest tak ułożony, że naciska mi na pęcherz (tak mi gin na USG powiedziała), w nocy latałam co chwilkę sikać, dzisiaj to samo, tyle co wyjdę z łazienki i już czuję, że zaraz muszę siku znowu - koszmar ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578226 przez cukierecek27
NIesia --> ło matko ciesze sie ze studiuje zaocznie hehehe bo maxymalnie mam zajecia w soboty i ndod 9do 16:30 a wpiatki od 1615-21:15 toogolnie da sie wytrzymac ale zalezy jakieprzedmioty się ma hehehe

hmm coś bym zjadła ale nie wiem co :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578231 przez iwonta_kg
Polecam na kolację naleśniki z nutellą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578236 przez cukierecek27
Namawiasz do grzechu heheheh hmm może może ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578239 przez EwelinaB87
Jak mój mąż cos ugotuje to az uszy sie trzesa :)
Przepyszne nugetsy my wyszly :D
Naleśniki z nutella i banankiem:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl