BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #576562 przez EwelinaB87
Ja w ogole nie mam ochoty na maka, chyba ze na cos lodowego, nie przepadam za jedzeniem z tego fastfoodu. Generalnie nie mam zachcianek, chyba ze kaszka z wisniami z biedronki czy kakao, bez rewelacji, poprostu nie lubie sie najadac pieczystym, a tak to nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576564 przez cukierecek27
ja to tylko na zwyklego cheesburgera ma z tamtad ochote nie wiem c o w nich takiego jest ze poprostu moglabym je jeśc i jeść... ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576565 przez MamaBąbelka
Heh, a Wy ciągle wracacie do tematu zachcianek :). Ja już nie mam problemów z jedzeniem żadnych, planujemy obiady i jak zrobię to zjem, nie ma tak, że nagle mi się czegoś zachciewa lub odechciewa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576571 przez EwelinaB87
Od liceum chcialam dac sykowi imie Jakub, ale dosc ze juz sie taki urodzil w pazdzierniku to jeszcze dziwnie brzmi z nazwiskiem na B, wiec odpadl,
Jasio Janek Jan to imie dziadka Męża poza tym etymologia zaczela się od Kazimierza, więc takim smiesznym kompromisem bym Jan Kazimierz :)

Co do Dziewczynki to chyba jedyne imie jakie mi odpowiada, Milena, Milka, Milcia, Lena, Lenka, mezowi i tak podoba sie Agnieszka a ja niecierpie:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576576 przez EwelinaB87
cukierecek27 napisał:

ja to tylko na zwyklego cheesburgera ma z tamtad ochote nie wiem c o w nich takiego jest ze poprostu moglabym je jeśc i jeść... ehhh


mnostwo sorbinianu potasu ktory nada smak nawet tekturze? :D
wole kupic wolowine mielona i niech mi maż zrobi porzadnego hamburgera a nie takie siki weroniki ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576583 przez cukierecek27
dlatego ma to cos co przyciaga sama chemie hehe a raz na jakis czas nie zaszkodzi ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576587 przez EwelinaB87
Pewnie ale ja chce juz ciepla wiosne i brak problemow z wirusem, ciagle sie przeziebiam, tzn na zmiane raz jestem zdrowa raz chora a zjadlabym lody, jakiekolwiek najbardziej bakaliowe i jakis sorbet, ale wiem ze potem gardlo by mi sie urwalo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576620 przez klauduska89
Kurczę wczoraj była taka piękna pogoda, od rana do wieczora słoneczko...a dziś co? wieje że głowy urywa i co chwilę jakaś mżawka popaduje... :( Dziś na śniadanie zjadłam puszkę szprotek w sosie pomidorowym i teraz cały czas je od siebie czuję, już więcej tego nie zjem :dry: A co do zachcianek to dalej nie zjadłam kebaba na którego od tak dawna mam ochotę...No i trzymam kciuki za dzisiejszą obronę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576651 przez Niesia
Linii ani rozstępów na razie brak. Jedyne co nadal jest i co mnie denerwuje - owłosienie mojego brzucha :angry: Może jak się ciepło zrobi to stracę to futro...

USG 4d lekarz polecił ok 20 tc +/- 2 tyg. Powiedział, że wszystko już ładnie będzie widać. W opisie badanie jest też napisane, że kolejne w 30 tc ale to już chyba sobie darujemy...

Od środy waga jest schowana nie wiem gdzie, przeprowadzka w kolejną środę. Czuję, że przytyję. Wczoraj cały dzień jadłam a na wieczór :ohmy: zupkę chińską jadłam. Straszne, wiem :( Jest 11 od 8 zjadłam bułkę z serem, jabłko, wypiłam szklankę mleka, herbatę i zjadłam pączka a jeszcze drugi na mnie zerka... mam ochotę na spagetti z tuńczykiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576665 przez oliga
Niesia ja mam połówkowe 4d właśnie koło 21 tygodnia, tak położna umówiła i powiedziała, że t odpowiedni czas.

Ja za to nie mam wcale zachcianek, za to mam odechcianki, wciskam w siebie jedzenie na siłę, na nic nie mam ochoty ;/ straciłam apetyt i mnie to martwi ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576704 przez cukierecek27
Niesia napisał:

Linii ani rozstępów na razie brak. Jedyne co nadal jest i co mnie denerwuje - owłosienie mojego brzucha :angry: Może jak się ciepło zrobi to stracę to futro...


Niesia ... mam ten sam problem.... strasznie mnie "wywaliło" na brzuszku :ohmy: jak patrze to aż mnie przeraża, chociaż powoli się przyzwyczajam jakoś... bo ileż można się wsiekać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576719 przez MamaBąbelka
Ja zawsze miałam niestety lekką słabość do Mc'a, zwłaszcza do Nuggetsów, nie wiem jednak czy coś się zmieniło w recepturach czy we mnie, ale już przed ciążą mniej mi smakowało to jedzenie, a teraz w ciąży miałam zachcianki z początku na coś niezdrowego i skusiłam się na Mc'a dwa razy, ale czułam się, jakbym jadła tekturę dokładnie, kompletnie bez smaku. Ale to dobrze, mam nadzieję, że to mnie na stałe oduczy jadania tam ;).
Pizzę ostatnio też preferujemy domową. Jedynie do stripsów z KFC mnie ciągnie cały czas, ale na razie udaje mi się bez problemów wytrzymać, jak już naprawdę jesteśmy głodni na mieście i chcemy coś na szybko, to idziemy do Subway'a, może się mylę, ale wydaje mi się to dużo zdrowsze i o mniej kaloryczne, zwłaszcza, że ja nie biorę ani sera ani sosu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576729 przez cukierecek27
Ser mmmm uwielbiam ser a szczegolnie zapiekany mniam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576734 przez agniesia1604
Oliga,
ja od tygodnia nie mam apetytu, wręcz zmuszam się do jedzenia, po prostu nie chce mi się jeść.

a ja mam ochotę na Wieś Maca ... ach...:)

Co do zdrówka...
2 razy byłam chora, raz grypa raz porządne przeziębienie( w 8 tygodniu grypa a potem koło 12 tygodnia przeziebienie). Od ponad miesiąca piję codziennie actimel lub pochodne tego actimela kupowane w biedronce. Dodatkowo oczywiście od miesiąca mam Femibion Natal 2. Wydaje mi się że w zupełnosci mi to starcza na dobre samopoczucie.
Jednak kichać kicham bardzo często, pewnie ze względu na pękające żyłki w nosie.

Ser żółty wzmaga zgagę:) ... więc jeśli Cię piecze ... usuń ser ze swojego jadłospisu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576741 przez cukierecek27
Dobrze wiedzieć na przyszłość :) ale jak narazie cichutko mogę się pochwalić że zgaga mi nie dokucza...ale wole głośno nie mówić by nie zapeszyć a sera jem dosyć sporo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl