BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #622390 przez patka1603
niesia ale narobiłaś mi smaka z tym sadzonym jajkiem i ziemniaczkami mmm.. co do kręgosłupa też chce takie dogodności i te masaże :kiss:

agniesia nie przejmuj się teściowa, spróbujcie dojść do kompromisu, albo postaw na swoim. U mnie poza zdaniem męża nie biorę innych pod uwagę. W końcu to nasze dziecko a nie dziadków itp

Dziewczyny ponawiam prośbę koleżanki jak się zapisać na te produkty Johnson ??????????

a i dostałyście jakieś papiery z badan pren. ja mam tylko płyte- wyniki z krwi mają przyjść pocztą i nic poza tym. Co mam dać lekarzowi prowadzącemu ciąże?!

nic uciekam bo jutro cały dzień na zajęciach i jeszcze ten nieszczęsny test z przedsiębiorąc do którego nic się nie uczyłam mam nadzieje że będzie łatwy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622397 przez Kataleja
Kolorowych senkow Patko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622539 przez cukierecek27
LINK do próbek Johnsons :D

www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html


prosze bardzo

ale pieeeekna pogoda sie zapowiada juz ladnie sloneczko swieci jest cieplutko i slonecznie a ja do 14 w pracy :( ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622560 przez Niesia
Piękna pogoda dziś. Trzeba ją wykorzystać.

Jedziemy oglądać wózki i ogólnie mamy taki love day, bo K idzie wieczorem do pracy :angry: a dopiero co wrócił z 24 godzinnej służby :dry:

W Smyku u nas dziś szkolenie ze strażakami o pierwszej pomocy dzieci i niemowląt. Może u Was też taka akcja będzie. Może trafimy nie wiem. Ja musiałam pierwszą pomoc jeśli chodzi o dzieci zaliczyć na pediatrii, teraz miałam przedmiot ratownictwo medyczne i też były dzieci i na manekinach się uczyliśmy. Jak nie trafimy to dam K poczytać książkę z pediatrii na ten temat i na misiu mu pokarzę jak ratuje się maleństwo które się krztusi itd. Swoją drogą ciekawe, bo te czynności są zupełne inne niż u osób dorosłych.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622567 przez cukierecek27
Niesia napisał:

Piękna pogoda dziś. Trzeba ją wykorzystać.

Jedziemy oglądać wózki i ogólnie mamy taki love day, bo K idzie wieczorem do pracy :angry: a dopiero co wrócił z 24 godzinnej służby :dry:

W Smyku u nas dziś szkolenie ze strażakami o pierwszej pomocy dzieci i niemowląt. Może u Was też taka akcja będzie. Może trafimy nie wiem. Ja musiałam pierwszą pomoc jeśli chodzi o dzieci zaliczyć na pediatrii, teraz miałam przedmiot ratownictwo medyczne i też były dzieci i na manekinach się uczyliśmy. Jak nie trafimy to dam K poczytać książkę z pediatrii na ten temat i na misiu mu pokarzę jak ratuje się maleństwo które się krztusi itd. Swoją drogą ciekawe, bo te czynności są zupełne inne niż u osób dorosłych.

Miłego dnia :)


No pewno tylko korzystać my dziś w pracy ale poniedziałek ma być takim dniem u nas wiele spraw do załatwienia i badanie 4 d aaaaaa juz nie mogę się doczekac:D:D:D a też ma być bardzo piękny wiec cały dzień dla nas ajjj no jedyny aspekt niepocieszający że oddaje swoje autko do mechanika na serwis wymiana olejów filtrów... i koszty sa masakryczne ale coż chcialo sie jeździć to się ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622574 przez aslani
Nie było mnie tu dłuższy czas, ogarnęłam tylko ostatnie strony :silly:

U nas kąpie mąż, to jego działka, ze tak napiszę. Wybraliśmy najzwyklejszą wanienkę ze stelażem, a do tego na czas kąpieli przynosiliśmy przewijak i kładliśmy na pralce. Sprawdzało się znakomicie, więc przy drugim bobasku zrobimy tak samo! Po jakimś czasie, gdy Jasiu już mocno urósł to mąż zanosił mi go do sypialni na łóżko i tam go ubierałam. Teraz są takie fajne ręczniki z kapturkami... Dziecko nie marznie.

Mam już spory brzuszek, dzidzia mocno dokazuje, aż czasami podskakuję. Właściwie to dobrze się maleństwo rozwija, tylko wieczorami brzuch mam mocno napięty. Lekarz zalecił mi dużo leżeć, odpoczywać (przy dwulatku!!!), i dostałam luteinę. A do tego mam ciągle jakieś zapalenia i zakażenia pochwy. Non stop coś muszę aplikować, masakra. A do tego kilka pastylek witamin, bo dziecko ostro mnie ciągnie. Grr...

Postaram się zaglądać częściej, pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622577 przez cukierecek27
aslani napisał:

Nie było mnie tu dłuższy czas, ogarnęłam tylko ostatnie strony :silly:

U nas kąpie mąż, to jego działka, ze tak napiszę. Wybraliśmy najzwyklejszą wanienkę ze stelażem, a do tego na czas kąpieli przynosiliśmy przewijak i kładliśmy na pralce. Sprawdzało się znakomicie, więc przy drugim bobasku zrobimy tak samo! Po jakimś czasie, gdy Jasiu już mocno urósł to mąż zanosił mi go do sypialni na łóżko i tam go ubierałam. Teraz są takie fajne ręczniki z kapturkami... Dziecko nie marznie.

Mam już spory brzuszek, dzidzia mocno dokazuje, aż czasami podskakuję. Właściwie to dobrze się maleństwo rozwija, tylko wieczorami brzuch mam mocno napięty. Lekarz zalecił mi dużo leżeć, odpoczywać (przy dwulatku!!!), i dostałam luteinę. A do tego mam ciągle jakieś zapalenia i zakażenia pochwy. Non stop coś muszę aplikować, masakra. A do tego kilka pastylek witamin, bo dziecko ostro mnie ciągnie. Grr...

Postaram się zaglądać częściej, pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)



Śliczny ten Twoj brzuszek , super że maleństwo się dobrze rozwija ...a co do tych zapaleń itd... współczuje ale czego się nie wytrzyma dla maluszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622597 przez Kataleja
witam w ten piekniusi poranek .Nareszcie sloneczko z rana-az milo sie wstawalo :blink:

aslani witam bo my sie jeszcze chyba nie witalysmy ,jestem nowa :lol:
Co do Twojej wypowiedzi ,ja 8 marca dostalam skurczy porodowych w 16 tygodniu ,jak wychodzilam ze szpitala to dostalam calkowity zakaz chodzenia ,dzwigania przy 2 dzieci - 6,5 i 2,5 letniej ale u mnie to byl mus i zaniedbalam doslownie wszystko.

Brzucholek sliczny!Pileczkowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622615 przez EwelinaB87
Laski.... mam deja vu :cheer:
juz czytalam kiedys ta strone, masakra....

A aslani leci w kule bo JA JEJ NIE MAM W TABELCE?!

już mi tu daje imie dziecka, wiek, i date porodu bo będzie biczowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #622623 przez aslani
Witam przy okazji nowe koleżanki :)

Ewelina chętnie podam te dane, masz info na FB :)
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622628 przez EwelinaB87
Gdziekolwiek!
moze byc tu i teraz, na pm :D :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622631 przez wunia1984
Dzień doberek:) My z Zuzią Rihannki słuchamy, małej się podoba bo milusio się wierci:)
W sprawie decyzji zgadzam się z Patką:) najważniejsze co myślę ja i mój mężuś, zdań innych możemy posłuchać ale tylko tyle;)
Tutaj zachmurzone... :( A na mnie czeka góra prasowania :dry:
Aslani witam i podziwiam brzuncio:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #622635 przez Kataleja
Ja dzis znow chyba brzucholek pomaluje do fotki na pamiatke . To moj poprzedni malunek a zdjecie foteczki calej na fb
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #622638 przez EwelinaB87
Malujesz farbkami do twarzy brzuszek?
z lusterkiem? tez mam zamiar pomalowac go ale jeszcze jest maly :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl