BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #625801 przez EwelinaB87
zmieniona! Gratuluje Córuni!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625802 przez klauduska89
dla fetyszystów :)? no wiesz Ty co :)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625808 przez Monix
Ja rodziłam w styczniu i na pierwszy spacer wyszłam po 2 tygodniach. Nie werandowałam.

klauduśka superowy brzusio i figurka niezła ;)

kaśka30 gratuluję dziewczynki :)

A my wróciłyśmy z córą ze spaceru i wcinamy truskawy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625841 przez kaska30
co do wózka to ja się zastanawiam nadMAXI COSI MURA 4 moja znajoma ma do sprzedania wózek po jednym dziecku w stanie bardzo dobrym za 1300 i się zastanawiam, martwi mnie ta uchwyt w spacerówce
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625844 przez patka1603
kasiu gratuluje córeczki.

kurcze ile tych chłopczyków mamy w tej tabeleczce, niesamowite!

co do wózków chwilowo odpuściłam temat.. za dużo tego jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #625858 przez Niesia
wunia niestety ale nie wiem kiedy z maleństwem można wyjść na spacer. Pediatria obejmowała bardziej choroby dzieci i rozwiązywanie problemów pielęgnacyjnych a na położnictwie i ginekologii przerobiliśmy same podstawy typu cykl menstruacyjny i suche fakty na temat ciąży :dry: Ja urodziłam się zimą i wiem, że po tygodniu mama wystawiała mnie na 10 minut na balkon (oczywiście stosownie ubraną :P )a po 2 tygodniach wyszła ze mną na spacer i wychodziła codziennie mimo pogody i niskiej temperatury.

W czwartek przychodzi położna, zapytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625862 przez Magda-87
Witam mamusie po dłuższej przerwie!!!

Widzę, że wraz z nadejściem wiosny (w końcu) szykują się remonciki. Podobnie u mnie - porządki w szafach a w przyszłym tygodniu malowanie ścian - trzeba odświeżyć domek na przyjście maleństwa :)

Agniesiu w dniu Twojego święta życzę Ci przede wszystkim zdrowia, zdrowia i zdrowia :) dużo pozytywnego myślenia, wielu słodkich kopniaczków od Stasia i udanego finiszu :kiss:

Niesiu sukienka śliczna - ale nie możemy się doczekać zdjęcia w realu :)

Kaśka30 gratulacje córuni :)

Klauduśka brzusio coraz większy a figura jak ta lala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625880 przez MamaBąbelka
Klauduśka śliczny brzuszek :).

Niesia, bardzo fajna sukienka, na pewno będziesz pięknie wyglądać :).

Co do spacerów, to z tego, co przeczytałam, to zimą zaleca się dziecko werandować, ale wystarczą 3-4 dni i można ruszać na spacer, najpierw na 30 minut, a każdy kolejny wydłużać o 10 minut. A latem można z dzieckiem wychodzić od początku, ale nie między 11-15, w tych godzinach nie zaleca się zresztą wychodzenia także ze starszymi dziećmi, słońce zbyt silnie w tych godzinach operuje i takiego maluszka mogłoby mocno oparzyć.
Ja tu nie mam okolicy specjalnej do spacerowania, a z maluszkiem, który może być po niespełna godzinie głodny albo płakać bo ma mokro, to nie będę się wypuszczać nigdzie, będziemy spędzać czas na tarasie albo w ogrodzie. Dopiero jak już będzie mała miała około miesiąca, to się będziemy na drzemki wybierać dalej nieco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625882 przez MamaBąbelka
No i gratuluję małej Basieńki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625903 przez anioleczek1987
Witajcie dziewczynki wiem ze zadko ostatnio zaglądam i wybaczcie ale od kilku dni mam komputer zepsuty a na tel.nie dalam rady sie zalogować bo hasla nie pamietalam:(

Agniesiu wszystkiego naj...naj...w dni Twojego święta a przede wszystkim, łatwego i szybkiego porodu:)

U nas od3dni zawitała wiosna, cieplutko jest tylko strasznie wieje:(
Mój Dawidek od godziny wlazl mi gdzies w żebra i strasznie mnie uciska...mam nadzieje że to tylko chwilowe:(A Fifi już zaczyna rozumieć że w brzuszku mam dzidzie i bardzo zazdrosny sie zrobil ostatnio aj te moje urwisy dwa:)

Co do spacerkow ja rodziłam Filipka na koniec kwietnia i na pierwszym dłuższym spacerku byliśmy już po5dniach i chodziliśmy regularnie codziennie na godz.lub wiecej:) Także myślę że teraz będzie podobnie. Tylko ja jeszcze cały czas myślę o wozku jaki wybrać czy pojedyńczy czy podwojny,bo Fifi też dopiero skończy dwa latka i ja z nim jeszcze chodze na spacery z wozkiem bo za daleko sam nie dojdzie...I sama nie wiem mam problem bo nie wiem na jaki wozek sie zdecydowac:(

A tak propos dziewczynki śliczne brzuszki:)
Gratuluje kolejnych córeczek i synusiów:)
I witam wszystkie nowe mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625911 przez Niesia
Głooodnaaaaaaaa

na kolację stejki! Jest siła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625968 przez EwelinaB87
Ten wózek bardzo fajny i bardzo drogi, wiec jesli stan jest bardzo dobry to bierz :)

Ja meczylam sie z trampami, zrobilam jeden, moze jutro pokaze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626027 przez patka1603
Kacperek po paru mniej aktywnych dniach znowu się rozszalał :) :lol:

dziewczyny poważnie wstajecie w nocy po parę razy na siusiu, ja od 3 dni muszę wstawać koło 6 a i tak wydawało mi się Ze wcześnie mnie dopadło to wstawanie i myślałam o tym żeby postarać się przetrzymać siusianie do tej 9, ale z waszych wpisów wynika że to bez sensu bo i tak mam wygodę że wstaje tylko raz?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626041 przez olivka
Agunia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!
Ja już po wizycie, a jutro do szpitala na kilka dni ( mam nadzieję, że w pt. wyjdę). Niestety coś nie tak z moim ciśnieniem i pulsem i moja gin. chce przebadać mi serrrrducho. W sumie spodziewałam się tego. Dzidziuni serduszko bije prawidłowo uffff, ale pewnie i usg mi zrobią i dzidzię przebadają...Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626055 przez agataxii
Kaśka30 gratuluję córci :)

Brzuszki śliczne :)

Ja rodziłam w listopadzie, dwa tygodnie przygotowywałam małą do spacerów. Po takich dwóch tygodniach, codziennie bez względu na pogodę (odpuszczałam sobie jedynie mrozy większe od -10°C) chodziłyśmy na spacery :)

Z tym sikaniem to u mnie jakoś dziwnie... :unsure: Bo o dziwo jak się wysikam jeszcze tuż przed spaniem, to nie raz do rana wytrzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl