BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #625709 przez Niesia
agniesia wszystkiego najnajnajlepszego!!!

Nie mam fotki sukienki ale wygląda mniej więcej tak:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625710 przez Kataleja

kasiagruszka ...


oszczedzaj sie bo sprzataniem latwo jest przeliczyc swoje mozliwosci i niestety tfu tfu zawidac do szpitala,dbaj o siebie kochana :*
A co do remontu -tez mam szykowanko generalnego odswierzenia pokoju bo chwilowo przenosimy sie do moich rodzicow na stare smiecie :lol:
zmieniamy tam doslownie caly wystroj ,tylko by to zrobic musze powywalac ubrania bo ich jest ega duzo a dziewuszki moje urosly no i zabawki bo poprostu tyle tego maja ,ze hej a najlepsze,ze sie wcale tym nie bawia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625711 przez Kataleja
Niesia napisał:

agniesia wszystkiego najnajnajlepszego!!!

Nie mam fotki sukienki ale wygląda mniej więcej tak:


Niesia !Ty zdolniacha jestes !!juz ja sobie wyobrazam :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625712 przez agniesia1604
Monix ,
Dziękuję!!!!

kasiagruszka,
Dziękuję:))))

Niesia,
Dzięki :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625713 przez agniesia1604
Głodna jestem!!!!:P Idę zaraz robic obiad:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625716 przez Kataleja
Ja juz po obiadku ,Dzis sosik z pampuchami ,a teraz czas na moje kwasne zielone jablko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625728 przez agniesia1604
No ja jeszcze z 40 min musze na tym głodzie wytrzymać...:P :)

W sumie mogę zrobić sobie koktail juz teraz...:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625733 przez agniesia1604
Nie wytrzymałam ...
zrobiłam sobie koktail truskawkowy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #625735 przez Gro-szek
Agniesiu, ja również dołączam się do życzeń urodzinowych :) Pewnie największe merzenie właśnie się spełnia :) Szybkiego rozwiązania i dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej Dzidzi :)

Niesia - talent do rysowania to Ty masz... bez problemu jestem w stanie sobie ją wyobrazić. A do tego typu sukienki, widoczny brzuszek to słodki dodatek :)

My po wczorajszej wizycie u lekarza... Dostałam skierowanie na morfologię, mnocz i na nieszczesną krzywą cukrową. Zrobił mi tez cytologię. Teraz czekać tylko na wyniki.
Nie wiedziałam czy pokazywać wyniki badań z 3d mojemu lekarzowi prowadzącemu, obawiałam się że pomyśli sobie że chcę sprawdzić czy to co mówi jest zgodne z prawdą czy coś w tym stylu.. ale nie musiałam się martwić bo sam o nie zapytał. Sprawdził i powiedział, ze Mała rozwija się książkowo, nie ma się do czego doczepić.

Mam do Was kochane pytanie, w jakim czasie po porodzie (przy bardzo sprzyjającej pogodzie) zamierzacie wyjść z dzieckiem na pierwszy spacer?
Pytam, bo ostatnio jeden kolega powiedział że ze swoją córką urodzoną w październiku wyszedł dopiero po 3 miesiacach, jedna ze znajomych znajomych wyszła dopiero po chrzcie (też ok. 2/3 miesiecy po porodzie) w obawie przed "urokami" rzyczliwych bab z wioski... Wydaje mi się to nieco dziwne... bo wszytskie małe dzieci u mnie w rodzinie wychodziły na dwór dość szybko... jak to będzie u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625741 przez klauduska89
agniesia wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń no i zdrówka dla Ciebie i maluszka :)
Dziś w końcu mąż wyjął mi bujaczkę i pół dnia przesiedziałam na pięknym słoneczku, jejku jak cudownie tak posiedzieć w taką piękną pogodę :laugh:
Co do spacerków z maluszkiem to mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać. Urodzimy w wakacje więc ciężko będzie usiedzieć w domu. Mam nadzieję że tydzień czy dwa i spacerki będą już wskazane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625762 przez agniesia1604
Gro-szek ,
Dziękuję:)

Lekarze twierdzą że od pierwszego kontaktu z dworem można z dzieckiem wychodzić na spacer...
A pierwszy kontakt masz przy wychodzeniu ze szpitala...
Ale słyszałam o takich metodach ...że
1. pierwszy kontakt z dworem kiedy z dzieckiem wychodzisz ze szpitala
2. ze 2-3 brak kontaktu z dworem (jedynie wietrzenie pokoju przed snem wieczornym)
3. od 3 dnia w domu kiedy dziecko nałapie te bakterie w domu zaczynamy otwierać okna aby dziecko mogło złapać tego powietrza z dworu :)
4. po około 1-2 tygodniach przebywania dziecka w pokoju z otwartym oknem wychodzimy na spacer.

Jednak tak jak mowię słyszałam o tym ze lekarze juz nie mają przeciwskazań co do wychodzenia z dzieckiem ... Ale musimy przyjąć to że każda napotkana sąsiadka będzie się do nas zblizała i próbowała nasze maleństwo dotknąć ...zobaczyć ... schylić się nad nim ... więc chyba dlatego ze sąsiadki ciekawskie ...poczekam troszku z wyjściem :)


klauduska89,
Dziękuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625767 przez wunia1984
Niesia chyba sie szkoli w tym kierunku to moze podpowie kiedy z malenstwem wyjsc mozna:) poza tym położne dadzą nam jakies wskazóweczki:)
My wszamałyśmy mizeryjkę, fryteczki i schabik zapiekany z serkiem i pieczareczkami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625787 przez klauduska89
w końcu dodaje zdjęcie domu naszego Dawidka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625796 przez kaska30
Dawno mnie nie było na wstępie witam nowe mamusie :laugh:
Kataleja po twoich wpisach widzę że też jesteś z Łodzi, ja można tak powiedzieć bo tu jest mąż i tu chodzę do lekarza ale większość czasu spędzam u rodziców w lubelskim.

Agniesiu ja również życzę Wszystkiego Najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń

ja już po wizycie i dowiedziałam się że na 80% będzie Basia, jak to lekarz powiedział nie widzi jajeczek chyba że się gdzieś schowały dlatego 90%, ale niestety mam za wysoki TSH i najprawdopodobniej od tego tak długo wymiotuje i dostałam skierowanie na oddział i tam mnie dokładnie przebadają pod kontem tarczycy.
Fielkowa a jak tam u Ciebie z wymiotami nadal cie męczy, dam ci znać co mi wyszło może u ciebie tez jest ten problem

Ewelinko myślę że możesz zmienić w tabelce na różowy w mojej rubryce, i słusznie się sugerowałaś mam 30l.


czytając wasze wpisy idę po banany i kiwi na koktail :)
miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625797 przez EwelinaB87
ja wrocilam po 2 h spaceru, bylam posiedzialam, dostalam probki z johnsonsa.
jest straszny upal kupilam w koncu rozka!

wrocilam glodna i zrobilam sobie watrobke z bula mniam, mala szleje:D

Klaudia jakas ty jest zgrabniara, nadajesz sie dla fetyszystów mru :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl