BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 tygodni temu #626697 przez wunia1984
Chyba każda z nas ma ten sam proble, z jednej strony radość, że zobaczymy nasze kruszynki a z drugie strach czy oby wszystko z nimi ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626703 przez EwelinaB87
Cukiereczek masz juz sukienke? bo pod koniec maja to bedziemy juz jak wagoniki :P
powiem wam ze tak bardzo chcialam dowiedziec sie plci ze odkad juz wiem to mi wystarcza ?
Codziennie ja czuje coraz mocniej, czasem jak zasadzi kopa to az bola mnie warstwy na brzuchu hehe, narazie nie dzieje sie nic niepokojacego.
ale umowie sie na koncowke maja na 3 badanie i pewnie 4d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626711 przez Kataleja
Cukiereczku -jutro o 14 mam USG

Wizyte u ginekologa juz mialam 12 kwietnia -teraz 27 kwietnia by pokazac wyniki USG ,ta glukoze,mocz itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626724 przez MamaBąbelka
Cukiereczek, myślę, że takie różnice się zdarzają i najczęściej na kolejnych badaniach już wszystko jest ok. Rzeczywiście wiele też zależy od sprzętu i wprawy lekarza, jeśli więc bardzo się niepokoisz możesz iść na usg do innego lekarza. No a poza tym jednak porównuje się to do średniej, a każdy maluszek już na tym etapie jest jednak trochę inny :). Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze :).

Ewelina, ja też wyobrażam sobie, że najlepiej rodziłoby mi się pod prysznicem w pozycji kucznej, ale w szpitalu chyba nie ma na to szans :/.

Katleja, to czekamy na wieści czy kolejna córa czy tym razem synek :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626726 przez cukierecek27
EwelinaB87 napisał:

Cukiereczek masz juz sukienke? bo pod koniec maja to bedziemy juz jak wagoniki :P
powiem wam ze tak bardzo chcialam dowiedziec sie plci ze odkad juz wiem to mi wystarcza ?
Codziennie ja czuje coraz mocniej, czasem jak zasadzi kopa to az bola mnie warstwy na brzuchu hehe, narazie nie dzieje sie nic niepokojacego.
ale umowie sie na koncowke maja na 3 badanie i pewnie 4d



no wlasnie nie mam jeszcze :) dopiero w poniedziałek załatwiliśmy termin... plany byly ambitne pozniej po usg ... ale ta waga malej mnie wytracila z rownowagi ... noi moje pol przesiedzialo od popoludnia do samego wieczora przy moim autku ... rano tez sie pobyczylismy i znow auto bo jeszcze naprawiał mi przełacznik kierunkowskazow bo byl juz tak luzny ze ciagle mi sie długie załączały.... ale serwis zrobiony opony wymienione i ten badziew tez wiec juz mozemy bezpiecznie smigac:) a mialobyc jeszcze ogladanie w kilku sklepach wozkow i obraczek ..a wolne sie skonczylo .. no coz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626762 przez agataxii
Cukierecek27, wszystko będzie dobrze :kiss: Trzeba wziąć poprawkę na odchylenia, które są w granicach normy i na lekarską rękę. Wystarczy, że choć ciut mu ręka skiełźnie przy wypunktowywaniu pomiarów do odczytu i już może być różnica na paru dniach. Owszem, należy się taką różnicą głębiej zainteresować, ale nie zakładać od razu, że jest coś nie tak. Jestem dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626763 przez agniesia1604
cukierecek27 napisał:

a moze to jakas genetyka.... ja sie urodziłam wczesniakiem noi moja waga tez nie była zachwycajaca... urodzilam sie w 28 tyg ważac niecały kilogram... no nic okaze sie jutro.. ale lekarzowi cos sie to nie podobało... 3 razy sie mnie pytali czy pale papierosy a ja w zuciu nie mialam tego swinstwa w buzi..


Powiedz o tym lekarce a moze wyśle Cię do genetyka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626777 przez cukierecek27
No bedac jutro na wizycie powiem bo wydawalo mi sie ze to nie ma nic wspolnego z tym poprostu cosik mi sie spieszylo no jutro sie okaze i juz bede napewno spokojnie spać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626778 przez Gro-szek
Właśnie oglądałam Położne na TVN Player - zryczałam się jak bóbr... nie mogę takich rzeczy oglądać...
Jak powiedziałam to mążowi, oczywiście okrzyczał mnie, stwierdził, zebym pooglądała Sex w Wielkim mieście.. nie wiem czy coś sugerował? heheh od razu poprawił mi się humor... :)

Ide na spacer bo pogoda rewelacja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626782 przez agniesia1604
no ja się urodziłam o 2 tygodnie wcześniej z wagą 1960... i w sumie chwile musialam zostać w szpitalu .....:) aby dobić do 2 kg:P ...
Będzie okey :)

Mój Staś też jest mniejszy niż większość tu dziewczyn pisze...:)
Ale taka jego uroda...

Tyle że ja do 4-5 tygodnia paliłam ... i moze to będzie miało wpływ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #626788 przez agniesia1604
cukierecek27,
byłas na badaniu prenatalnym?

Jeśli nie , to poproś o takie skierowanie bo do 23 tygodnia wykonują to badanie ... a taka osoba która wykonuje to badanie zna się na tym doskonale...
No chyba że to było prenatalne....

Badanie prenatalne wykonywane jest w celu wykluczenia wad genetycznych ... więc jeśli nie miałaś to zaproponuj swojej lekarce aby wypisała Ci takie skierowanie ...:)))


EDIT: Idę robic pieczarkową:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626790 przez Kataleja
polecam film ,fakt -nie jest nowy ale i tak sie poryczalam na koncu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626794 przez cukierecek27
agniesia1604 napisał:

cukierecek27,
byłas na badaniu prenatalnym?

Jeśli nie , to poproś o takie skierowanie bo do 23 tygodnia wykonują to badanie ... a taka osoba która wykonuje to badanie zna się na tym doskonale...
No chyba że to było prenatalne....

Badanie prenatalne wykonywane jest w celu wykluczenia wad genetycznych ... więc jeśli nie miałaś to zaproponuj swojej lekarce aby wypisała Ci takie skierowanie ...:)))


EDIT: Idę robic pieczarkową:)


tak to wlasnie bylo prenatalne

narazie nerwy ochlonely i jyz sie nie martwie tak jak zaraz po badaniu ... a jutro bede miala czarne na bialym .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626796 przez Gro-szek
Kataleja oglądałam ten film zaraz po tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży... fakt nie jest to film górnych lotów ale wzruszający na maxa.. oczywiście tez wyłam...
Też go polecam szczególnie tym bardzo młodym przyszłym Mamą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #626800 przez cukierecek27
Ja kompa nie bede miala do piatku wiec znow bede miala ograniczony kontakt z wami wlasnie dzownila do informatyka... chyba mi o nim zapomniał wrrr


a to nasz szkrabek raczej jego buzka z filmu :) nie wiem czy bedzie cos widać ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl