BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 tygodni temu #630946 przez Joanna89
Cudne ubranka i kotek :)
mój brzuszek też ma 90 cm a każdy mówi że jest duży :) ale przed ciążą miała 57cm w tali :)
cycuchy nie rosną i waga + 4,5 wieczorem +3.700 rano.. nie wiem czemu taka różnica też tak macie?

zdjęcie z wczoraj :)


Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630979 przez agniesia1604
Mój obwód brzuszka to 107cm więc Ewelino mam nieco większy brzuszek?:P))))

Piękne te WASZE zdobycze .... czyt: ubranka:)

Mnie dzisiaj Staś praktycznie cały dzień kopał ...zastanawiałam się czy on w ogóle sypia?:)
Heh ... za to od rana albo to dostawałam takie przeszywające kopniaki w dole brzucha ...albo jakieś to skurcze ...
bo w sumie z 5 takich trafień i wydobywające się moje SYczenie...
No ale skoro 5 takich przeszywających bóli ... w sumie takie pulsujące ale przy ruchach Stasia - to raczej nie skurcze ?
Nie wiem ... jak się będą powtarzać to zadzwonied o lekarza ...


Nie mam pojęcia ile przytyłam ... bo nie mam wagi :P

Na jakim programie oglądacie te POŁOŻNE ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630989 przez Joanna89
TVN style :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631045 przez agniesia1604
Oglądam właśnie na TVN player odc 2:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631080 przez olivka
agniesia1604 napisał:

Mój obwód brzuszka to 107cm więc Ewelino mam nieco większy brzuszek?:P))))

Piękne te WASZE zdobycze .... czyt: ubranka:)

Mnie dzisiaj Staś praktycznie cały dzień kopał ...zastanawiałam się czy on w ogóle sypia?:)
Heh ... za to od rana albo to dostawałam takie przeszywające kopniaki w dole brzucha ...albo jakieś to skurcze ...
bo w sumie z 5 takich trafień i wydobywające się moje SYczenie...
No ale skoro 5 takich przeszywających bóli ... w sumie takie pulsujące ale przy ruchach Stasia - to raczej nie skurcze ?
Nie wiem ... jak się będą powtarzać to zadzwonied o lekarza ...

Agniesiu mnie też Jasiu w tym miejscu kopie, gin. na usg mówił, że on ma tam główkę i mogę czuć właśnie albo takie parcie albo ból w dole kręgosłupa, lub te kopniaki. Dzisiaj też tak miałam i w prawy bok, tam kopie mnie najczęściej, czasem tak mocno, że czuję jego stópki :P od kilku dni to w ogóle szaleje tam w brzuszku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #631091 przez Kataleja
Niesia Ja jestem baardzo szczupla (zdjecie) tzn bylam bo teraz jako tak zaczelam wygladac .moglo by mi tak zostac :blink: oczywiscie procz piersi bo te juz prawie o 3 rozmiary wieksze :huh: (standard)

Joanno bardzo podoba mi sie Twoje zdjecie ,takie z wiosennym klimatem,naprawde ladne ujecie no i ta pileczka :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631120 przez MamaBąbelka
Olivka, jeśli nie były bolesne, ale odczuwalne, to może to już były te skurcze Braxtona-Hicksa, ja nie miałam ich jeszcze, ale wiem, że około 23-24 tygodnia mogą się pojawić już. Śliczne ubranka :).

Co do butelek to ja nie planuję ich kupować przed porodem, ale myślę o TT lub o Avencie.

Ja dziś rano też się obudziłam z plamą na koszulce :/, nie było tego dużo, ale zdarza mi się wychodzić w cienkim sportowym staniku, więc może przecieknąć :/.

Co do wagi to ważyłam się po ostatniej wizycie co kilka dni rano i cały czas waga była, jak na ostatniej wizycie 56,5 kg, czyli 4 kg od początku ciąży, a wczoraj weszłam na wagę co prawda popołudniu i najedzona, ale 60 kg które zobaczyłam mnie poraziło, to chyba niemożliwe, żeby różnica w kilka dni była tak duża :/.

A jak Wasze maluszki się ruszają? Moja jeszcze niedawno fikała koziołki i czułam ją co godzinę w innym miejscu, od jakiegoś czasu myślę, że ma mniej miejsca, bo leży zwykle w poprzek brzuszka i czuję kopniaczki głównie po lewej stronie na wysokości pępka lub trochę wyżej. Mam nadzieję, że powoli będzie się chciała przekręcać główką w dół i już tak zostanie. No i jutro wybija nam równe 25 tygodni, chyba pora zacząć obserwować ruchy, tylko niestety nie wiem jak, a wizyta dopiero 7 maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631189 przez klauduska89
kurczę już godzina 9,30 a tu żadnego dzisiejszego posta :)? Albo śpicie albo od rana delektujecie się piękną pogodą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631194 przez Kataleja
Jaaa obecna :lol:
witam cieplutenko :kiss: ledwo otworzylam oczy a juz dumam nad kolorami pokoju :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631203 przez Magda-87
Witam słonecznie :) Klauduśka chyba zdecydowanie to drugie, mnie już o 8 rano obudziło piękne słoneczko :)

Kataleja ja już od tygodnia dumam nad kolorami, bo mamy niedługo malowanie w sypialni i salonie i jakoś nie mogę się zdecydować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631231 przez katarzynaxxx89
Ja dziś za to pospałam do 9 a u mnie to rzadkość po z reguły ok 8 wstaje. W brzuszku mam 104 cm ale nie wydaje się taki duży bo i przed ciążą byłam ubita. A piersi mi wcale nie urosły bo i tak są duże rozm E,F

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631256 przez Niesia
U mnie rano jest ok 56 a nawet czasem 55,7 a wieczorem potrafi być 57,5..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631260 przez EwelinaB87
Ja dzisiaj ide na zakupy, muse kupic cos na wesele, ale okazalo sie ze mama ma jakas sukienke skitrana w panterke, o dziwo idealna dla mnie :D nawet w cyckach sie zmiescilam:D

z tego co wiem dzidzius ma czas na obrocenie sie glowka w dol jakos od 34-36tc

a Milcia w nocy kopala mnie w pol drogi miedzy piersiami a pepkiem raz z jednej raz z drugiej genralnie to sie rozciaga i bije nozkami albo raczkami ale dosc czesto, jak zjem to nieustannie.

ale od dwoch dni brzuch ciagnie mnie mocno, czyli znowu etap rozrostu macicy...

ja wierze ze moze skoczyc waga tak gwaltownie wystarczy ze woda ci zostanie w tkankach i juz leci. obawiam sie ze mi poleci minimum 20kg :( ale coz...

trzymajcie kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631263 przez Niesia
my dziś kupujemy napoje i soki na wesele, później posprzątamy samochód i później jakiś spacer czy coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #631272 przez agniesia1604
Miłego dzionka :))))


Wpadne do Was później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl