BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #647147 przez klauduska89
ja to w domu chodzę w leginsach i krótkiej jakiejś bluzeczce, ale od dziś pełno chłopów mi się po podwórku koło domu kręci więc będę musiała zwracać uwagę co zakładam...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647151 przez Cicha
moje drogie choć mój brzuszek jest już okazały to jeszcze nie odczuwam ciężaru. Może dlatego , że codziennie chodzę na 30 min spacery z naszym psiorem :)
Potrafi mnie przepędzić po łąkach :)
Co do jedzenia to musze coś przegryźć co 2 godziny. Nawet obiad rozkładam na dwa razy w odstępach, ok 2 h. Może wkrótce tak jak Wy będę czuła już ten ciężar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647152 przez cukierecek27
w domu ja wlasnie chodze w takiej materialowej ogrodniczce tylko ale juz poza dom do pracy trzeba wyjsc i wygladac heheh jak to w miescie .. chociaz jakos umiarkowanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647154 przez klauduska89
cukierecek27 a powiedz mi czy dobra jakościowa jest ta pościel? Może też bym ją kupiła tylko nie wiem czy w naszej biedronce jeszcze będzie. Takie wymiary na standardowe łóżeczko co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647163 przez agniesia1604
ide poleżeć z nogami w górze:P ... moze poczytam ksiażke:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647165 przez cukierecek27
klauduska89 napisał:

cukierecek27 a powiedz mi czy dobra jakościowa jest ta pościel? Może też bym ją kupiła tylko nie wiem czy w naszej biedronce jeszcze będzie. Takie wymiary na standardowe łóżeczko co?


nie wiem cz y cos bedzie widac na zdjeciu ... ale :) wstawiam

wydaje sie byc dobrej jakosci zobaczymy jak bedzie wygladala po praniu ;)

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1b871ca680db204.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647220 przez MamaBąbelka
Monix, ale fajna bryka :).

Wunia i Agusia, ale super brzunie :).

Cicha, witamy wśród nas :).

Ja teraz te dwie noce to średnio spałam w ogóle, ale mąż też, ciągle się wiercimy i się wybudzamy, ale tak to nie mam problemów ze spaniem, kładziemy się koło 24:00 i mogę spać nawet do 9:30 :).

Ja dziś byłam na wizycie, wszystko ok, powiedziała, że liczenie ruchów to pod koniec ciąży i że każda mama czuję, kiedy to odbiega od normy. Wagi się tym razem nie czepiała, wyniku glukozy też nie, no ale do zakaźnego z tym wynikiem toxo musiała mnie wysłać. Tam pani doktor powiedziała, że gdybym rzeczywiście miała świeże zakażenie, to wynik IgM byłby wysoki, no ale dla świętego spokoju wszystkich dostałam skierowanie, cudem zdążyliśmy z wizytą i pobraniem krwi, inaczej musiałabym jutro jechać na pobranie :/. Także wszystko ok, następna wizyta na szczęście dopiero 19 czerwca, potem niestety już częściej :/. Mam zrobić mocz, morfologię i przeciwciała anty Rh. A na początku czerwca jeszcze usg :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647253 przez agniesia1604
My też się z mężem wiercimy...dziś nawet oberwałam z jego łokcia w brodę.... i mnie przez to obudził ...

strasznie się ostatnio mąż rzuca a ja się boję o Stasia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647257 przez klauduska89
ja za to nie mogę spać przytulona do męża a zawsze tak spałam, bardziej czuwam wtedy niż śpię bo boję się że się przekręci i mnie w brzuszek uderzy. Tak więc śpię wypięta do niego dupinką, przytulona do ściany :) Ciekawe jak ta pościel po praniu będzie wyglądać, daj później znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647277 przez Joanna89
Agniesia ,Kladuska słodkie pisaki :D to wy możecie dawać takie piłeczki pieską hihi mój trochę za duży za takie zabawki waży 34kg :)

Tu z małym kolegą


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

My wróciliśmy z Sosnowca. Teraz szybki obiadek smażony kalafiorek i jajko sadzone:)
potem jedziemy do lasu na spacer :)
Pogoda piękna , ale była 10 min burza, teraz pachnie wiosną :)

Wunia ładny brzunio ,większość z was ma brzuszek tak jakby od piersi już,a mój zaczyna się dużo niżej i jest piłkowaty hehe

Agniesia Twój brzuszek spory :)

Ja po domku chodzę w spodenkach i koszulce:)

Milego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647281 przez cukierecek27
Cala i zdrowa pościel po praniu prałam w 40 stopniach na programie delikatnym zaraz nawet wyschnie :) oki ide prasowac rzeczy małej bo juz wyschnęło wszystko;) chyba jeszcze jedno wstawie skoro w takim tempie schnie ;) bedzie duzo z glowy... nowosci musze jeszcze wypraco co same kupilysmy ehhh ale juz daruje dzis chyba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647315 przez agniesia1604
Joasiu nie boisz się jadać jaj sadzonych?

chyba ze żółtko ścinasz ....


Ja sie troszku boję jednak surowych jaj jeść ...
nie jem :
1.surowych jaj a jem gotowane( jaja gotuję 7 min wg wskazań lekarza wcześniej je myję )
2.serów pleśniowych i brie
3.befsztyku i tatara
4.i dziwnych ciast z cukierni:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647360 przez wunia1984
Tutaj pada :( blehhhhh
Zaraz muszę za obiadek się zabrać. Schaboszczaczek grilowany na patelni, szpinak i ziemniaczki łódeczki zpiekane w piekarniku :)
Lenia przez ta pogode mam niesamowitego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647363 przez Monix
Hello w ten upalny dzień :) Własnie robię obiad karkówkę duszoną w sosie własnym. Potem idę na shopping, otwierają w mojej wiosce galerię handlową :laugh: Mam nadzieję załapać się na jakieś promocje ciuszków dla siebie i dzieciaków.

Joanna mój pies jest 2 razy cięższy od Twojego - waży 62 kg wczoraj ważony, a ten młodszy waży 43 kg :P

Mamobąbelka cieszę się, ze podoba Ci się bryczka moich chłopaków :laugh:

Dziewczyny piękne brzuchatki z WAS :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647370 przez agniesia1604
Czy wy też macie tak że nie możecie spokojnie wysiedzieć bo maluszek Was kopie?:)
heheheh
zauwazyłam ze co kopnie to się musze złapać za brzuch albo poruszyć się albo cokolwiek z sobą zrobić ... a teraz kopie bardzo intensywnie bo się tak ułożył ... pewnie niedługo znów będzie kopał w biodro i kregosłup....

Jak kopie wewnątrz to mnie to boli - promieniuje mi ból po nogach i po rękach... nie potrafię tego wytłumaczyć ... to tak jak kopnie w pęcherz ...to też kłuje i trzeba iść siusiu:P



No nic ja uciekam ... ja mam krupnik z kaszy...:)
wsypałam za duzo kaszy:PPPPPP heheheheheheh

luzik... gęsta zupka:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl