BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #647763 przez patka1603
mama bąbelka łóżeczko jest drewniane pomalowane farba, podejrzewam że posada już sporo warstw ponieważ jest po 4 dzieci a ostatnia 2-ka to moje siostrzenice więc wątpię w to aby szwagier zeszlifował farbę bo to by wymagało zbyt sporego zaangażowania..
Myślałam żeby to zeszlifować elektryczną szlifierką bo ręcznie to raczej syzyfowa praca a później nałożyć jakąś biała farbę przeznaczoną dla dzieci

joanna śliczne ty to za sobą ciągasz chyba jakiegoś reportera... co chwile nowe focie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647766 przez Joanna89
No Patka tak to jest jak się ma te samą pasję co mąż :) focimy się nawzajem :D


Mała ma czkawkę cała podskakuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647773 przez patka1603
o to fantastycznie że macie tą sam pasje, mój maż to co chwile mi marudzi że biorę aparat że tylko problem jest..
zazdroszczę czkawki ja u siebie jeszcze nie zaobserwowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647780 przez Joanna89
patka to wez go tam tym aparatem pare razy po głowie hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647788 przez patka1603
hehe szkoda na niego aparatu ;)
a to przed chwilą wylicytowałam na allegro jakość wydaje się dobra, nie mogłam się oprzeć: allegro.pl/kubus-puchatek-i-przyjaciele-...ami-i3218347623.html
allegro.pl/poszukiwany-pajacyk-z-lapkami...tek-i3218410654.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647797 przez Joanna89
Słodkie, też lubię motywy Disneya:) Poluje na maskotkę myszki Minni :P

Ja bym moim mogła zabić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647807 przez patka1603
Disney-owskie kolekcje są naprawdę fajne. Nic uciekam spać do juterka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647808 przez Joanna89
ja również, rano jadę na lotnisko odwieść ciotkę...dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647908 przez agniesia1604
Nasza Ewelinka odpisała na Facebooku:)
Cytuję telegram wysłany z Lasu:)))))))):
"Jestem w lesie nie mam neta, spokojnie bede w piatek wieczorem, pieke sie na sloncu w rytmie spiewu dzikich ptakow:-)"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647955 przez katarzynaxxx89
hej dziewczyny. Ja jeszcze prania i prasowania rzeczy dzidzi nie zaczełam ale myślę że mam czas jeszcze koło czerwca o tym pomyślę.
A nie wiecie czasami czy na załężu są takie sukienki ciążowe na wesela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647961 przez agniesia1604
Ja wczoraj się dowiedziałam ze dostaniemy ciuszki po chłopcu - 2 siatki ale na starszego takiego powyżej 6 miesięcy :)
Na pewno się coś przyda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648011 przez klauduska89
Ja niewiem jak w tym ciągłym huku wytrzymam, do tego mały też to musi słyszeć bo mi nerwowo w brzuszku podskakuje i muszę chłopaka uspokajać i tłumaczyć co to się dzieje że tak głośno...
No to Ewelinka nam wybyła do lasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648050 przez MamaBąbelka
Joanna, fajnie że mąż taki chętny do robienia zdjęć :). Mój niby rozumie, że to dla mnie ważne mieć pamiątkę z takiego okresu, ale robi je często tak na odwal się, nacyka dużo, a potem połowa się okazuje nie nadawać do niczego. Na szczęście zawsze trafi się coś, co się nadaje ;).

Klauduśka, no na pewno obojgu Wam teraz trudno wytrzymać, ale na pewno warte jest to przemęczenia się :).

Ja dziś się wreszcie wyspałam i w sumie w dobrym nastroju wstałam i dziś nowe M jak mama, mam nadzieję, że listonosz zaraz przyniesie :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648098 przez agniesia1604
ah mówiłam Wam ze się szerszenie pojawiły?
Wczoraj nie wytrzymałam i pojechałam do Castoramy i kupiłam siatkę na okno balkonowe i okno otwierane w drugim pokoju ... toć przecie szerszenie są tak głupie że same atakują ... trochę się o siebie i Stasia obawiam bo mój tato miał uczulenie na szerszenie to i ja moze będę miała ... poza tym Tofik łapie osy, muchy i inne latające ...obawiam się że mógły i próbować złapać szerszenia ...

Dziwne jest to ze ja tak wielkiego szerszenia nie potrafię nawet w necie znaleźć ... a miał minimum 3,5-4cm - jakby taki dorosły... jedynie znalazłam ze to mogła być królowa... i to by pasowało:
Wikipedia:
Wygląd
Długość ciała królowej (samica) 25–35 mm, samca 21–23 mm, a robotnicy 17–24 mm[8]. Ubarwienie zmienne, zależne od regionu (geograficzne odmiany barwne), płci i stopnia rozwoju (dymorfizm)[9]. Forma typowa dla obszaru Polski ma tułów czarny w rude plamy, odwłok brunatny w czarne pasy[7]. Głowa szerszenia zaopatrzona jest w silne żuwaczki, z dobrze widocznym żółtym rysunkiem.


Ścinali u nas trawy wczoraj i moze to ją wywołało .... nie wiem ... wiem jedno ... niepodoba mis ię że kręcą się koło mojego balkonu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648117 przez klauduska89
jejku jak ja nie nawiedzę takich wielkich i brzęczących owadów...! w tamtym roku było u teściów pełno os, w tym roku znów pełno już zabiliśmy bo do domu wlatują, musi gdzieś chyha być jakieś gniazdo bo jest ich naprawdę bardzo dużo. Zdejmą nam stary dach to może tam to gniazdo gdzieś się znajdzie. I do tego nienawidzę chrabąszczy, jejku jaki ja mam do nich wstręt ! A już zaczynają się wieczorami kręcić... Agniesia a powiedz mi, droga jest taka siatka na okno ? i jak się to montuje? Też muszę się wyposażyć, bo oprócz os itp mieszkamy na wsi gdzie dużo ludzi ma jeszcze gospodarstwa więc jest pełno much a ich też nienawidzę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl