BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #647379 przez wunia1984
Agniesia moja maleńka tez jest bardzo aktywna:) Nie przepada jak leżakuję na boku, kopie wtedy intensywnie przy biodrach :) Ale bolesne to nie jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647385 przez patka1603
witajcie moje drogie piękne brzuszki.

monia zastanawiam się jak ty dasz rade prowadzić ten wóżek.. nie wyobrażam sobie siebie z takim ekwipunkiem no ale raczej wyboru nie masz bo to w końcu bliźniaki

joanna ja mam mieszanca średniej wielkości co prawda po wypadku, 2,5 roku temu potracił go samochód bo wybiegł na ulice i całkowicie przestał funkcjonować tylko leżał lekarze sugerowali żeby go uśpic a tu niespodzianka po 2 miesiącach opieki i zainwestowaniu w leczenie prawie 1000zł zaczął chodzić. Zapewne wypadek dodał mu parę lat bo ewidentnie zdziadział ale on nigdy nie był jakiś towarzyski i skory do zabawy, wolał zaczepiać i gryźć inne psy niż się z nimi zakumplowć- taki bandzior z niego zresztą jak leży u nas na balkonie to każdego obszczeka, nikomu nie odpuści :P widocznie taki jego urok
a o to on niecały rok temu www.facebook.com/photo.php?fbid=34454694...42062&type=3&theater

jeśli chodzi o jedzonko to ja zawsze miałam problem z wzięciem głębokiego oddechu jak się objadałam a tak to raczej mieści mi sie tyle samo w brzuszku

agniesia u mnie Kacperek az tak nie szleje- kopie ale raczej w granicach rozsądku i za bardzo mi to nie przeszkadza nawet jeśli robi to podczas próby zasypiania

A to my w 26 tygodniu:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647386 przez klauduska89
a u mnie młody cały czas w jedno miejsce kopie i to już od jakiś 2 tygodni tak sobie leży i raczej się nie przekręca, cały czas kopniaki przyjmuje moje prawe żebro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647399 przez ziii
Cześć kochane,

Ja dzisiaj coś ślamazarna jestem strasznie - sprzątanie kawalerki zajęło mi chyba ze 4 godziny, bo musiałam co chwilę odpoczywać. W ogólee jakiegoś doła złapałam - bo w pracy coś nie bardzo się układa (tj. oficjalnie jestem na L4, ale ze względu na to, co robię, muszę czasem pojawiać się w biurze, a przez szefa psychopatę atmosfera ostatnio nie najlepsza i ciągle coś wyskakuje... :( ), bo nie jestem przyzwyczajona do siedzenia ciągle samej (masaaakra!), bo czuję się jak beczułka na dwóch nóżkach, bo seks to nie pamiętam kiedy ostatni raz był, bo mój M. tłucze ostatnio nadgodziny a poza tym zmienia pracę i boję się, co dalej... wiecie, jak to jest. Poryczałam się w nocy z tego wszystkiego.

Za to dzisiaj od rana spotkał mnie komplement stulecia. Pan kurier mówi tak: zastanawiałem się, co pani tak długo nie otwiera (przy czym ja o 12 stoję w szlafroku, rozczochrana i zaspana :P). Ale widzę, że pani jest zabrzuszona - to ma pani u mnie specjalne względy :silly: Umarłam ze śmiechu. 'Zabrzuszona'? :D

Mam w planach spacer (może dotrę do tej Biedronki w końcu), ale nie wiem, czy się pozbieram przed nocą hihihi.

Za to wczoraj kupiłam szparagi (zielone, mniam!) i zrobiłam sobie makaron z boczkiem, szparagami w sosie serowo-śmietanowym. Pyyycha :lol:

Monix, masz jakieś swoje zdjęcie? Dawno cię nie widziałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647443 przez cukierecek27
Zdechne dzis... ale duchota... i co deszcz 5minotowy spadł z grzmotami i po 15minutach znow skwar sie zrobił jeszcze gorszy ... w koncu po 1,5 h skonczylam prasowac spisujac po drodze czego ile dostalismy a jeszcze 2 cale szuflady ale to spokojnie pozniej teraz pare dni odpuszcze chyba :lol:

edit: o znow sie rozpadalo kurde a juz mi prawie pranie wyschlo ehh :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647450 przez wunia1984
Patka brzunio do mojego podobny :)
Cukierecek szalejesz z tym praniem i prasowaniem, u nas farba już kupiona jak pomalujemy to komode sie kupi i też czeka mnie akcja pranie i prasowanie w końcu ogarnę co mam a czego nie:)
Zii narobiłaś mi smaku na szparagi no i tekstu zabrzuszona też nie słyszałam ale dobry jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647453 przez klauduska89
kiedy ja popiorę i poprasuje...Narazie nie mam gdzie tego wszystkiego układać no i przez budowę nie ma nawet gdzie suszyć...Pod koniec czerwca pewnie dopiero się za to wezmę, też będę musiała narazie jakąś prowizoryczną komodę kupić, tylko gdzie ja ją postawię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647457 przez cukierecek27
hehe komode to i my musimy kupic bo moja prawie cala zajmuje dzidzia juz .... a my po katach to co nienoszone w worach prozniowych i poutykane gdzie sie tylko da... masakra heheh

wiec zakupo komody i przed nami a miejsca coraz mniej... hehehe moze jeszcze na dniach dojedzie nam lozeczko ale nie wiem bo cos u tesciow sie zagubilo ltos przestawil i moj nie mogl znalesc a chcialam je miec tu by jakos pomyslec jak tu przemeblowac by bylo ok . oki teraz zmykam polezec bo kregoslup daje znac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647514 przez wunia1984
a gdzie Ewelinka się podziewa? Pewnie się zaszydełkowała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647570 przez agniesia1604
Ja zacznę prać po remoncie bo wszystko przesiąknie zapachem farby:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647581 przez patka1603
a propos malowania czym pomalować łóżeczko maluszka( kolor biały takie przecierane drewno chciała bym a aktualnie jest koloru morelowego)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647691 przez Niesia
Ja mam okopany pęcherz a jak leżę to cały brzuch :P

Pranie tez mam w planie ale to chyba na weekend zostawię.

Dziś gorąąąco. Piłam bezalkoholowy napój słodowy. Śmieszny smak. dobry :)

ide spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647696 przez MamaBąbelka
Ja się nie mogę doczekać prania i prasowania, ale pewnie dopiero koło połowy czerwca się będę mogła za to zabrać, bo nie wiem, kiedy uda się malowanie wszystkich pomieszczeń doprowadzić do końca, mam nadzieję, że chociaż zaczniemy w tym miesiącu.

Patka, ale łóżeczko jest drewniane, czy z płyty? Pomalowane farbą? Jeśli to drewno pomalowane farbą, to najlepiej będzie oczyścić z farby, zabejcować na biało, a potem polakierować jakimś bezpiecznym lakierem. A jeśli chodzi Ci o efekt shaby-chic, to poszukaj tutoriali na youtube

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647712 przez agniesia1604
a ja czekam na pizzę!!!!!!:)

no i do juterka:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647713 przez Joanna89
a to my dziś :


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

dzień aktywny, zrobiliśmy sobie dłuższy treking do lasu, złapała Nas burza i godzinkę spędziliśmy w szałasie w lesie hihi :D
w końcu sidałam na dupsko :D uwielbiam takie dni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl