BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 tygodni temu #648486 przez wunia1984
Agniesiu też jadłam pierwszy raz i smakowało mi bardzo :) Dobrze, że robisz porządek z tym swoim szefem, co za bezczelny typ. Ja sama zwolnienia zanoszę (nie wiem czy w Polsce jest możliwość) bo u mojego szefa zjeba też leżały i czekały nie wiadomo na co :P
Ja do higieny intymnej nie używam żadnych mydeek czy płynów tylko wode bo wszystko inne powoduje u mnie infekcję. oże ten biały jeleń sie nada albo bambino :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648497 przez agniesia1604
Kiedyś gdy miałam stan zapalny używałam serii AA
kiedy wyleczyłam to stosowałam najtańsze produkty nawet te z biedronki i żadnej infekcji nie dostałam...
jednakże kiedy tylko poczuję coś nie tak ...smaruję clotrimazolinem co by nie powstało jakieś choróbsko...

Nawet w ciąży mozna stosować dlatego od czasu do czasu posmaruję.

Poza tym po kazdym seksiku i ja i mąż stosujemy clotrimazolin :)
Od 4 lat odpukać nie miałam infekcji.


Co do mycia po porodzie ... myślę że mydło szare białego jelenia + mydło biały jeleń w płynie + jeszcze się dowiem co może byc w trakcie np siusiania polewane ...oprócz tamtun rosa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #648503 przez cukierecek27
Witam ;)
kupiłam dziś zwykłe biustonosze do karmienia hmmm nawet wygodne bawełniane ;) 2 za 30zł w hurtowni tam gdzie najmniejbym sie spodziewała hehe

ponizej wstawiam zdjecie zrobione podczas tych warsztatów Swiadoma mama z 25 kwietnia ( o ile się nie mylę)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648521 przez ziii
U mnie dzis na obiad polędwiczka w sosie + sałata zielona + młode ziemniaki. Jakoś tak za mną chodzi zielone... Omnomnomnom :lol:

Fajne zdjęcie, nie wiedziałam, że takie robili!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648562 przez MamaBąbelka
Ja mam sporo ubranek, nie umiem powiedzieć dokładnie ile, większość jest od szwagrów.

Też stosują clotrimazolum, jak tylko poczuję, że mnie coś swędzi, wolę dmuchać na zimne, bo przed ciążą niestety miałam skłonność do zakażeń :/.

Cukiereczek, fajna fotka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648570 przez wunia1984
Clotrimazolum w mojej apteczce musi być obowiązkowo, no i lactovaginal.
Cukiereczek ładne zdjątko ale wrzucaj jakieś aktualne bo brzunio pewnie zdecydowanie większy :)
Z ciuszków to większość nowe, jedna reklamówka od koleżanki po córci. Wszystko czeka na pranie :)
Upiekłam ciasto jogurtowe, wymyłam lodówkę i teraz leniuchuję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648618 przez patka1603
ja ciuszków mam narazie malutko co do serii lactacyt femina to ja używam chusteczek do higieny intymnej i jak narazie nie mam żadnych zapaleń.

Byłam u laryngologa i nic mi nie pomógł później pojechałam do stomatologa i się okazało że mam stan zapalny przy tej 8 zrobiła mi opatrunek i włożyła jakies lekarstwo na bazie jodużeby załagodzic ten stan zapalny-mają mi to jeszcze powturzyc 2 razy. Powiedzała że skoro jestem w ciąży to nie będzie mni dawac antybiotyku i że po ciązy ta 8 musi iśc do wyrwania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648663 przez Joanna89
Hej mamy!
Jedna z lipcówek dziś urodziła synka :)
cukiereczek ładny brzunio:)
ja dopiero wróciłam do domku, rano lotnisko, zakupy , grill i spacer z psem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648682 przez agniesia1604
o kurczaki trochę szybko ...:) No ale rozumiem że w porządku z synkiem koleżanki?:)


My za tydzień po szkole rodzenia jedziemy do szpitala z naszą położną:) Możemy zrobic z nią wizytację :)

dziś mieliśmy całe 2 godziny o II fazie porodu :)
a potem tylko ćwiczenia oddechowe i śpiewaliśmy piosenkę dla maluszka:)


Przypadkiem zauważyłam zę u mnie w miasteczku jest sklep COCODRILLO:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648697 przez Joanna89
Nio nie raz tak jest :) maleńki zdrowy.
U mnie też jest ten sklep ale nic tam jeszcze nie kupiłam, ciuszki już mam skompletowane od 56 do 62 i kilka większych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648837 przez mami_nka
My wczoraj miałyśmy USG :) Lili waży około 700g i rozwija sie dobrze, nic lekarza nie zaniepokoiło uff... jedyny mankament to moja swędząca skóra sam nie wie co jest grane boi sie ze to cholestaza dostałam skierowanko na badanko plus test na glukoze liczylam na 50 ale dostalam 75 :) smiał się że dam radę twarda jestem :) W pon mam zrobic badania i 22 maja z wynikami czyli za 2 a nie jak zawsze za 3tyg. Lili ułożona jest główkądo góry troche zmieniła pozycję ale moze zdąży sie obrócic jak nie to CC. Aha i jeszcze mowil ze w szpitalu co bee rodzić po niedzieli wchodzi gaz rozweselający :) a znieczulenia nie ma! :)

Ps wygrałam 10 aukcji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648849 przez agniesia1604
maminko,
u mnie też nie ma zewnątrzoponowego znieczulenia...
jednakże mają na 100% doralgan i środki rozluźniające ... więc zawsze w jakiś sposób Ci pomogą o ile zdążą ... bo to też ważny jest czas ...
u mnie w szpitalu też jest gaz rozweselający ale połowa pacjentek i położnych uskarża się na dłuższy poród w fazie 2.

Twoja Lili ma jeszcze czas się obrócić ... u pierworódek ponoc szybciej się obracają główką w dół ... natomiast u wieloródek fika do ostatnich tygodni:)
Głowa do góry :)


Ale jestem głodna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #648858 przez mami_nka
Wiem wiem że jeszcze się obróci :) jak nie to trudno CC to nie wyrocznia a o znieczuleniu tak napisałam tylko bo i tak nie mam zamiaru go chcieć. Gaz wystarczy

Też jestem głodna ale chyba pojade po świeże pieczywko nie wczorajsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #648866 przez klauduska89
u mnie mały fika od samego rana, jak tylko robotnicy przyszli i zaczęli hałasować to mi go obudzili chyba i akrobacje w brzuszku mi wyczynia, widocznie też nie lubi takiego hałasu od rana :) Ja właśnie gotuję sobie jajeczko na śniadanie, mniam :) Muszę zajżeć do lipcówek skoro jedna już urodziła, trochę wcześnie. A tak to często siedzę na forum majówek i podczytuję która już urodziła, jak tam porody i maluszki...niedługo i my będziemy już o tym pisały :)
A oto jak Nikosia podsłuchiwała wczoraj naszego Dawidka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #648986 przez cukierecek27
Witam serdecznie
ale pogoda się dziwna zrobiła... ale chociaz nie jest już duszno Uffff... 3majcie dzis wieczorem za mnie kciuki mam egzamin a jestetm totalnei rozbita i nieprzygotowana ehehe

Maminka a to juz nasze malestwa powinny sie obrocic głowka w dol?? ja wizyte mam w poniedzialek juz nie moge sie doczekac ... zaczyna sie odliczanie hehhe. przygotowania przed slubem
dobijajace juz sa az sie poplakalam wczoraj z nerwow... masakra jakas chyba przemeczenie... bo ostatnio troche za szybkietempo narzuciłam sobie... trzeba troche zwolnić ale jak jak czasu tak mało... przez to wszystko opuscilismy zajecia ze szkoly rodzenia ale chyba nie dałabym rady usiedziec no coz pojde sama we wtorek bo w razie co mozna przyjsc na szcescie wiec nadrobie...
a jesli chodzi o bukiet chyba zdecyduje sie na takie coś tylko chyba z 5 kwiatków:



milego dnia zycze!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl