BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #660820 przez Joanna89
No rośnie sobie maluszek :) a waga dzidziusia to indywidualnie:) Dziewczyna którą spotkałam u lekarza była w tym samym tygodniu , a dzidziuś miał 1250 gram, także Alusia troszkę ponad normę :) Lekarz powiedział ,że nie będzie duża max do 3,5kg :) ale z kąd on to wie ,to nie wiem...:) serduszko pięknie biło i tętno też ok. Ja miałam troszkę niskie cisnienie , ale chyba przez pogodę bo jakaś taka niewyrazna dziś...
jutro jedziemy oglądać wózki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660841 przez EwelinaB87
agniesia1604 napisał:

mami_nka napisał:

No my właśnie wyszłyśmy z wanny tez umęczyłam się na czuja :D ja mam jeszcze tak ze jak siedze to robi sie jakby sadło i co nieco widze ale uciskam małą i dochodzi do dyskomfortu... tak na siłe to bym jeszcze sie fajnie ogoliła bezproblemowo ale nie chce jej uciskać... a wy tez tak macie czy brzucio juz sztywna kuleczka ni nic nie widać tam niżej??

Wybraliśmy wózek :)

allegro.pl/tako-laret-imitacja-lnu-2-w-1-i3249135621.html

3,4, lub 7 :) Najbardziej ten siwy albo siwo czerwony :) dotykałam oglądałam jak dla mnie idealny :) same plusiki :)


Te LARET są takie malutkie gondole...myśmy z nich zrezygnowali ze względu na to że jesienią albo zimą... jeszcze włożyć tam spiworek to już lekki dyskomfort...
Maminko widziałas wózeczek z bliska?
Proponuję TAKO CAPTIVĘ - jest znacznie tańsza ... i większa gondola... ale to Wasz wybór:))))
Jak ktoś chce mały zgrabniutki to Laret:) ...:P



captiva i laret mają dokładnie tą samą gondole, wiekszych chyba nie ma, najmniejsze są chyba w xlanderach z tego co wiem.

Myslalam o larecie, ale sie nie sklada ze spacerowka i jest taki wielki i ciezki.

Ale Alutka już spora! ciekawa jestem ile moja Milcia waży, mam nadzieję że dowiem się już w sobote :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660842 przez Niesia
ale wykarmiłaś córę joasia :P

Ja jem kanapeczki z pastą rybna, którą sama zrobiłam :) Mam nadzieję, że laurce smakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660844 przez klauduska89
ja wczoraj u lekarza miałam ciśnienie 100/40...a zawsze mam w granicach 140/80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660851 przez Joanna89
ja dziś właśnie miałam 110/65...
jutro robię nalot na BIEDRONKĘ :D
Usłyszeć ,że maleństwo jest zdrowe i rośnie zdrowo jest cudowne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660868 przez agniesia1604
Captiva jest o 10 cm dłuższa i szersza w nogach:)))) niż LARET
Laret takie długie jajko z zwężonym dołem





Wróciliśmy z badania
U nas okey

Staś waży około 1448g
Spał - jak to lekarz powiedział :) Staś puścił FOCHA:) heheheheheheh A usta i nosek ma duże jak jego tatuś:P

Wg mojego lekarza również hemoglobinę mam w porządku .... Mówiłam o tym osłabieniu ... on twierdzi że w 3 trymestrze tak jest ... po 33 tygodniu mam się nie ruszać za daleko i nie mam latać samolotem, już teraz ograniczyć dłuższe podróże ze względu na puchnięcia nóg oraz powstające żylaki ( u mnie jeszcze nie ma żylaków) . To jedyne moje ograniczenia:)

Staś przytył a ja nie...

Ja przytyłam w ciągu miesiąca 0,2kg:)


Czyli z 78,3 na 78,5kg:))))))))))))


Następna wizyta 19 czerwca ...:) czyli chyba 4 tygodnie:)

----

Joasiu coś czuję ze nasze maluszki będą jednak duże:))) Miedzy nami różnicy chyba tydzień a miedzy maluszkami 150gram.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660872 przez kasica1710
ja na 6 sierpnia. a co do płci to chyba dziewczynka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660873 przez klauduska89
ja w ciągu miesiąca przytyłam 2,1 kg :) ale tylko brzuszek mi rośnie więc jest ok. Duże te wasze maluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660874 przez Niesia
Jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt! Moja 7 czerwca. Ale u mojego gina. Nie wiem chyba nie idę na 3d w 30 tygodniu... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660875 przez agniesia1604
mi właśnie brzuszek sporo urósł ... myślałam ze ze 3 kg przytyłam .... a tu praktycznie nic nie przytyłam... w ogóle tego nie rozumiem :) a byłam jak zwykle po obiedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660882 przez MamaBąbelka
Groszku, taką spódniczkę to dla córci zrobię, ale dla siebie to nie bardzo, bo to się z cienkich pasków tiulu robi, więc się porozchodzą.

Joanna, Agniesia, duże Wasze dzieciaczki, ciekawe, jaka Emi, ostatnio była spora.

Ja nie widzę nic pod brzuszkiem, spory jest i twardy, nie da się go przesunąć, czy unieść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660883 przez katarzynaxxx89
ja już 77kg ważę czyli w ciągu 2 tyg 1 kg na plus, jutro usg ciekawe czy nam doktor powie ile Kornuś waży, też mam zamiar zrobić nalot na biedronkę a co do ciśnienia to ja mam cały czas 110/60 czasem 115/60 i czuje się dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660889 przez Niesia
a co takiego ma być w tej biedrze, że naloty się szykują...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660903 przez Monix
Hej kobitki, tak sobie was podczytuje, ale jakoś nie mam weny do odpisywania...
U mnie nadal nieciekawie, ale zapewne lepiej już nie będzie :dry: Teraz do bólu kręgosłupa i nadmiernego napięcia skóry na plecach i brzuchu doszły problemy z normalnym oddechem - jest bardzo spłycony. Czasem mam wrażenie, że się zaraz uduszę. Coś strasznego :huh:

Co do wagi to ja mam już 15 kg na plusie. Nie ma dramatu, myślałam że będzie gorzej :)

A jeśli chodzi o golenie, to ja się wspomagam lusterkiem i muszę powiedzieć, że idzie mi to dość szybko i sprawnie, ale ja to jestem wprawiona, bo w poprzedniej ciąży też sobie tak radziłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660904 przez agniesia1604
a jakie pieluszki Dady chcecie kupić?
Kupujecie?

bo są te mini i midi ...
Jak myślicie?
3-6 kg
4-9 kg?

Boje się kupowac aż tyle pieluch:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl